Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Bana vuracaktı sancim devam etseydi kndigitim doktor öle dedi ama vurmadilar Perşembe gidicm cuma çağrıyo önümüzdeki sali çağrıyo kaşe basip verdi sıra vs hiç bkleme dedi inşallah sende ciksrsin bnde enfeksiyon çıkmıştı başta
Aynen yapıldı mı diye sordular ypk dedim. Bakalım yarın vururlar belki

2 gün önceki randevuda doktorum bebeğin aşağıda olduğu söylemişti. Bugün tansiyon yüksekliği ve sancıyla acile geldim. nst de yoğun sancı çıktı. serumla geçmeyince hastaneye yatırdılar. Oğlum aceleci çıktı. sonu doğumla bitmez inşallah da bikaç hafta daha bekler.
Merhabalar kızlar nasılsınız arkadaşlar ben bugün çıktım artk riskli gebelik bölümünden baklcakmis iki hafta önde gidiyo diye bebeğim biraz hızlı kilo alyo bu ara 🙈 yarın riskli gebelik bölümünden 11:30 da randevum var hazırlıklı ol dedi bebeğin çok aceleci 2 hafta içinde gelmesi mümkün progesteron kulanmaya devam günde iki kez ve cok fazla aşağıdaymis 😂
Çok geçmiş olsun kızlar hayırlı zamanda hayırlı vakitte gelsinler inşallah sağlıklı sıhhatli doğsunlar 🤲🤲

Selamın aleyküm kızlar bende bugün gittim doktora boyunu öğrenemedim ama kilosu 1950 gr dedi şükür 50 gr düşük gene 2 kilo diyorum nstye de bağladı sancımda normal çıktı sezeryana günü 35. Haftada alırsın erken bu haftalar dedi enfeksiyondan ilaçlar kremler değişti farklı verdi valla korkarak kullanıcam bakalım bu hafif kanamalarım olduğunu söyledim ilk attığım fitil den bana enfeksiyon için farklı kanama için ayrı fitil verdi fitilin birir batikon dedi bana batikonun fitil halini verdi ilk defa duydum 🤔🤔bakalım inşallah işe yarar da biter bu enfeksiyon ızdırabı darladı artık ne bitmez şeymiş ya

Merhabalar kızlar nasılsınız arkadaşlar ben bugün çıktım artk riskli gebelik bölümünden baklcakmis iki hafta önde gidiyo diye bebeğim biraz hızlı kilo alyo bu ara 🙈 yarın riskli gebelik bölümünden 11:30 da randevum var hazırlıklı ol dedi bebeğin çok aceleci 2 hafta içinde gelmesi mümkün progesteron kulanmaya devam günde iki kez ve cok fazla aşağıdaymis 😂
2 gün önceki randevuda doktorum bebeğin aşağıda olduğu söylemişti. Bugün tansiyon yüksekliği ve sancıyla acile geldim. nst de yoğun sancı çıktı. serumla geçmeyince hastaneye yatırdılar. Oğlum aceleci çıktı. sonu doğumla bitmez inşallah da bikaç hafta daha bekler.
Çok çok geçmiş olsun kızlar zamanında sağlıcakla gelsinler inşallah ❤️

Geçmiş olsun canım inşallah vaktinde gelir kuzu

Selamın aleyküm kızlar bende bugün gittim doktora boyunu öğrenemedim ama kilosu 1950 gr dedi şükür 50 gr düşük gene 2 kilo diyorum nstye de bağladı sancımda normal çıktı sezeryana günü 35. Haftada alırsın erken bu haftalar dedi enfeksiyondan ilaçlar kremler değişti farklı verdi valla korkarak kullanıcam bakalım bu hafif kanamalarım olduğunu söyledim ilk attığım fitil den bana enfeksiyon için farklı kanama için ayrı fitil verdi fitilin birir batikon dedi bana batikonun fitil halini verdi ilk defa duydum 🤔🤔bakalım inşallah işe yarar da biter bu enfeksiyon ızdırabı darladı artık ne bitmez şeymiş ya
Aleykum selam canım. Allah kolaylık versin inşaallah geçer o enfeksiyon da

