Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Bilgi vermek adına istambul kadiköyde doğum paketi veren bi medicalpark göztepe hastanesi var ama herşey dahil neredeyse detaylı ultrason dışında detaylı ultrasonda 5bin tl miş
Tüm tahliller
Baba check up
Psikolog diyetisyen
Muayene bebeğin ilk bakımları hastane kalım vs 85bin tldi

Medicana hastanelerinde paket yok sadece sompo sigortanın doğum artı muayene sigortası var hamile olduktan sonrada yapabiliyorsunuz
Fiyat listesini ekledim
Bize medical park hastanesi mantıklı geldi orda ömer ulugergili doktoru sevdim sıcak kanlı iletişimi kuvvetli bakalım.

Acıbadem medipol vs dende fiyat aldım ama 70-80 bün tl sadece doğum için fiyat verdiler bunun daha tahlili muayenesi nst si detaylı ultrasonu vs vardı ondan hiç bulaşmadık onlara 200 u bulurdu

Bu fiyatlar istanbul kadiköy ve ataşehir civarindaki hastaneletden aldığım fiyatlar
Allah hepimizin yardımcısı olsun
Medicana nın fiyatları iyiymiş baya aslında. İzmir de yaşıyorum ben izmire baktım daha da uygun.
Tahliller yok bi içinde tahlillerde indirim varmış dilerseniz devlettede yaptırabilirsiniz tabi

Devlet hastanelerinde oda olayı sıkıntılı ya. Eşi almıyorlar genelde kadın refakatçi istiyorlar. Doğumhanaye falan tek gidiyorsun. Bir de muayene süreleri özel hastane gibi uzun uzun değil. Ve doktorlar genelde telefonlarını vermiyor. Bu sebeplerden dolayı ben hiç sıcak bakamıyorum devlet hastanelerine
Aslında ben de hiç sıcak bakmıyorum. Üniversite hastanelerinde özel odalar falan var. Mecbur onu araştıracağım ben de.

Aslında ben de hiç sıcak bakmıyorum. Üniversite hastanelerinde özel odalar falan var. Mecbur onu araştıracağım ben de.
Devlet hastanelerinde de var tek kişilik odalar yukarıda ki arkadaşın dediği gibi şehir hastanelerinde de var. Eğer devlete gitmeyi düşünüyorsanız bence üniversiteden önce şehir hastanesini araştırın üniversite 2. Tercihiniz olsun. Üniversite hastanelerinde özel olarak doçent ve ya proflara gitmezseniz hep öğrencilerle muhattap oluyorsunuz

Bilgi vermek adına istambul kadiköyde doğum paketi veren bi medicalpark göztepe hastanesi var ama herşey dahil neredeyse detaylı ultrason dışında detaylı ultrasonda 5bin tl miş
Tüm tahliller
Baba check up
Psikolog diyetisyen
Muayene bebeğin ilk bakımları hastane kalım vs 85bin tldi

Medicana hastanelerinde paket yok sadece sompo sigortanın doğum artı muayene sigortası var hamile olduktan sonrada yapabiliyorsunuz
Fiyat listesini ekledim
Bize medical park hastanesi mantıklı geldi orda ömer ulugergili doktoru sevdim sıcak kanlı iletişimi kuvvetli bakalım.

Acıbadem medipol vs dende fiyat aldım ama 70-80 bün tl sadece doğum için fiyat verdiler bunun daha tahlili muayenesi nst si detaylı ultrasonu vs vardı ondan hiç bulaşmadık onlara 200 u bulurdu

Bu fiyatlar istanbul kadiköy ve ataşehir civarindaki hastaneletden aldığım fiyatlar
Allah hepimizin yardımcısı olsun

Tahliller yok bi içinde tahlillerde indirim varmış dilerseniz devlettede yaptırabilirsiniz tabi
Benim sigortam var zaten o karşılıyor allahtan 😅 benim doktorum Medicana da oradan da devam edeceğim. Sigortamız olduğu için hiç fiyat sormamıştım ama öğrenmiş oldum iyi oldu paylaştığınız , merak ediyordum ben 🤩😂

Bu da benim miniğim kızlar♥️ 6+4 de gördük
D72DA770-FE52-4864-8109-768B89D99FB7.jpeg

