Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Hangi özel okula gönderiyorsunuz ?

İki çocuğumun da öğretmenleri çocuklarımın tam programlı İngilizce eğitim veren kurumlardan eğitim almaları için çok ısrarcı oldular ama maalesef veremedim canım o tarz kolejlere . Çünkü İngilizce tam destekli olan kolejin yıllık ücreti 50 binden fazla .
Ama şu an sizin inanmadığınız devlet okuluna kayır yaptırdım 19 saat İngilizce alarak 5. Sınıfa başlayacak.
İster inanırsınız ister inanmazsınız.
Az önce okul adı da yazdım araştırabilirsiniz.

Babanın malını mi veriyorsun da millete maaş almayın emekli olmayin falan diyorsun
Kimse kimseye durduk yere para vermiyor herkes çalıştığının karşılığını alıyor senelerce çalışıp beli iki büklüm olduktan sonra zorla emekli ediyorlar
Şunu bir anlayamadiniz gitti kimse kimseye maaş ödemiyor aslında

Ha yattığı yerden maaş alanlar var biliyorum vergilerden kesilen yardimlarla geçinenleri suriyelileri falan söylemek istemiyorum
Sanki 16 yıl öncesi emekli maaşı diye birşey yoktu:KK58:

İki çocuğumun da öğretmenleri çocuklarımın tam programlı İngilizce eğitim veren kurumlardan eğitim almaları için çok ısrarcı oldular ama maalesef veremedim canım o tarz kolejlere . Çünkü İngilizce tam destekli olan kolejin yıllık ücreti 50 binden fazla .
Ama şu an sizin inanmadığınız devlet okuluna kayır yaptırdım 19 saat İngilizce alarak 5. Sınıfa başlayacak.
Yok estağfurullah niye araştırayım
Saydığınız şeyleri devlet okulunda biz görmedik
Size denk gelmiş
Allah zihin açıklığı versin çocuklarınıza :)

https://www.facebook.com/116129078557429/posts/714449935392004/

Çocuğunun adı batı... Batının uşağıyım diyor şaka amaçlı ama gece evine polisler geliyor... Ya vallahi her gün acaba yarın ne olacak diyr kafamı yastığa koyup uyuyamamaktan fenalık geçireceğim... Diyorum ki acaba bu kafamı bir yere vurup delirsem mi ? Düşünmeden kendi kendime yaşayıp ölsem .. Ama çocuğum var..

Babanın malını mi veriyorsun da millete maaş almayın emekli olmayin falan diyorsun
Kimse kimseye durduk yere para vermiyor herkes çalıştığının karşılığını alıyor senelerce çalışıp beli iki büklüm olduktan sonra zorla emekli ediyorlar

Ha yattığı yerden maaş alanlar var biliyorum vergilerden kesilen yardimlarla geçinenleri suriyelileri falan söylemek istemiyorum
O bizim başkanımız değil diyorsunuz halk seçti halk o bir TC başkanıdır senin, benim, herkesin başkanıdır benim başkanım değil diyorsan evet adamın yaptığı hizmetlerden faydalanma..

Eee Muharrem Ince'yi beğenmiyorsan Arabistan'a git diyordu birisi de geçenlerde. Ona niye böyle birşey demediniz ?

Ben böyle bencil bir düşünce görmedim.
Allahım o kadar büyük ki İnce kazanamadı da Erdoğan başkan oldu.

Bence onu bunu bırakın da bu Erdoğan neden seviliyor, neden hep kazanıyor diye düşünün, bütün İnce taraftarları olarak..
Erdoğan'a oy veren cahildir, eğitimsizdir bilmem ne demeyi bırakın da, Erdoğan'ın farkı ne diye düşünün bence..

İşte bende bunu diyorum çiftçiye sahip çıkacak halkına Suriye patatesti yedirtmeyecek adamlar zarar etmiş ne yapsınlar valla etrafımdaki reisçilerde çiftçi Tayyip oy kaybetsin diye yapmış diyor ben demiyorum reisçiler diyor:cool:

İhraç edecekleri patatesin tonaj başına alacakları parada anlaşamadıkları için oldu bunlar. Bekleseydiler bir hafta daha. Seçim haftası olması da çok manidar değil mi?

İhraç edecekleri patatesin tonaj başına alacakları parada anlaşamadıkları için oldu bunlar. Bekleseydiler bir hafta daha. Seçim haftası olması da çok manidar değil mi?
Arkadaşım bugün patates olur yarın salatalık
Geçen senelerde domatesleri dökmediler mi yollara
Ben domatesin yerinde yaşıyorum 5 liradan aşağı domates yok
Patates fakirin katığıydı
O yüzden bu kadar dikkat çekti
Sanki son 16 yılda ilk kez böyle birşey olmuş gibi plan neydi acaba demeyin

Kız neden açıklama yapıyorsun ki bırak ne anlarsa anlasınlar.. okadar gözleri dönmüş ki hiç bir yeni bişeyi kabul etmiyorlar.. onlar hep aynı yerimizde sayıyoruz sansınlar boşver...

O bizim başkanımız değil diyorsunuz halk seçti halk o bir TC başkanıdır senin, benim, herkesin başkanıdır benim başkanım değil diyorsan evet adamın yaptığı hizmetlerden faydalanma..
İyi Ozaman ülke 2 yemi bölünsün Ozaman ona oy vermiyenlerdende vergi alınmasın dimi tabiki çalışacak tabiki yapacak bende kullanıcam hakkımı ot vermiyenlerede hizmet edicek bu ne saçmalık

Yok estağfurullah niye araştırayım
Saydığınız şeyleri devlet okulunda biz görmedik
Size denk gelmiş
Allah zihin açıklığı versin çocuklarınıza :)
Arz talep bir de okulun müdürü etken bu konularda.
Araştırıp okula dilekçe ile müracaat edince birşeyler yapılmaya başlanıyor.
Ben iki okulun müdürü konusunda da şanslıyım.
Hiç mi bozuk yok. Keşke öğretmenleri için de aynı şeyi söyleyebilsem mesela. Her adımda para isteyen öğretmenle de karşılaştım maalesef. Ama hem veli hem öğretmen hem de müdür sadece eğitim odaklı bir araya gelebiliyorsa orda herşey oluyor.

Eee Muharrem Ince'yi beğenmiyorsan Arabistan'a git diyordu birisi de geçenlerde. Ona niye böyle birşey demediniz ?

Ben böyle bencil bir düşünce görmedim.
Allahım o kadar büyük ki İnce kazanamadı da Erdoğan başkan oldu.

Bence onu bunu bırakın da bu Erdoğan neden seviliyor, neden hep kazanıyor diye düşünün, bütün İnce taraftarları olarak..
Erdoğan'a oy veren cahildir, eğitimsizdir bilmem ne demeyi bırakın da, Erdoğan'ın farkı ne diye düşünün bence..
Işlerine hangisi gelirse o'dur onlar için doğru..

İyi o zaman Trt payını siz ödeyin
Suriyelileri siz doyurun
Yaptığı betonların paralarını siz ödeyin
Zamlar sadece size işlesin
Benim cebime dokunmasın
Bu mu mantığınız
Bunları yapın ondan sonra Erdoğan sevginizi bir daha konuşalım

X