Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Kızlar çatı ağrılarınız ne durumda? Ben ikinci çatı ayrılma atağı yaşıyorum. 2 gün önce yaşadığım kasılma atakları, çatı ağrısına dönüştü. Yatarken iyi de ayağa kalkınca sıkıntı. Eni konu doğum hazırlığı var içerde, ama bebek yukarda, göğüs kafesime kadar tekmeliyor hala😅

Öfff aynı kafalar. Allah verirse neden 3. 4. Olmasınmış. Asla imza vereceğini düşünmüyorum.2 gün önce bana mesaj attı bizim neden ikizlerimiz olmadı aşkım diye Allahın işine de karışmazsın be adam dedim 😂
Sezaryen sırasında boncuklu spiral takılıyormuş onu bende gördüm bakalım konuşucam akıntıyı arttırmasından çekiniyorum birazcık. Ama 3. Çocuğu göze alacak toto yok bende 😬
Valla 2.icin ugrastigimiz zamanlarda ikiz üçüz hepsine razi hissediyordum. Nereme guveniyormusum bilmiyorum🤣🤣 neyse ki yuce Rabbim yarattigini daha iyi taniyor da vermemiş 🤣 ama eşin de seviyor cocuk demekki. Benim esim de 3 4 5 Allah ne verdiyse modunda. Gerci onun yerinde olsam ben de isterim etliye sutluye karışmaz, Uykulari asla bölünmez kafadan baba olsam ben de isterim🤩

Biz de doğal yollarla çocuğumuz olamayacağını ilk öğrendiğimize eşime bir de iyi yönünden bak korunma derdimiz olmayacak demiştim 😂😂😂 hala aynı düşünüyorum ama Allahın işi bir bakmışsın olmuş 😅😅
Oyle de cok kisi taniyorum canim ya. Yillarca olmayan, doktorlarin asla olmaz dedigi ama kendiliginden de olan bir cok kisi bizzat cevremde denk geldi😊

Cnm benimde esim tam tersi adamin gozu korktu es kaza 3 olursa diye o cok istiyor. Aslinda bende istiyorum da cevremde herkes aa yasin genc fln diyor ki bende 35 yasindayim 😁 3. Yude dusunmuyorum hayirlisiyla diyim. Ama hani tüp baglatmakta ne bilim iste anladiniz :)
Esin cocuk bakiminda sorumluluk aliyor o zaman canım?🤣 genelde rahat erkekler 3 4 5 farketmez modunda oluyor. Yaa bana da biraz radikal geliyor acikcasi. Hani risk acisindan korunuyorsun guvenli ama baska yöntemler de varken tercih edilmeli mi bende de var soru isaretleri

Esin cocuk bakiminda sorumluluk aliyor o zaman canım?🤣 genelde rahat erkekler 3 4 5 farketmez modunda oluyor. Yaa bana da biraz radikal geliyor acikcasi. Hani risk acisindan korunuyorsun guvenli ama baska yöntemler de varken tercih edilmeli mi bende de var soru isaretleri
Cok pis cocuk bakimini kilitlerim. Cocugu verir kapiyi ceker cikarim sanirim ondan dolayi haklisin😆

Bu kararli durusa da saygi duymuyor degilim tabi👌👌
43 yaşındayım. Ne beden olarak, ne mental olarak 3. çocuğu kaldıramam. Bu saatten sonra da 3. olur mu ki korkusuyla yaşamak istemiyorum. Çünkü şimdikine korunurken ve hiç anlamadığım sekilde hamile kaldım, ne olur ne olmaz bağlatayım kafam rahat olsun😅

43 yaşındayım. Ne beden olarak, ne mental olarak 3. çocuğu kaldıramam. Bu saatten sonra da 3. olur mu ki korkusuyla yaşamak istemiyorum. Çünkü şimdikine korunurken ve hiç anlamadığım sekilde hamile kaldım, ne olur ne olmaz bağlatayım kafam rahat olsun😅
Bende 35 yasindayim 2. Surpriz yapti 3. De dusunmuyoruz ama tup baglatma diyince herkes bir donup kaliyor. Bende bir tereddut ettim ama kafamin en rahat edecegi yontem de bu

Bende 35 yasindayim 2. Surpriz yapti 3. De dusunmuyoruz ama tup baglatma diyince herkes bir donup kaliyor. Bende bir tereddut ettim ama kafamin en rahat edecegi yontem de bu
Bağlatmak için senin de yaşın müsait. Çocuklara maddi açıdan değil de manevi açıdan bakmak lazım. İlgi istiyorlar, sevgi istiyorlar, zaman istiyorlar...Yoksa amaç sadece karınlarını doyurup, üst baş giydirmekten ibaret değil. Topluma faydalı bireyler yetiştirmek için miktar az olmalı. Sokaklar ilgisiz ve sevgisiz büyüyen yetişkin dolu ve bunun sonuçlarını toplumca hergün acı bir şekilde çevremizde ve haberlerde görüyoruz.

