Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
kızlar selamm site adı vermek yasak mı bilmiyorum ama sormam lazım. linda harris diye bi internet sitesinden bebek kıyafeti alan oldu mu güvenilir midir?

Benim esimde ne gerek var diyip duruyor e spralede yok diyordu neymis dikkkat edermis bu 4.cocuktada cok dikkatliydi ama kaza sonucu oldu ben bu riski alamam artik bence diyorum da beni dinleyen yok 2kiz 1oğlum var suanki bebisimde kiz 4.gebeligim buyuk kizim haziranda 7 yasinda olacak diger kziim 5yasinda oglum 1bucuk yasinda agustosda2yasinda olacak sizcede yetmezmi ben bebis dogdugunda ne yapicam diye dusunmuyorda degilim yani bide 29yasina giricem eylulde 28 yaş ve 4 cocuk hayata cokkk erken basladim
Nasipleri varmış böyle olması gerekiyormuş 🌸 29 yaşında 4 çocuk sorumluluğu seni tebrik edip hayretle bakıyorum zorluğu tartışmaya kapalı 🫣

kızlar selamm site adı vermek yasak mı bilmiyorum ama sormam lazım. linda harris diye bi internet sitesinden bebek kıyafeti alan oldu mu güvenilir midir?
O neymiş yeni mi çıkmış diye baktım da trendyolda bir sürü yorum ve foto var. Sanırım yasal bi yer dolandırıcı değiller gibi 😂
Ay ben Next’e taktım kafayı baktıkça deliriyorum. Bi sipariş verip denicem 🥳

O neymiş yeni mi çıkmış diye baktım da trendyolda bir sürü yorum ve foto var. Sanırım yasal bi yer dolandırıcı değiller gibi 😂
Ay ben Next’e taktım kafayı baktıkça deliriyorum. Bi sipariş verip denicem 🥳
trendyolda var evet ama ben kendi sitesinden kapıda ödeme ile aldım bir kaç parça bir şey. kendi sayfasında daha uygun fiyatlar. gelir mi gelmez mi, kapıda ödeme olunca almak zorunda kalır mıyım ya başka bi şey gönderirlerse, site çakmaysa gibi sorular dönüyor kafamda :KK70:

Kızlar rahatsız olanlara çok geçmiş olsun. Benim de size sorum var. 32 haftalık oldum ben de. Göğsümün ucu kuru diye lansinoh krem sürdüm dün öyle masaj falan yapmadım. Normal ucuna azcık krem sürdüm. Dünden beri tşörtleri ıslatacak kadar ara ara süt geliyor iki göğsümdende. Acaba dra mı gitsem başına gelen var mı?
Valla benim 2 aydır geliyor sütün erken inmiş kendi gelirse gelsin sen sıkma birşey olmaz canım

trendyolda var evet ama ben kendi sitesinden kapıda ödeme ile aldım bir kaç parça bir şey. kendi sayfasında daha uygun fiyatlar. gelir mi gelmez mi, kapıda ödeme olunca almak zorunda kalır mıyım ya başka bi şey gönderirlerse, site çakmaysa gibi sorular dönüyor kafamda :KK70:
Öyle bişeye cesaret edemezler bence canım diğer sitelerden veto yerler ama kalitesi nasıldır bilemiyorum şimdi para verip wp grupları kurdurup yalandan binlerce yorum attıranlar varmış fotoğraflı ürünlerden almaya çalışıyorum bende 😬

Nasipleri varmış böyle olması gerekiyormuş 🌸 29 yaşında 4 çocuk sorumluluğu seni tebrik edip hayretle bakıyorum zorluğu tartışmaya kapalı 🫣
Tesekkur ederim 😆evet erken yaşlandım ama tabi ki binlerce kez sukur evlat sahibi olmak isteyipte nasip olmayan insanlar var ALLAHIM herkese nasip etsin İNŞALLAH tabi ki zorluklarida var 😍

Evet ben aldım güvenli kumaşı yumuşacık. Çok fazla çeşit yok ama olan da güzel. Ben Trendyol sayfasından sipariş ettim

Öyle bişeye cesaret edemezler bence canım diğer sitelerden veto yerler ama kalitesi nasıldır bilemiyorum şimdi para verip wp grupları kurdurup yalandan binlerce yorum attıranlar varmış fotoğraflı ürünlerden almaya çalışıyorum bende 😬
mantıklıı, neyse bi deneyelim bakalım, gelnce foto paylaşırımm eğer güzelse devamını getiririz :KK70:

Kızlar. Çocuk hareket ettikçe huylanan var mı ? Ben sağıma elimi koysam yada dönsem çok gıdıklanıyorum eller ayaklarının olduğu yer 😅😅

Evet ben aldım güvenli kumaşı yumuşacık. Çok fazla çeşit yok ama olan da güzel. Ben Trendyol sayfasından sipariş ettim
ben de kendi sitesinden aldım inşallah gerçek sitedir trendyolda 250 takımlar, sayfasında 200. yani 50tl için neden bu heyecana girdim hiç bilmiyorum inş kendi siteleridir :KK70:

Kızlar çocuğum olmuyor zor oluyor diye önünü bırakmayın 😂
Benim oğlum aşılama sonucu olan bir çocuk. Kızım da oğlum gibi geç olur diye 1 yıl erkenden yapalım diyip 2.ay tutan bi bebiş. 😂
Test yaptım 1 günüm geçince. Eşime sen bak dedim. Gitti geldi hamilesin dedi
Şaka yapıyorsun olamaz dedim. İlaçsız ve zahmetsiz olması ayrı güzel tabi de beklemiyordum hani 😂

Ya bende bakmistim
Sitesine
Kaskorse kumaslari bence cok guzeller
Heleki kizlar icin olanlar😍
gelince bana da yazar mısın canım
Sorun olmazsa🤓
Bende alayım

Ya bende bakmistim
Sitesine
Kaskorse kumaslari bence cok guzeller
Heleki kizlar icin olanlar😍
gelince bana da yazar mısın canım
Sorun olmazsa🤓
Bende alayım
tabiiki de, foto atarım geldiği zaman. ben de çok beğendim fotoğraflarda çok güzel duruyolar, piyasaya göre fiyatları da uygun :) <3

Biz de doğal yollarla çocuğumuz olamayacağını ilk öğrendiğimize eşime bir de iyi yönünden bak korunma derdimiz olmayacak demiştim 😂😂😂 hala aynı düşünüyorum ama Allahın işi bir bakmışsın olmuş 😅😅
Vera hala evde ebeyle dogum yapma dusuncesinde misin canım :)
Birde bir tanidigim uzun bi tedavi surecinden sonra hamile kaldi
40 i cikar cikmaz tekrar hamile kalmis
Bebelerin arasi 9 aydi

tabiiki de, foto atarım geldiği zaman. ben de çok beğendim fotoğraflarda çok güzel duruyolar, piyasaya göre fiyatları da uygun :) <3
Yerleri Bursa daymış
Oralarda olanlar gidip baksin😂
Kiz cocugum olsa herseyi almak ne kadar kolaydi
Hersey o kadar tatli ki
Biraz buyuyunce suslemek zor oluyodu😂
Kizim iflahimi kesmisti gerci
Tokasi
Firfiri
Suslu corabi
Elbisesi
Oyyy suslu olunca biraz buyuyunce cok zor oluyo😀

X