Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Kızlar 5+4 teyim lekelenmem oldu pembe doktor progestan fitil verdi bi kaç gün olmadı lekelenme bugün tekrar gördüm doktor lekelenmeyse önemli değil dedi yaşayanlar var mı
Öncelikle geçmiş olsun canım. İlk gebeliğimde aşırı kusmadan kanamam başlamıştı benimde hastanede kalıyordum ozamanlar. Doktor hem oral hem anal vermişti progestanı. Kullandım ara lekelenmelerim oldu. Kanama olmadığı ve şiddetli ağrıların olmadığı sürece korkma demişti doktorum. Sende korkma 🌸 bende bu gebelikte hiç lekelenme olmadı ama yeğenim 4 aylık hamile 2 3 günde bir lekelenmesi oluyor doktor onada aynısını söylemiş 🥰

5+5 te başladı kanamam öyle yoğun olmuyor ara ara açık kırmızı veya kahve rengi akıntı şeklinde bugün tam 6 haftalık oldum öyle bariz bir ağrım yok yarı. Doktor kontrolüm bar dün gece aradım doktorumu rahat ol dedi şiddetli kanaman yoksa iğne yaptırayım dedim kabul etmedi daha iki gün oldu yapalı i çok erken dedi. Sabahı bekliyorum randevum var bakalım keseyi kalp atışını duyabilecekmiyiz. Doktor geç döllenme demişti
Hiç korkma. Bende çok beteri oldu hepsi duruyor çok şükür 🧿 kanama bile demiyorlar zaten pembe ve kahverengi olunca. Lekelenme diyorlar. Dilerim çok iyi haberler alırsın 🙏🏻🥰

Öncelikle geçmiş olsun canım. İlk gebeliğimde aşırı kusmadan kanamam başlamıştı benimde hastanede kalıyordum ozamanlar. Doktor hem oral hem anal vermişti progestanı. Kullandım ara lekelenmelerim oldu. Kanama olmadığı ve şiddetli ağrıların olmadığı sürece korkma demişti doktorum. Sende korkma 🌸 bende bu gebelikte hiç lekelenme olmadı ama yeğenim 4 aylık hamile 2 3 günde bir lekelenmesi oluyor doktor onada aynısını söylemiş 🥰
Canım çok sağol 🫠❤️❤️❤️

Evet tarihler doğru kese görünmedi yine alttan da karından da 😭 Pazartesi tekrar kan vericem hcg 1000 üstüne çıkınca görünür anca dedi doktor moralim çok bozuldu inşallah gelişir bebeğim
Artışların az değil. Şu an görünmemesi çok normal. Boşuna endişelenip moralini bozma lütfen 🙏🏻 hcg 6000 lerde olması lazım sağlıklı bir şekilde görünebilmesi için daha erken senin için acele etme. 🌸

Doğum paketleri ne kadar oldu hiç bilmiyorum valla tamamlayıcı sağlık yapmıştım ondan kullanacağım doğum paketleride 60 70ten aşağı değildir heralde ki 🤦🏻‍♀️
Dogum yapacagim hastane gss kabul ediyor sanirim sadece ona o kadar para verene kadar zaten dogum paketi alirim ben kliniğe gidiyorum çünkü

Dogum yapacagim hastane gss kabul ediyor sanirim sadece ona o kadar para verene kadar zaten dogum paketi alirim ben kliniğe gidiyorum çünkü
Ben İzmirde yaşıyorum burada klinik doktorları doğum paketi diye bir şey yapmıyor. Burada bi doktorla konuştum , Şu anki fiyatlara göre doğum yapsan 100K fiyat ancak ocağa kadar arada muayene ücretlerine ve doğuma zam geleceğini özellikle belirttiler. Ben bir de serklaj olacağım onun da şu an ki fiyatı 40K. Benim de tamamlayıcı sağlık sigortam var o yüzden sigortadan faydalanalım dedik Medicana hastanesinde devam edeceğim takiplerime. Bu arada ben perinatolog kontrolünde ilerliyorum o yüzden biraz daha pahalı fiyatlar.
Fiyatlar çok uçuk ya

Merhabaaaaa 😍 muhtemelen aynı gidiyoruz benim sat 9 nisandı. Ovulasyon günüm 26 Nisan ☺️ büyük ihtimalle benimki de 5 haftalık bakalım haftaya kalbi duyacak mıyız 🤭
Benimde Sat 11 Nisan inşallah çok güzel haberler alırız 💖 çok heyecanlıyım 7 haziran için randevu verdi 2 hafta geçer mi bilmiyorum 😅

Benimde Sat 11 Nisan inşallah çok güzel haberler alırız 💖 çok heyecanlıyım 7 haziran için randevu verdi 2 hafta geçer mi bilmiyorum 😅
Güzel haberler gelecek sizden ben inanıyorum 🌸 2 hafta çabucak geçer yaa 😅
Hamilelik hep beklemekle geçiyor 😂 9 ay boyunca sabretmeyi öğretecek bu bebeler bize. :emir_bebek:

Güzel haberler gelecek sizden ben inanıyorum 🌸 2 hafta çabucak geçer yaa 😅
Hamilelik hep beklemekle geçiyor 😂 9 ay boyunca sabretmeyi öğretecek bu bebeler bize. :emir_bebek:
Ya gerçekten sabır işi derlerdi de inanmazdım güzel dilekleriniz için teşekkür ederim 💖😅 ben hemen hamile kalınıyor hemen bebek görünüyor sanırdım şaşkınım 🤣

Ya gerçekten sabır işi derlerdi de inanmazdım güzel dilekleriniz için teşekkür ederim 💖😅 ben hemen hamile kalınıyor hemen bebek görünüyor sanırdım şaşkınım 🤣
Bende öyle sanıyordum ama değilmiş 😅 biz korunmayı bıraktık ben hemen o ay hamile olacağım sandım sonra 3 yıl uğraştık tül bebek ile hamile kaldım 😅
hiç bir şey dışardan göründüğü kadar kolay değilmiş 😂😂

Günaydın kizceler.dun akşam bsy yemedim.ama oyleyken daha çıkarmak için uğraştım.gece yatarken 1tane prilam aldım sabah kalktım bulantım yoktu ve güzelce kahvaltı ettim.allah korusun bsy olmamıştır deil mi . Ayy kafam da deli sorular.buarada kahve lekelnme hala devam ediyor.

Bende tüp bebek annesiyim 🌸 grubumuzda baya var tüp bebek annesi ☺️ çift embriyo transfer edilmişti değil mi ?
Sağlıkla gelsinler inşallah 🌸🙏🏻🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
3 embro transfer olmustu 6 mayista ben azerbaycanda yasiyorum. Bugun kese icin gitsmisdim cok sukur ikizmis 10 gun sonra kslp atisi icin yeniden gidcem. InsAllah duyarim

X