Kızlar inşallah bebişleriniz zamanında gelir. Bazen böyle denilip haftasını geçen bebeklerde oluyor bol bol dinlenin yormayın kendinizi güzel haberlerle gelin 🌸🙏🏼

Bence hayır. Kullanmadım yokluğunu hissetmedim yine almadım canım 🫠
Ben de ama ne bileyim sanki alasım var. Ama gereksiz de gibi
Ben pusetin içine daha yumuşak bir minder almıştım yanında göndermişler ama bende kullanmayi düşünmüyorum gunesligi varmış zaten pusetimin
benim de var siyah hem de yarım boy
puset aldım ama örtü almadım bir müslin örtü kundak yeter bence örtmek için
öncekinde o şekilde idare ettim
ya bana gerekli değil gibi geliyor ama şu yeni çıkan tişört gibi giydirmeli fermuarlılar var ya inanılmaz aklımı çeliyor sanırım onlardan alacağım
o da biraz boğucu gibi
Bence gerekli degil canim. Ama ben aldim. Cunku gerekli gereksiz her seyi almak gibi bir huyum var🤣
😂😂 vazgeçtim

Aşamalı attım nasıl ?
Denemek için başladım sonuç bu olunca sanki güzel oldu 🙂

Eklentiler

• E2771546-4E97-46BD-9C57-A6EA44BD570D.jpeg
    E2771546-4E97-46BD-9C57-A6EA44BD570D.jpeg
    209,4 KB · Görüntüleme: 41
  • C43A0E4B-B1B8-46F7-8D42-4844210597D0.jpeg
    C43A0E4B-B1B8-46F7-8D42-4844210597D0.jpeg
    242,3 KB · Görüntüleme: 34
  • 3F831A63-D734-43A2-A882-7AC0F00A639B.jpeg
    3F831A63-D734-43A2-A882-7AC0F00A639B.jpeg
    125,5 KB · Görüntüleme: 36
  • 2B8945AE-573C-494A-80A0-97DA3640F929.jpeg
    2B8945AE-573C-494A-80A0-97DA3640F929.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 40
Kizlar son msjlari hepsini okuyamadim ama sorun yasayanlar var sanirim hepinize gecmis olsun sorunsuz devam etsin hepimizin sureci.

Size birsey danisicam tuplerini baglatmayi dusunen var mi dogumda. 3. Cocugu da dusunmuyorum ama ne bileyim kararsız kaldim

Babywom 4 Katlı Müslin Bebek-çocuk Battaniyesi 110x110cm Fiyatı, Yorumları - Trendyol ben burdan aldım bayıldım canım benim siparişlerdekine tıkladığımda ürün yok diyo ama bu satıcıdan aldım aynıdır heralde
Sagolun kizlar bu da cok guzel
Gule gule kullanalım
Ben aldım gitti
Aslinda cok var ama
Yeni bir muslin olsun istedim
10 dan fazla battaniye var galiba 🫣

Dur oglum acelen nee🥰
Ama 35. Haftadaymissin kuzu sen
2 hafta daha tut icinde😅
Hayirlisiyla saglicakla gelsin ins
Bana vuracaktı sancim devam etseydi kndigitim doktor öle dedi ama vurmadilar Perşembe gidicm cuma çağrıyo önümüzdeki sali çağrıyo kaşe basip verdi sıra vs hiç bkleme dedi inşallah sende ciksrsin bnde enfeksiyon çıkmıştı başta
Eflatun canim cok gecmis olsun
Ooo baya çok doğumun ertesi günü çıkıyor ama
Ama her zmaan oyle olmuyor
Anne esyalarindan kısın ama
Bebege bikac zibin tulum fazla koyun biseycik olmaz
El kadarlar zaten
Kalin battaniyeye gerek yok mesela
Gereksiz seylerden kisin
İns hersey yolunda olur ertesi gun cikarsiniz tabi
bende ertesi gun cikacagim hatta sabaha cikarim diye gittim (öncekinde oyle olmustu çünkü)
Sonra
3 gün kaldim

Merhaba , İstanbul Avrupa yakasında özel hastahane fiyatları muayene , doğum ne kadar mesela Medipolde sgklı ama özel değil normal sgk

X