Bağlatmak için senin de yaşın müsait. Çocuklara maddi açıdan değil de manevi açıdan bakmak lazım. İlgi istiyorlar, sevgi istiyorlar, zaman istiyorlar...Yoksa amaç sadece karınlarını doyurup, üst baş giydirmekten ibaret değil. Topluma faydalı bireyler yetiştirmek için miktar az olmalı. Sokaklar ilgisiz ve sevgisiz büyüyen yetişkin dolu ve bunun sonuçlarını toplumca hergün acı bir şekilde çevremizde ve haberlerde görüyoruz.
Kesinlikle seninle hemfikirim 👍

İnstada gördüm. Kadının biri tüp bebek tedavisinde kullandığı iğneleri biriktirmiş. Yatağın üstüne kalp yapmış ampullerden, iğnelerden içine kızını koyup fotosunu cekmiş. Ayy boğazım düğümlendi resmen, uğraşan herkesin olsun umarım yaa🙏
Yaa onu yapmayı ben de çok istiyordum ama bizim çevremizde tüp bebek olduğunu sadece anne babalar biliyor. Bizi gereksiz sorulara maruz bırakmasınlar diye kimseye söylemedik. Bundan sonra da söylemeyiz herhalde. Ama iğnelerden ilaç şişelerinden ayırdım hatıra olarak

Kızlar çatı ağrılarınız ne durumda? Ben ikinci çatı ayrılma atağı yaşıyorum. 2 gün önce yaşadığım kasılma atakları, çatı ağrısına dönüştü. Yatarken iyi de ayağa kalkınca sıkıntı. Eni konu doğum hazırlığı var içerde, ama bebek yukarda, göğüs kafesime kadar tekmeliyor hala😅
Benim en son ramazanda olmuştu ondan sonra daha olmadı. Bakalım ne zaman gelir o muhteşem ağrı 😅😅

Oyle de cok kisi taniyorum canim ya. Yillarca olmayan, doktorlarin asla olmaz dedigi ama kendiliginden de olan bir cok kisi bizzat cevremde denk geldi😊
Tabi canım yıllarca olmayıp sonradan olan çok var öyle. Dediğim gibi bu da bir imtihan sonuçta. Allah kime ne zaman kaç tane nasip eder bilemeyiz. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun 🌸

Benim en son ramazanda olmuştu ondan sonra daha olmadı. Bakalım ne zaman gelir o muhteşem ağrı 😅😅
Benim ilkinde hiç böyle olmamıştı, ağrı mağrı hissetmiyordum. Şimdi eni konu bedenimin doğum hazırlığına şahitlik ediyorum, çok ilginç gerçekten😅 Şu an iki bacağım birleşmiyor resmen, yatarken arasına yastık koyuyorum.

Yaa onu yapmayı ben de çok istiyordum ama bizim çevremizde tüp bebek olduğunu sadece anne babalar biliyor. Bizi gereksiz sorulara maruz bırakmasınlar diye kimseye söylemedik. Bundan sonra da söylemeyiz herhalde. Ama iğnelerden ilaç şişelerinden ayırdım hatıra olarak
Haklısın canım. İlla diyecek bir şeyler bulurlar, bilmemeleri sizin açınızdan çok daha iyi👍🏼

Cok pis cocuk bakimini kilitlerim. Cocugu verir kapiyi ceker cikarim sanirim ondan dolayi haklisin😆
Bi ben yapamadim su isi ya🤣🤣 gurur yaparim her is de basima kalir🙄🙄 kizim dogmadan esim diodu ki " gece gürültü olursa ben uyanmam merak etme uykum derindir endiselenmene gerek yok" ben de espri saniyordum. Gülüyorduk birlikte😄 meger espri yapmiyormus. Durum beyaniymis hakikaten hic bozmadi cizgisini hep uyudu😌

Valla 2.icin ugrastigimiz zamanlarda ikiz üçüz hepsine razi hissediyordum. Nereme guveniyormusum bilmiyorum🤣🤣 neyse ki yuce Rabbim yarattigini daha iyi taniyor da vermemiş 🤣 ama eşin de seviyor cocuk demekki. Benim esim de 3 4 5 Allah ne verdiyse modunda. Gerci onun yerinde olsam ben de isterim etliye sutluye karışmaz, Uykulari asla bölünmez kafadan baba olsam ben de isterim🤩
Ay yok hakkını yiyemem benimle beraber herşeyi çekti hatta bi ara benden fazla çekti 2 yaşına kadar ben 2 yaşından sonra baba şuan ikimizde perişanız çok şükür 😬 Gerçekten çok çocuk seviyor ve baba olarak doğmuş biri ben onun kadar değilim bana yetti 😂

Hakikaten öyle ben zaten en başta söylemiştim, kızıma hiç pembe şeyler almamıştım ama pembe olmayan süslü şeyler almıştım. O kadar güzel tulumlar görüyorum ki şimdi. Erkeklere paso dinozorlu, uçaklı, arabalı şeyler yapmışlar. Düz şeyler bulmak zor oldu, benim renkler de senin gibi mavi yok sadece, bir kaçında ayı mayı var 😅
O baskılı kıyafetler zaten Allahlık hiç benlik değil. Gerçi şuan kim takar Yalova kaymakamı modunda pembe üstüne kırmızı falan giymek istiyor olsundu bu yaşına kadar baskısız düz sade şeyler giydirebildim oğlanda bağımsızlığını ilan edene kadar direnicem baskılı şeylere karşı 😂

X