Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Cok uzgunum evlatlarinizin iyi egitim aldigi dogru degil... dunya siralamasinda bir bakin bakalim Turkiye simdi nerede 16 yil once neredeymis?

Benim çocuklarımın şu an nasıl bir donanıma sahip olduğunu bilmeden yazdığınız bir cümle ...
Çok önyargılısınız maalesef..
İleride bizim çocuklarımız öyle iyi yerlere gelecek ki.
İnşallah o zaman bakacağız dünya sıralamalarına.

Herşeyi geç Suriye'den gelen patates çokmu sağlıklı ne kimyasal bombalar atıldı oralara ordan gelicek patates ne işe yarar birde patatesi özellikle çoluk çocuk çok sever çocuklarımıza o topraklarda yetişen patatesi yediricez sağlığımızla bile oynuyorlar resmen:sinirli:

O zaman hep beraber neden kınamıyoruz patatesleri çöpe atan çiftçileri? Boykot edelim bir daha atamasınlar...

Benim çocuklarımın şu an nasıl bir donanıma sahip olduğunu bilmeden yazdığınız bir cümle ...
Çok önyargılısınız maalesef..
İleride bizim çocuklarımız öyle iyi yerlere gelecek ki.
İnşallah o zaman bakacağız dünya sıralamalarına.
Pardon 16 yildir bu ulkede kac milliegitim bakani degisti? Kac kez sinav sistemi degisti? Kac kez egitim modeli degisti? Ruya gormeye devam edin siz... 16 yil bir ulkeye cag atlattiracak kadar uzun bir suredir... bu iktidar cag atlatmak bir yana sistemi cokertti... keki nano teknolojiden ustun gordugunuzden cocuklarinizin donanimini tahmin edebiliyorum bilmeme luzum yok...

Ben size açıkladım. Son derece samimiyim. Öküz altında buzağı arayanlara ne diyeyim şimdi.
Anladım samimiyetinizi ayrıca açıklamanız için teşekkür de etmiştim...
Öküz altında kim buzağı aramış bilmiyorum ancak kendimden sorumluyum kim ne yapmış ne demiş bilemedim o konu kapanmadımı ya ...
Cidden artık buraya yazmak istemiyorum..
Öküz altında buzağı arayanlara ne diyeceğimiz konusundaki tavsiyem Boşverin:)Sıkmayın canınızı

Son bir soru daha..
Suriye’den gelenleri çok eleştiriyoruz evet ben de yapıyorum bunu. Peki biraz da tarafsız bakalım olaylara.
Her sene tatile genel olarak Antalya ve civarlarına giderim.
Halkın yarısı Alman olmuş.
İşyeri isimleri Almanca olmuş.
Ev arsa toprak alıp işyeri açmışlar.

Kısacası yarısı Türk yarısı Alman olmuş.
Aynı tepkiyi onlara neden vermedik?

Çiftçi parasını Çöpemi atmış devlet çiftçisine saHip çıksaydı derler Ada'ma :KK51:

Çok güzel.
Ben devlete rest çekerim görmek zorunda diyorsunuz yani..
Eee görmedi?
Yine suçlu devlet o halde.
Piyasaya sürmeseydi ama dökmeseydi çöpe dağıtsaydı garibana.
Yoook ben devlete ayar vericem mantığı.

Çok güzel.
Ben devlete rest çekerim görmek zorunda diyorsunuz yani..
Eee görmedi?
Yine suçlu devlet o halde.
Piyasaya sürmeseydi ama dökmeseydi çöpe dağıtsaydı garibana.
Yoook ben devlete ayar vericem mantığı.
Güzel algı yapmışlar valla ne güzel inanmışsınız:işsiz:

Ben size açıkladım. Son derece samimiyim. Öküz altında buzağı arayanlara ne diyeyim şimdi.
Ben arkadaşa Cedric'in kullandığı bir cümle, hangi amaçla yazdı bilmiyorum ama bana esprili gelmedi yazmıştım. :olamaz:
Hani Cedric senelerdir izliyoruz aynı yaşta ya, O üyeye hep yerinde sayıyorsun demek istedin sandım ama yazmadım öyle düşündüğümü. Yanlış anladığım için özür dilerim.:110: Ama çoğu kişi anlamamıştır bence ne demek istediğini.

Pardon 16 yildir bu ulkede kac milliegitim bakani degisti? Kac kez sinav sistemi degisti? Kac kez egitim modeli degisti? Ruya gormeye devam edin siz... 16 yil bir ulkeye cag atlattiracak kadar uzun bir suredir... bu iktidar cag atlatmak bir yana sistemi cokertti... keki nano teknolojiden ustun gordugunuzden cocuklarinizin donanimini tahmin edebiliyorum bilmeme luzum yok...

Lütfen anlatır mısınız oğlum 10 kızım 16 yaşında
Sizce şu an nasıl bir donanıma sahipler?
Çok iyi biliyorsunuz ya bekliyorum.

Sizin çocuğunuz var mı?
Okula gidiyor mu?
Kaç kere sınava girdiler?

Lütfen anlatır mısınız oğlum 10 kızım 16 yaşında
Sizce şu an nasıl bir donanıma sahipler?
Çok iyi biliyorsunuz ya bekliyorum.
Yaslarina gore sorayim...
Oglunuz suan kac yabanci dil konusuyor? Aktif olarak bu yabanci dillerde fizik kimya bioloji ve matematik donanimi var mi? Bu yabanci dillerde edebi eserleri okuyabiliyor mu teatrel olarak sergileyebiliyor mu ? Kiziniz enstruman calabiliyor mu? Enstrumandan kastim flut degil piano keman veya turevi bir alet...

X