Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    125
Okudum onları ama hiçbirine inanmıyorum. Kadını iki senedir takip ediyorum ben. Yakın çevremde gidenler var. Ben güveniyorum hayırlısı olur inşaallah ☺️
Çok büyük cesaret valla. Ben şahsen kaç tane hastane baktim. Doğum ve amelliyathanenin özelliklerine göre. Eğer ev hastaneye yakınsa ve ulaşım konusunda sorun yaşanmayacaksa sizin bileceğiniz bir şey. Ama uzaksa ki günümüzde bir sürü virüs bakteri var. Tedbir almakta fayda var.

Masallah kuzum 🧿
Gosterdi mi kendini paşa
Evet gösterdi yanaklanmış kıpır kıpırdı 🥹
Doktora bile sinirlendi 😅 IMG_2677.jpeg
Dudak büzdü hemen cüce 😅

Kızlar şu göğüs ucu çıkarıcının hastanede lazım olacağını söylüyorlar bebek emmezse. Sizce gerekli bir şey mi bu ?
1711628324449.png

Yaa maşallah yerim bu miniği. Ultrasonu bu şekilde doktorunuz mu çekti ? Yoksa ayrıntılı ultrason muydu? Benim doktor bu zamana kadar hiç böyle 4d görüntü göstermedi acaba sormamız mı gerekiyordu :KK70:
Benim her gittiğimde 4 boyutlu veriyor canım fotoğrafını 🫠
Bazı doktorların ultrasonunda olmayabiliyor bizimkinde var.

Ay gülüyodu biliyo musun iki sarstı karnımı diye hemen atarlandı şok olduk çok güldük 😅
İnanamıyorum gerçekten 1 kilo bişeyin duyguları olduğuna 🥹
O küçük bir insan annesi🥰 Jest ve mimikleri iyi kullanıyor, e yakışıklı da🤔 Aklıma türlü şeyler geliyor 🤔🤔

Bizim doktor sürekli ultrasona girmeye bile karşı. Belki kendisi göstermemiştir diye düşündüm cumartesi günü soracağım :KK70:
Kızımın sadece 2 tane renkli fotoğrafı var oğluşumda şanslıyım sor sor hastanede de olabilir bu arada renkli görmek iyi hissettiriyor 🙏🏼🌺

X