Devlet hastanelerinde de var tek kişilik odalar yukarıda ki arkadaşın dediği gibi şehir hastanelerinde de var. Eğer devlete gitmeyi düşünüyorsanız bence üniversiteden önce şehir hastanesini araştırın üniversite 2. Tercihiniz olsun. Üniversite hastanelerinde özel olarak doçent ve ya proflara gitmezseniz hep öğrencilerle muhattap oluyorsunuz
Dediğiniz doğru. Ben istesem de beni normal hastaneler, hatta özel hastaneler takip etmiyor. Özel randevu ile doçent ve proflardan randevu alacağım. İnşallah şansım yaver gider anlayışlı bir doktora denk gelirim.

İnşallah canım 🙏🏻 neden takip etmiyorlar sizi ?
Annem doğumda malign hipertermi yaşadı ama Allah bize bağışladı. Dayımı bu nedenle kaybettik. Benim dogumum normal de olsa sezaryen de olsa, ki bel fitiklarim olduğu için sezaryen bekleniyor, işte bu bende ve bebekte malign hipertermi gelişme olasılığı için(bunu yüksek görüyorlar) ilaç hazır edecekler ve doğumumda belki kadın doğumcudan çok anestezist olacak. Özel hastaneler ve devlet hastaneleri sorumluluk kabul etmiyor, biz takip edemeyiz, üniversite hastanesine git diyor. İlacın nadir de olsa bebeğe ciddi yan etkisi varmış. Malign hipertermi ilaç olmazsa yüzde 80 ölümle sonuçlanan bir anestezi komplikasyonu. Genetik gecisi yüksek. 1960 yılında Michael Denborough isimli bir doktor bir aileden 10 kişi anesteziden vefat edince sebebini araştırıp bulmuş. Durumum çok karışık. Tüm yakınlarım tedirgin, ben çok daha rahatım. Öyle işte.

Merhaba kızlar ben de tüp bebekle hamile kaldım şuan 7 haftalık doğum takibini yapmıyır doktorum buyüzden doktor ve hastane arayısındayım. İzmirde önerebilceğiniz doktor ve hastane varmı? Egepol ve şerife dikayam düşündüm ama fiyatları hakkında bilgisi olan özelden yazabilirmi? Yada emrah beyan medifema buldum şimdilik.

Merhaba kızlar ben de tüp bebekle hamile kaldım şuan 7 haftalık doğum takibini yapmıyır doktorum buyüzden doktor ve hastane arayısındayım. İzmirde önerebilceğiniz doktor ve hastane varmı? Egepol ve şerife dikayam düşündüm ama fiyatları hakkında bilgisi olan özelden yazabilirmi? Yada emrah beyan medifema buldum şimdilik.
Canım merhaba hoş geldin aramıza 🌸 transfer tarihin ne ? Kese gördünüz mü ?

Merhaba hoşbuldum 26 nisan transfer.
kalp atısını duyduk geçen perşembe o gün 6+6 dedi doktor.
Maşallah , sağlıkla gelsin 🌸 bende izmirdeyim 29 Nisan da transfer olmuştum Medical Funda hanımda ☺️ benim bundan önce ikiz gebeliğim vardı ve 21. Hafta erken doğum yaptım. Doktorum Emrah Beyan dı. Evet muayeneler iyi geçiyordu ancak kanamam olmuştu doktoru aradım açmamıştı mesajlar attım dönüş yapmadı akşam olduğu için medifemaya gitmedik doktordan dönüş gelmeyince torbalıdan , Buca kadın doğumun aciline gittik. 4 cm Açılmam olduğunu söylediler isterseniz sabahı bekleyin ya da tepeciğe gidin acil müdahale edilsin dendi Emrah beyi tekrar aradım bu sefer açtı durumu anlattım siz bilirsiniz dedi hiç bir yönlendirmede bulunmadı. Daha sonra biz tepeciğe gittik hastanede yattım ve doğum yaptım. Doktor bir daha hiç arayıp sormadı. Sonuçta ben onun takipli hastasıydım ne yardımcı oldu ne de sonrasında merak etti. Her şey yolunda giderken iyi bir doktor ama sorun çıkarsa sizi yüz üstü bırakacak bir doktor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

X