Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Kızlar çatı ağrısına zor diyordum ama dün gece sırt ağrısı hüngür hüngür ağlattı resmen. Sırtımda hep aynı bölge sanki biri bıçak saplayıp çeviriyor. Yatsam yatamıyorum otursam oturamıyorum. Ne acayip bir şeydi

Günaydın hamişleerr 🥲

Eklentiler

• 9D3402A4-A1B7-4556-8E29-09B21EFB66D1.jpeg
    9D3402A4-A1B7-4556-8E29-09B21EFB66D1.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar çatı ağrısına zor diyordum ama dün gece sırt ağrısı hüngür hüngür ağlattı resmen. Sırtımda hep aynı bölge sanki biri bıçak saplayıp çeviriyor. Yatsam yatamıyorum otursam oturamıyorum. Ne acayip bir şeydi
Cok geçmiş olsun ya😔o kadarmi ya

Bnde sabah 5 bucuga kadar sol bacak ve o çatı ağrısını yaşadım 6 da yere mindrr serdim bacağımı actm sırtımı duvara daydm o sekilde iki saat uyumuşum sonra kanepe gectm birazda orda uyudum ama şuan da ağrıyo ama gece gibi degil

Selam arkadaslar konumuzla alakasiz ama kızım birsey yoktu akşam birden kulagim agriyor diyip aglamaya basladi 1.sınıfa gidiyor baktik gecmiyor agliyor cocuk esim acile goturdu ilac yazmislar kulagina bakmislar kulaginda enfeksiyon var demis doktor az oncede internetten baktim buruna serum sıkmak burunun acilmasi kulagada iyi geliyormus esim burnuna serum sıktı uyumaya geldik uyudu sukur umarım aglayip agri tutup uyanmaz rahat yatar cocugum eger devam ederse ki hemen gecmez bence onerileriniz varmi acaba doktor boğaz agrisindan dolayida olabilir demis sonra kulağına bbakinca enfeksiyon demis zaten hastaneye gitmeden once kulak agrisindan sonra bi titreme tuttu cok üşüyorum anne dedi bende bildimki kulak agrisindan cocuk ateşlenecek kesin önerilerinizi bekliyorum iyi geceler
Cok gecmis olsun. Deneyimledigim bisey var onu yazmak istedim. Oglumun burnu tikaliydi bende burnunu acmak icin nazal temizleyiciler var plastik sise seklinde burun deliklerinden sıkıyorsun icindeki tuzlu suyu. Cok yavas sıkmama ragmen o gece oglum kulagim agriyo diye aglayarak uyandı ve bunu 2 kez yaşadım ayni sekilde sanirim basınç zarar veriyor agri yapiyor kulağına bence sen burnuna serum gibi basınçlı birsey uygulama ama sprey seklinde olan okyanus sulari var onlari sıkabilirsin. Eger enfeksiyonsa zaten antibiyotik vermistir onsuz gecmez malesef

Sağol canım. Valla o kadar. Önceki günler de oluyordu ama dün akşamki çok fenaydı. Bir de gündüz ağrı yok akşam başlıyor ve hep aynı yer ağrıyor
Ben daha öle şiddetli bel ağrısı yaşamdm oğlumda da yoktu dogumda oldu ama bacak ağrısı şuan da devam ediyor o kadar işim var ne yapcm bilmiyorum bnde birde ikide bir gözüm gidiyo sonra o ağrıyla birdaha uyaniyom zommbiye dönüşüm banyoya girdim gözüm ayna takildi tövbe estağfurullah dedim yüzüm gözüm uykusuzluk 😂

Ben daha öle şiddetli bel ağrısı yaşamdm oğlumda da yoktu dogumda oldu ama bacak ağrısı şuan da devam ediyor o kadar işim var ne yapcm bilmiyorum bnde birde ikide bir gözüm gidiyo sonra o ağrıyla birdaha uyaniyom zommbiye dönüşüm banyoya girdim gözüm ayna takildi tövbe estağfurullah dedim yüzüm gözüm uykusuzluk 😂
Bu da bel ağrısı değil sırt ağrısı ama işte değişik bir ağrı 😏 o çatı ağrısı da çok fena gerçekten ben ramazan boyunca çektim neredeyse sonra geçti yeniden yüklenmedi bana 😅

Bu da bel ağrısı değil sırt ağrısı ama işte değişik bir ağrı 😏 o çatı ağrısı da çok fena gerçekten ben ramazan boyunca çektim neredeyse sonra geçti yeniden yüklenmedi bana 😅
İnşallah az kaldi hepimiz için canm bnim çok isim vsrdi bugün dışarda hastane çantam icin biraz eksiğim vardi kurs vsrdi hic birine enerjim yok bacağım da taşımaz bni zatn 😂evi temizliyyorm simdi sinra oğlum yedirip icirip banyosunu da yaptrp yatcm galiba 😂

Kızlar özelikle 34 33 35 haftalik olanlar benim bebek bugün cok farklı daha doğrusu geceeden beri sürekli vuruyo şimdi ise bir kafamı ayakmi totomu bilmiyorum bir hepsini sağa bir sola bir huppp aşağı 😂sanki birşeyi elime gliyo

Kızlar özelikle 34 33 35 haftalik olanlar benim bebek bugün cok farklı daha doğrusu geceeden beri sürekli vuruyo şimdi ise bir kafamı ayakmi totomu bilmiyorum bir hepsini sağa bir sola bir huppp aşağı 😂sanki birşeyi elime gliyo
Benim hep kafasi sag tarafta özellikle sola yatinca saga dogru cikinti yapiyor. Nefesim kesilcek gibi oluyor anliyorm yine cıkıntı yapti kafayla. Bu cocuk ne zaman döncek ya hamak gibi kullaniyor beni😂😂 bir de bugun acayip cati agrim var yururken ayakta durunca cok canım yanıyor. Sirti ile cok baski yapiyor

Benim hep kafasi sag tarafta özellikle sola yatinca saga dogru cikinti yapiyor. Nefesim kesilcek gibi oluyor anliyorm yine cıkıntı yapti kafayla. Bu cocuk ne zaman döncek ya hamak gibi kullaniyor beni😂😂 bir de bugun acayip cati agrim var yururken ayakta durunca cok canım yanıyor. Sirti ile cok baski yapiyor
Kiz bn doktora gitimde dönmüş dedi yani şöyle doğum pozisyon almış dedi 😂bu ne yaptı yine döndümu gecen arasta arasta dediği gibi içerisi tam bir muama😂😂bu arada çatı ağrısı gecedn beri tutuyo birakiyo birdaha bacağım birleşmeyi

X