Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Kiz bn doktora gitimde dönmüş dedi yani şöyle doğum pozisyon almış dedi 😂bu ne yaptı yine döndümu gecen @arasta dediği gibi içerisi tam bir muama😂😂bu arada çatı ağrısı gecedn beri tutuyo birakiyo birdaha bacağım birleşmeyi
Kafa gelis durumundan sonra tekrar dönüyorlarmi sipalar😂 ben biraz döndürmek icin videolar izleyeyim bu hafta belki işe yarar. 😂

Kizlar bu ikinci gebelikten sonra bir daha düşünmüyorum ne madi ne manevi gücüm yeter ancak ikisine bakrm korunma olarak ne düşünüyorsunuz bu tüp bağlatma çok güzel gliyo ama hem sezeryana böyle bir şey icin devlet alırımi bilmiyorum hemde eşim yok diyor ne gerek var 🤦
Bu korunma konusunda erkekler neden sorumluluk almıyor 😁 genelde hep kadınları görüyorum spiral taktırıyolar mesela ve bu da sonra akıntı artması, iltihap vs gibi sorunlara yol açabiliyomuş yani her bünye kaldırmıyor. Bence prezervatif iyi iş görüyor kullanıpta hamile kalan var mı ki, güvenli buluyorum ben

Kızlar özelikle 34 33 35 haftalik olanlar benim bebek bugün cok farklı daha doğrusu geceeden beri sürekli vuruyo şimdi ise bir kafamı ayakmi totomu bilmiyorum bir hepsini sağa bir sola bir huppp aşağı 😂sanki birşeyi elime gliyo
Benim elime hep geliyo 😂 diz kapagi yada ayagi diye tahmin ediyorum ama muhtemelen diz kapagidir benim hosuma gidiyo eşim cok huylanıyo 🤣

Bu korunma konusunda erkekler neden sorumluluk almıyor 😁 genelde hep kadınları görüyorum spiral taktırıyolar mesela ve bu da sonra akıntı artması, iltihap vs gibi sorunlara yol açabiliyomuş yani her bünye kaldırmıyor. Bence prezervatif iyi iş görüyor kullanıpta hamile kalan var mı ki, güvenli buluyorum ben
Hiç güvenmiyorum ona sanki bu konuda 😂😂
Benim elime hep geliyo 😂 diz kapagi yada ayagi diye tahmin ediyorum ama muhtemelen diz kapagidir benim hosuma gidiyo eşim cok huylanıyo 🤣
Bnde garip oluyorum 😂

Biz hep prezervatif kullandık ama birakinca 3.5 yil hamile kalamadm belki hic kullanmasam da olurmus😂😂
Ama yine prezervatiften devam etmeyi dusunuyorm.

IMG_3429.jpeg

Badana boya temizlik işlerinin içinde evin iğrenç hali yanında terapi gibi geldi 🥹

Ne koymuşsun buna? Ben eşimle benim çorapları koydum 😂 bebelerin eşyalarını çıkardım sürekli değiş tokuş yapıyprım şu organizerlere
Zıbınlarını ikişerli koydum. Yine çıtçıtlı alt üst takımları var onları koydum. Zaten bi damlalar organizer yetti 😂 Çorap ağız mendili Müslin önlükleri şapka eldiven derken baya bişey aldı. Şortlu Tulumlarını tshirtlerini falan astım 🫠

Zıbınlarını ikişerli koydum. Yine çıtçıtlı alt üst takımları var onları koydum. Zaten bi damlalar organizer yetti 😂 Çorap ağız mendili Müslin önlükleri şapka eldiven derken baya bişey aldı. Şortlu Tulumlarını tshirtlerini falan astım 🫠
Bnde zibinlari alt üst takimi koydum çekmeceye corap sapks önlük minik üç sepete koydum sürekli alrm diye 🥰

Bnde zibinlari alt üst takimi koydum çekmeceye corap sapks önlük minik üç sepete koydum sürekli alrm diye 🥰
Evet bende elimin altında olsun pıt pıt alır kullanırım dedim. Daha işim bitmedi gardolabını bakım ürünlerini falanda düzenlicem ama bugünlük yeter 😂

Kızlar epilasyon işini nasıl hallediyorsunuz ya da halletmeyi düşünüyorsunuz. Artık kocaman göbüşlerden pek bir görüş alanımız yok 😬

İyi yapmışsın. Ben de toparladım epey de. Kıyafetlerin büyük olanları astım küçük olanları çekmecelere koydum ama minikler diye dağınık duruyor

X