Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr size bir sorum var, bende çatlatma iğnesi oldum. 9.gün idrar testi yaptığımda negatif sonuç gördüm.Ancak 10,11,12 gün silik çizgi görmeye devam ettim. Ama çizgilerde koyulaşma yok. Gebelik olabilir mi? İğnenin etkisi olsa 9.günde çıkardı diye düşünüyorum sizce ne yapmayalıyım :KK43:
12.gün hala silik çizgi varsa gebelik ihtimalı yüksek canım kan vermeni öneririm

Kızlarr size bir sorum var, bende çatlatma iğnesi oldum. 9.gün idrar testi yaptığımda negatif sonuç gördüm.Ancak 10,11,12 gün silik çizgi görmeye devam ettim. Ama çizgilerde koyulaşma yok. Gebelik olabilir mi? İğnenin etkisi olsa 9.günde çıkardı diye düşünüyorum sizce ne yapmayalıyım :KK43:
Yaa inşallah vardır kuzum benim ❤️ 14 günde net belli olur ama 9. Gün net negatife sonradan çizgi olduysa umudum yüksek 😍 aynı marka mıydı testler at bakalım buraya

Ben iğnemi ya Cuma yada Cumartesi günü vurulucam sizler benden öndesiniz inşallah güzel haberleri verirsiniz banada umut olursunuz kızlar 🙏🤗🙏
Hadi inşallah hepimiz güzel haberler alalım kuzum🙏ilk defa iğne oldum çok heyecanlıyım 🙈

Kızlar 2 tane normal test bir tane de erken gebelik testi yapmıştım.12.gün olanı çekmeyi unutmuşum eve gidince çekerim ama. Ara sıra kasık ve bel ağrım var birde beyaz akıntım sizce normal midir yoksa regl mi olacağım :KK43:

Eklentiler

• 9.gün.jpg
    9.gün.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 220
  • 10.güm.jpeg
    10.güm.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 231
  • 11.gün.png
    11.gün.png
    684,2 KB · Görüntüleme: 227
Kızlar 2 tane normal test bir tane de erken gebelik testi yapmıştım.12.gün olanı çekmeyi unutmuşum eve gidince çekerim ama. Ara sıra kasık ve bel ağrım var birde beyaz akıntım sizce normal midir yoksa regl mi olacağım :KK43:
10. Gün yaptığın hangi marka canım, birde hep ilk idrarla mı yaptın?

Evet canım bugün 12.gün , cumartesi günü de regl günüm sence bekleyeyim mi kan testi için? kararsız kaldım birde özel hastaneler çok para alıyor ya test için
Canım beta şu an düşük görünüyor yada senin idrara geç geçmişte olabilir en sağlıklı bat gününü beklemen bence

İğnenin 7.günü yaptıracaksın değil mi ? Aralık ayında benim progesteron testim 23 çıkmıştı gebe kalmıştım
İğneden sonra 7. Gün pazartesiye denk geliyor o gün yaptırıcam.Şuana kadar hep 15 falan çıktı, bakalım bu ay ne çıkar 🙈 heyecanım yoktu progesteron falan diyince kalbim hızlandı yine 😂

X