Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    125
Evde doğumu normalleştirmeye mi başlasak artık napsak 😅
Valla canım inan o kadar şaşırmıyorum ki takip bile etmiyorum öyle diyim sinirimi bozmaya gerek yok 🥹
Linç yemeyeceksem ben evde düşünüyorum 😂😂 tabi bütün sağlık şartları uygun olduğu sürece

Evet 🙈 yani baya baya istiyorum. Haftaya ebe ile görüşmeye gidicem inşaallah. Detayları konuşuruz. Ben istiyorum ama onun tarafından da rahatlatılmaya ihtiyacım var. Her şey yolunda giderse inşaallah evde suya doğum hayalim😍
Vllha büyük cesaret ama her neyi istiyorsan inşaallah çok güzel geçer suda su gibi geçer eskiden annelerimiz hep evde yaparmış ama doğum konusunda sadece bn korkak oldum için Cesaret edemeem ilk sancida ben acilde ağlar bulurm kesin kendimi 😂acı eşiğm çok iyi ama korku Varya bn resmen kitleniyom

Linç yemeyeceksem ben evde düşünüyorum 😂😂 tabi bütün sağlık şartları uygun olduğu sürece
Yurtdışında ki gibi ebe desteği olsa hastanelerle koordineli çalışılsa neden olmasın. Sadece tek korkum olabilecek en ufak bir komplikasyonda yeterli makine teçhizat olmaması.
Hastaneler bu konuda avantaj

kızlaaar hamilelik dışında bir konuda danışmak istiyorum size. biz doğum öncesi koltuk almak istiyoruz salona. renk olarak krem renkte çok kaldı gözüm ama özellikle çocuklu anneler sizce mantıklı mı çok leke belli ediyor dimii? antrasite dönüyorum sırf bu yüzden ama kremde de aklım kalacak. krem renk kullanan birileri yardımcı olabilir mii? :/

kızlaaar hamilelik dışında bir konuda danışmak istiyorum size. biz doğum öncesi koltuk almak istiyoruz salona. renk olarak krem renkte çok kaldı gözüm ama özellikle çocuklu anneler sizce mantıklı mı çok leke belli ediyor dimii? antrasite dönüyorum sırf bu yüzden ama kremde de aklım kalacak. krem renk kullanan birileri yardımcı olabilir mii? :/
Canım benim evdeki tüm koltuklar açık renk 😅 bebisi hesaba katmadan almistik. Ona rağmen her Eylül'de düzenli yikamalarini yaptırırım. Leke tutmayan bir kumaş tipi seçersen en azindan kirlendiginde hızlıca izden kurtulabilirsin. Koyu renkte de leke olacak ama kendini belli etmediğinden psikolojik olarak sana iyi hissettirecektir.

Benim koltuklar da krem rengi canım ama çocuk olunca zaten mecbur örtü kullanıyorum illa ki kirleniyo çünkü sürekli sil falan zahmet istersen sen de al büyüyene kadar örtü falan idare edersin canım

Ben aldım daha yeni. Biri krem diğeri gri. Nubuk kumaş tercih ettim leke tutmuyor kalem kahve yemek gibi gibi bir sabunlu ıslak bezle alırsın kirini tozunu 🫠
Günlük olarakta üstüne bir örtü geçer gider. Bence kullanılır 🙏🏼

Canım benim evdeki tüm koltuklar açık renk 😅 bebisi hesaba katmadan almistik. Ona rağmen her Eylül'de düzenli yikamalarini yaptırırım. Leke tutmayan bir kumaş tipi seçersen en azindan kirlendiginde hızlıca izden kurtulabilirsin. Koyu renkte de leke olacak ama kendini belli etmediğinden psikolojik olarak sana iyi hissettirecektir.
evet koyu renk bu yüzden mantıklı geliyor ama dediğin gibi o da kirlenecek. içimde kalmasın bari kremden devam :KK70:

Benim koltuklar da krem rengi canım ama çocuk olunca zaten mecbur örtü kullanıyorum illa ki kirleniyo çünkü sürekli sil falan zahmet istersen sen de al büyüyene kadar örtü falan idare edersin canım
örtü de mantıklı geliyor hiç olmazsa sadece oturma yerlerine aynı renkten.. doğru valla bari içimde kalmasın :)))

