Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    125
Senin sağlık sigortası gebelik teminatlı ya kuzucum ondandır 🫠
Ondan değil ki kuzum şöyle ki benim sağlık sigortamın kapsamı daha farklıydı işten ayrıldım eşimden devam ediyorum. Eşimin iş yerinin yaptığı sağlık sigortam gebelik teminatlı ama sadece doğumu karsiliyormus muayeneleri değil. Muayeneler normal muayeneden düşüyor yani. Sen sorunca ne kadar düşmüş diye baktım sadece muayene ücreti düşmüşler şeker yukleme için herhangi bir ücret talep etmemişler şaşırdım bende 😅 detaylı ultrasonu yaptırıp harcama girmiştim onun da büyük bir bölümünü geri yatirmislardi 😅dilimi isirayim 😅😅

Kızlar var ya o kadar kötüyüm ki karnım kasılıyor ilk defa bu kadar canım yandı başım çatlıyor midem bulanıyor baygınlık geçirecek gibiyim eşime diyorum oda sağlıkçı bana ilaç iç diyor sadece morel olarakda sıfıra düştüm ya akşam götürüm seni diyor doktora oda serum taktırırım diyor sinirden oturdum ağlıyorum ya tansiyonum normal sanırım ama kalp atışım yüksek biraz Eki Görüntüle 3408408
Ayagini uzat dinlen canim
Ins oruc degilsindir
Bu yasadiklarini oruc tutmaya calisirken ben yasadim
Bayginlik geciriyodum hemen biraktim
Topladim sonra

Ayagini uzat dinlen canim
Ins oruc degilsindir
Bu yasadiklarini oruc tutmaya calisirken ben yasadim
Bayginlik geciriyodum hemen biraktim
Topladim sonra
Yok oruç ramazanın ilk günü tuttum ondada kötü olunca bir daha tutmadım kasılmam geçmedi iyice sinirim bozuldu annemi çağırıcam gel yanımda dur diye

Kızlar var ya o kadar kötüyüm ki karnım kasılıyor ilk defa bu kadar canım yandı başım çatlıyor midem bulanıyor baygınlık geçirecek gibiyim eşime diyorum oda sağlıkçı bana ilaç iç diyor sadece morel olarakda sıfıra düştüm ya akşam götürüm seni diyor doktora oda serum taktırırım diyor sinirden oturdum ağlıyorum ya tansiyonum normal sanırım ama kalp atışım yüksek biraz Eki Görüntüle 3408408
Öncelikle sakin ol kuzum benim. Alla alla uzak mısın hastaneye, gitsen aslında. Kasılmaların nasıl peki hay Allah ya 😔 tansiyonun iyi bence bir de uzanıp sakinlestikten sonra tekrar ölç istersen. Panik oldun sanırım o yüzden nabzın böyle çıkmış sanıyorum

Ondan değil ki kuzum şöyle ki benim sağlık sigortamın kapsamı daha farklıydı işten ayrıldım eşimden devam ediyorum. Eşimin iş yerinin yaptığı sağlık sigortam gebelik teminatlı ama sadece doğumu karsiliyormus muayeneleri değil. Muayeneler normal muayeneden düşüyor yani. Sen sorunca ne kadar düşmüş diye baktım sadece muayene ücreti düşmüşler şeker yukleme için herhangi bir ücret talep etmemişler şaşırdım bende 😅 detaylı ultrasonu yaptırıp harcama girmiştim onun da büyük bir bölümünü geri yatirmislardi 😅dilimi isirayim 😅😅
Missss gibi olmuş 🥳

Kocam yanımdaydı bugünlerde kendisini pıçaklamamak için kendimi zor tutuyorum o yüzden aklımdan çıktı 😅
Ben kendisini almiyorum artik hastaneye yanima🤣
Dr da soruyodu her defasinda artik sormuyor
Diger cocuga bakmasi icin disarida bekliyor
Biraz el mecbur yani
Gerci birliktede girebilirler dur bi dahakine alayim onlarida😀

Öncelikle sakin ol kuzum benim. Alla alla uzak mısın hastaneye, gitsen aslında. Kasılmaların nasıl peki hay Allah ya 😔 tansiyonun iyi bence bir de uzanıp sakinlestikten sonra tekrar ölç istersen. Panik oldun sanırım o yüzden nabzın böyle çıkmış sanıyorum
Hala kasılmam var ilk belime sonra sırtıma vurdu işin kötüsü düzenli geliyor ya iyice morelim bozuldu

Kızlar bebek hareketi artık daha hissedilir olmaya başladı 23+3 deyim. Eşime ne zaman bak bebek vuruyor diye hissettirmeye çalışsam bizim yaramaz hemen beni yalancı çıkarıyor hiç hareket etmiyor o dakika 😄 Sizde de böyle oluyor mu?
Canım yemeklerden sonra eşin elini karnında tutabilir kesin yakalar o durumda 🙏

Kızlar bebek hareketi artık daha hissedilir olmaya başladı 23+3 deyim. Eşime ne zaman bak bebek vuruyor diye hissettirmeye çalışsam bizim yaramaz hemen beni yalancı çıkarıyor hiç hareket etmiyor o dakika 😄 Sizde de böyle oluyor mu?
Ya bende hep oluyor
Surekli hareket halinde
Gozumle bile görüyorum dışarıdan
Aman bakin bakin gumbur gumbur diyorum duruyor😂
Gecen esim seslendi konusunca elini koydu tepki verdi ama😍

Ben kendisini almiyorum artik hastaneye yanima🤣
Dr da soruyodu her defasinda artik sormuyor
Diger cocuga bakmasi icin disarida bekliyor
Biraz el mecbur yani
Gerci birliktede girebilirler dur bi dahakine alayim onlarida😀
Yok benimkiler giriyorlar haftasonuysa kızımda geliyor 🫠
Ama hastaneye getirmemek mantıklı olurmuş. Zaten koca görmek istemiyorum birde oruçlu hiç çekemiyorum 😁

Evde tek misin canım eşin evde değil sanıyorum o yüzden akşam gidelim demiş hastaneye yakinlarindaysa aracın varsa araçla, yoksa taksiyle gidip bir baktirsan aslinda
Şimdi aradım bir daha söyledim sancım var düzenli geliyor dedim hızlıca hazırlanıp gidicem

El hissedince duruyorlar canım 🫠

X