Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    125
Benim oturma odamın iki tane teklisi krem ama biraz koyu bir krem şimdilik bir sıkıntı görmedim tabi çocuktan sonra ne olur bilmiyorum. Ama şöyle bir şey yapabilirsin koltuğun aynı renk ve kumaşından örtü yaptırıyorlar. En azından atar makineye yıkarsın
evet sanırım bu şekilde yapıcam. hem istediğim renk olmuş olur hem kirlenmez:)

Bende krem koltuk çok severim kullanırsın canım kalmasın içinde. Ama benim evim çok beyaz 7 senedir sıkıldım. Biraz ahşapa yöneldim. Valla nasıl olcak bi fikrim yok gelince görücem 😅
benim de ağırlıkta ahşap ve antrasitti. ahşap mobilyaya bayılıyorum ama kumaş olarak antrasitten sıkıldım bende:KK70: krem ahşap karışımına geçmeyi hedefliyorum yavaş yavaş :)

Benim görüşeceğim ebe bazı doktorlarla hastanede de çalışıyor. Ben aytakın hanımı o yüzden tercih ettim anlaşmalı oldukları için. O korkuyu da düşünmemeye çalışıyorum. İyi düşünelim iyi olsun ☺️
Normal doğumda herseyi ebeler yapíYor zaten
Dr u oturtuyolar oraya😂
Ama iste dogum sonrasí gelisebilecek seylerden Insan cok korkuyor
Ilk bebegimde yasamistik. :KK43:
Hersey gonlunce olur umarím

Aytenmi siz vandamisinz orda öle biri vardı bildiğim haatrladm kadar

Şöyle dim kndi adıma bnim oğlum o iki üç yaş dönemi inan hep iyiki iyiki dedim kremi secmedim zor oluyor özelike kullanılan bir alansa örtü atsan bile tam kaplayan örtü olmalı bazıları kol kısımları dışarda kalyo benim gri olmasına ragmen sürekli siliyorum kol kısımlarını üç gün sonra yine silecm Bnde koltuk almayı düşünüyordm bu sene koyu tonları tercih edecm korkudan hergun silrmem zatn örtü olayını sevmiyorum 🤦🏻‍♀️
benim şuanki koltuklarım koyu renk o yüzden biraz ferah renkler olsun istiyorum örtüyle kullanmayı ve riskleri göze alarak kremde karar kılcam galiba :')

benim şuanki koltuklarım koyu renk o yüzden biraz ferah renkler olsun istiyorum örtüyle kullanmayı ve riskleri göze alarak kremde karar kılcam galiba :')
Bende biktim koyu renktten cokta olmadi alali ama
Ne alirsan al keten kumas
Leke tutan kumas alma sakin
secmede Allah kolaylik versin😂
Cok zor is

Çıktım kontrolden 10 gramlardan kiloya ulaşan yolculuk Büyümüş benim erkeğim ya 1011 gr olmuş 🥹🧿
Herşey yolunda çok şükür 🙏🏼
Ooo maşallah küçük bey olmuş artık 🧿 bundan sonra tam büyüme evresi güzel güzel gelişsinler insallahh bakalım bende haftaya yazarım buraya inşallah iyi gidiyozdur

Dr u oturtuyolar oraya😂
Allah korktuğumuza uğratmasın diyelim. Hepimizin hakkında en hayırlısı sağlıklısı en güzeli olsun 🌸

Dr u oturtuyolar oraya😂
Bir hastanede bebek yoğun bakımı olması, bebekte ve annede bir komplikasyon olması halinde müdahale edecek profesyonel ekibin olması çok önemli. Aklımın ucundan geçmezdi, bebeğim süt asprisayonu yaşadı doğumdan yarım saat sonra ve apartopar yoğun bakıma alındı. Ebe sadece doğumdan anlar belki ama müdahale edecek tıbbi donanıma ve insan anatomik bilgisine sahip değildir. Öyle olsa adı ebe olmaz doktor olurdu.

Son düzenleme:
Ay kızlar kayınvalidem aramış bugün şey diyor bir video gördüm erkek demişler doğumhanede kız çıkmış eminsin dimi kız dediler değişmez artık 😅😅😅😅 değişmez dedim al ne istiyorsan ondan soruyor 😅😅😅

Bir hastanede bebek yoğun bakımı olması, bebekte ve annede bir komplikasyon olması halinde müdahale edecek profesyonel ekibin olması çok önemli. Aklımın ucundan geçmezdi, bebeğim süt asprisayonu yaşadı doğumdan yarım saat sonra ve apartopar yoğun bakıma alındı. Ebe sadece doğumdan anlar belki ama müdahale edecek tıbbi donanıma ve insan anatomik bilgisine sahip değildir. Öyle olsa adı ebe olmaz doktor olurdu.
Kız sağlık bakanlığı geçen açıklama yaptı artık kadın doğum uzmanlarının normal doğumda o kadar söz hakkı olmayacak diye doğuma ebeler girecekmiş sadece

Kız sağlık bakanlığı geçen açıklama yaptı artık kadın doğum uzmanlarının normal doğumda o kadar söz hakkı olmayacak diye doğuma ebeler girecekmiş sadece
Hiç öyle bir haber görmedim ama olabilir. Normal doğum aşamasını yaptırabilirler, onda sıkıntı yok. Ama bir şey gelişirse doğum esnasında hemen doktoru çağırır. Bebek iriyse vajinal kesik dahi atamaz, böyle bir yetkisi yok.

Hiç öyle bir haber görmedim ama olabilir. Normal doğum aşamasını yaptırabilirler, onda sıkıntı yok. Ama bir şey gelişirse doğum esnasında hemen doktoru çağırır. Bebek iriyse vajinal kesik dahi atamaz, böyle bir yetkisi yok.
Yetkileri daha da çoğaldı diye biliyorum canım hatta bulursam ss alayım madde şeklinde paylaşmıştı sağlık bakanı

X