22.12.2014 tarihi…. Adam öldü …adamın bu tarihte 52..çıkıyor… 31.10.2014 öldü..mezar numarası 1318

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayy ben bişi anlamadimm. Okumadim gerci de; bu şimdi film mi, kitap mi, okyanus mu yaşamış.. Beynim yandı

Ayy ben bişi anlamadimm. Okumadim gerci de; bu şimdi film mi, kitap mi, okyanus mu yaşamış.. Beynim yandı

Hani bazen bir kitaba başlarsın ve bir türlü bitiremezsin ya da bir film izlemeye başlarsın yarısında uyuyakalırsın ya, bu ikisinin sıkıcılık derecelerini çarpınca ortaya çıkan şey işte.

Bir sürü anlamsız tarihler, bide hayırsızın teki bi uğur var galiba. Beynim yanmasan bu kadarını çözebildim aferin

Diğer konuları bilmemde bunu okudum bitti
bütün devrelerim yandı
Ablam baya için dökmüş adam ölmemiş baya hayatını yaşıyo 2 kızı var okyanus la kalan hepsinin psikoloji gitmiş hepsi ayrı ağlıyo...bi nevi kendine öğüt şeklinde yazmış bunları bol bol hatirlatma var
bence acilen destek lazım hiç normal degil

Limoncu'nun cok sık konu actigini dusunuyordum ki okyanus kk'da devrim yapti resmen. aslinda konu tam zipziplik. O kadar cok karakter var ki konuda hepsinin yasini merak eder sorardi kesin. Benimde devreler yandii. Yazdigim yoruma bak.Tamam bende sessizce cikiyorum konudan.

Yüzüklerin efendisinde ki Gollum'un psikolojisini görüyorum sizde..

Yüksek olasılıkla psikolojik destek almanızı öneririm. Ruh sağlığınızı pek iyi göremedim..

Anam bu neeeeeee diger 2.konuyuda zaten anlamadım bunuda bide 3.konuya bakiyim bi onuda anlamazsam geri dönüş yaparım

Benim tek düşündüğüm bu kadinin elinde o çocuklar ne yaşıyor çünkü bu boşanmanın verdiği bişey değil direkt ciddi bi rahatsızlık

Yüzüklerin efendisinde ki Gollum'un psikilojisini görüyorum sizde..

Yüksek olasılıkla psikolojik destek almanızı öneririm. Ruh sağlığınızı pek iyi göremedim..

Aynen, benim de aklıma smeagol-gollum çatışması geldi okuyunca. Konu sahibinin psikolojisi çok fena görünüyor. Acilen yardım almalı.Korktum okurken

Arkadaşlar dalga geçen şeyler yazmayın bence, anladığım kadarıyla konu sahibi inanılmaz kötü durumda. Sonuna kadar okudum inanılmaz seviyor eşini ama eşi daha öncede sürekli aldatmış şimdide ayrılmışlar. Çocukları küçük baba diye ağladıkça bayan daha kötü oluyor, eşi için ailesini bile silmiş zamanında şimdi kardeşi intihar etmiş ama kurtulmuş bunun içinde kendini suçluyor..

Güzel arkadaşım psikoloğa git, ismini yazmışsın o kadar eşinin tanıdıklarını eşini bunları okuyupta mutlu ettirtme insanlara bu kadar güçsüz görünme. Eşini takıntı yapmışsın yapma lütfen.
Herşeyden önce annesin çocukların için kendine gel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…