Ben aldım daha yeni. Biri krem diğeri gri. Nubuk kumaş tercih ettim leke tutmuyor kalem kahve yemek gibi gibi bir sabunlu ıslak bezle alırsın kirini tozunu 🫠
Günlük olarakta üstüne bir örtü geçer gider. Bence kullanılır 🙏🏼
evet bende nubuk kumaş bakıyorum. aynı renk örtü mecbur alacağım. kullanılır yaa bundan önceki de antrasit gibiydi ben riski alıp kreme yöneleyim içimde kalmasın bari :'))))

Vllha büyük cesaret ama her neyi istiyorsan inşaallah çok güzel geçer suda su gibi geçer eskiden annelerimiz hep evde yaparmış ama doğum konusunda sadece bn korkak oldum için Cesaret edemeem ilk sancida ben acilde ağlar bulurm kesin kendimi 😂acı eşiğm çok iyi ama korku Varya bn resmen kitleniyom
Amin canım hepimizin doğumu su gibi aksın gitsin 🤗 valla benim de aksine acı eşiğim çok düşük ama buna cesaretim var bakalım hayırlısı inşaallah

Yurtdışında ki gibi ebe desteği olsa hastanelerle koordineli çalışılsa neden olmasın. Sadece tek korkum olabilecek en ufak bir komplikasyonda yeterli makine teçhizat olmaması.
Hastaneler bu konuda avantaj
Benim görüşeceğim ebe bazı doktorlarla hastanede de çalışıyor. Ben aytakın hanımı o yüzden tercih ettim anlaşmalı oldukları için. O korkuyu da düşünmemeye çalışıyorum. İyi düşünelim iyi olsun ☺️

Benim oturma odamın iki tane teklisi krem ama biraz koyu bir krem şimdilik bir sıkıntı görmedim tabi çocuktan sonra ne olur bilmiyorum. Ama şöyle bir şey yapabilirsin koltuğun aynı renk ve kumaşından örtü yaptırıyorlar. En azından atar makineye yıkarsın

Benim görüşeceğim ebe bazı doktorlarla hastanede de çalışıyor. Ben aytakın hanımı o yüzden tercih ettim anlaşmalı oldukları için. O korkuyu da düşünmemeye çalışıyorum. İyi düşünelim iyi olsun ☺️
Aytenmi siz vandamisinz orda öle biri vardı bildiğim haatrladm kadar ile

Aytenmi siz vandamisinz orda öle biri vardı bildiğim haatrladm kadar
kızlaaar hamilelik dışında bir konuda danışmak istiyorum size. biz doğum öncesi koltuk almak istiyoruz salona. renk olarak krem renkte çok kaldı gözüm ama özellikle çocuklu anneler sizce mantıklı mı çok leke belli ediyor dimii? antrasite dönüyorum sırf bu yüzden ama kremde de aklım kalacak. krem renk kullanan birileri yardımc
Şöyle dim kndi adıma bnim oğlum o iki üç yaş dönemi inan hep iyiki iyiki dedim kremi secmedim zor oluyor özelike kullanılan bir alansa örtü atsan bile tam kaplayan örtü olmalı bazıları kol kısımları dışarda kalyo benim gri olmasına ragmen sürekli siliyorum kol kısımlarını üç gün sonra yine silecm Bnde koltuk almayı düşünüyordm bu sene koyu tonları tercih edecm korkudan hergun silrmem zatn örtü olayını sevmiyorum 🤦🏻‍♀️

evet bende nubuk kumaş bakıyorum. aynı renk örtü mecbur alacağım. kullanılır yaa bundan önceki de antrasit gibiydi ben riski alıp kreme yöneleyim içimde kalmasın bari :'))))
Bende krem koltuk çok severim kullanırsın canım kalmasın içinde. Ama benim evim çok beyaz 7 senedir sıkıldım. Biraz ahşapa yöneldim. Valla nasıl olcak bi fikrim yok gelince görücem 😅

Bende krem koltuk çok severim kullanırsın canım kalmasın içinde. Ama benim evim çok beyaz 7 senedir sıkıldım. Biraz ahşapa yöneldim. Valla nasıl olcak bi fikrim yok gelince görücem 😅
😂😂Benim içimdeki pıtır pitr ya garip oluyorm gülüyorum gidiklaniyorm bugün 😂😂🙈

X