3 aylık evliyim çıkmazdayım yardım lütfen arkadaşlar

Birşey daha bizde evlendiğimizde 17 bin tl borcu vardı eşimin. Üstüne düğün borcu vs vs. Evlendik ikimizde çalıştık borç ödedik. Borcumuz azaldı başka sebeplerden dolayo tekrar kredi çektik 30 bin kadar . Yani borç üstüne borç eklendi yeri geldi kavga ettik yeri geldi kahkaha attık. Her ay başında banka ekstrelerinden dolayı kavga ederdik. Aylık rutinimiz olmuştu. Herneyse borçlar bitti baktım benim adam bu sefer ailesine para akıtmaya başladı bu seferde ben borca soktum yavaş yavaş. Baktım bu adamı kendi borcuma sokmasam para boşa gidiyor. Bende böyle yapmaya karar verdim gayette iyi oldu. He buarada bekarken biriktirdiğim paralarıda kocama verdim borçlar bitsin diye. Neyse işte şuan çalışmıyorum ve evi o geçindiriyor. Birşeyim eksik değil allaha şükür. Kanaat ediyorum. Yemeden gezmeden de kuru kalmıyorum. Mutlumusun diye sorarsan allaha şükürler olsun. O yüzden sordum seviyormusun diye. Seviyorsan bunları yaparken zorlanmazsın

Evlendiğiniz andan itibaren psikolojik şiddet başlamış, üstüne fiziksele dönmüş üstüne üstelik bir de vurdumduymazlık.
Affedersin bir de saf yerine koyup sürekli yalan sürekli kendi sorumluluğunu size yüklemek.
Yerinizde olsan darp raporu alır hakkında şikayetçi olup uzaklaştırma kararı aldırırdım. Ve mutlaka borçlarını ispat ettirip o ödediğim altınları da talep ederdim.
Gitsin ailesinde yaşasın.
Sizin aile olduğunuzu kabullenememiş sanırım heniz, sürekli arkasında durmanızı kullanmak bu.
Hakkınızda hayırlısı.

Saolun evet daha öncede defalarca hiç yorulmadan sabırla anlattım konuştum sadece o an herşeye tamam haklısın hayatım bilmem ne sonra adam sanki hafıza kaybı yaşıyor bı öyle bir böyle sonra canım biz daha iki gün önce böyle karar vermemis mıydık diye çıldırıyorum bazen tartismaktan laf anlatmaktan yorulduğunu için susuyorum

Yol yakinken don bence borcuda ona kitle bagla nafakayida gorsun tabletle dudak patlamayi

Çocuk yokken hersey yeniyken icindede sewqi kalmadiysa. Bitirmene engel yok kusura bakmasin sömürülmussun canim.Sen gelecek derdindesin bu adam da cocuk beyniyle dawranir gibi sacmalama pesinde emin ol bu boyle dewam eder bi kurus wermezdim ben senin yerinde olsam ne demek yalan soylemek ne demek borc cikarmak akilli ol bombos kalmissin bak kendine bi guwencen warmis onlara yazik

Ailenizin yanina gidin ve durumunuzu anlatın hemen bosanin duzelir diye de sakin düşünmeyin. Bende evliligim 4. Ayında yasadim biraz bekleyeyim belki duzelir diye düşündüm ama daha ileri gitti ve 2 ay sonra mahkemem var kararimdan o kadar memnunum ki..

Tabiki severek evlendim bu kDr şeye katlanma sebebimdi ama düğünden sonra bana söylemek zorunda kaldığı yalanlarini anlattıktan sonra ben bir boşluğa düştüm hissizlestim birşeyler eksiksiz yada kullanıldığımi hissetrim zaten sonrada iki günde bir tartıştık durduk mesele parasızlık borç ta değil ben onunla sevgiliyken bile parasız kaldım ama önemli değildi bunlar beni kızdıran tek şey eşimin sorumsuzluğu yalanları vurdumduymazligi ve zaten son noktayı da koydu yaptigiyla

Bu adam sizi maddi olarak sömürmek için evlenmiş
Sömüremryeceğini anladığı anda fiziksel şiddet girmiş araya
Yüksek ihtimal o babası sizin maaşınıza göz diktiği için size yakın davrandı başlarda ne aşk ne sevgi ne saygı hiç bir şey görmedim evliliğinde

Aileniz Turkiyede mi yalan çok var hiç düzelir mi bu evlilik bilemiyorum ama darp da var ayırlmaniz sizin için dogru olur gibi duruyor yoksa çok yıpranırsiniz kardeşi araba alacakmış mış parası yoksa almayıversin yuh 20bin kredi ne parasi yettigi kadar bir model alsın

Canım ya uzun uzun yazmak istemiyorum çünkü bunun çözüm yolu çok basit. Kaç bu adamdan bu aileden kurtar kendini. Evet çözüm yolu basit uygulaması zor ama ben güçlü bir kadınım de ve kurtar kendini. Rabbim yardımcın olsun

Sahtekar, yiyici ve şiddeti normal zanneden biriydi derseniz (yani gerçekleri anlatırsanız) herkes boşanmanızı haklı bulur.

Cok uzulerek okudum konunu. E be kuzum, hayat musterek diye vicdanli davranip evlenmedigin adamla kesemiz bir diyip dugununu kendin yapip, altinini kendin alip bide ustune borclu cikar ve bunu kabul edersen, olacagi budur. Degersiz goruyor esin seni, bu cok bariz. Maalesef sebebi de burdan bakilinca her turlu finansal yardimi yapmandan ileri geliyor.

Ipleri eline alma vakti gelmis. Sakin barisma. Maasindan zirnik verme. Sen kazaniyosun senin paran senin hakkin. Sikiyosa ceksin o krediyi kardesine, resti cek. Bidaha elini kaldirsin, gorsun noluyo. Aynen bu sekilde sert cik, bagir, cagir, korkma. Raporu aldiginida soyle. Her turlu yaptigin yardimlari da belgeledigini soyle, bosanma esnasinda basina ne tur belalar acar hesaplasin. Sonrasinda bekle ve gor olacaklari. Uc aylik karisina el kaldiran adama baslarim ben ama. Ayrilmaksada ayrilirsin. Hic korkma.

Bende nişanlılık da herşeyi eşimle ortak alınsın ailelerden hicbir destek görmedim yazdığınız bazı şeylerde kendimi gördüm düğünde çeyrek dahi takmadilar ama şükür eşim herşeyin karşılığını saygısıyla sevgisiyle verdi biz ikimiz için yaptık ne yaptıysak ama onlar ailecek somurmusler seni bence borç falanda yalan takıları ailesine verdi bana eşim kendisi demişti düğünde takılara dikkat et onlar senin hakkın babam almak ister diye uyarmisti

Kurban olayım arkadaşım şu adamlara dünyanın kaç bucak olduğunu gösterin, okurken o adamın suratına benim tablet fırlatasım geldi

Maddi söndürülme var darp var cicim aylarınızın kavga gürültüyle geçmesi var. Hem kavga gürültüyü yine anlarım, ilk zamanlar insanlar birbirine alışma sürecinde tartışabilir zamanla oturur evlilik derler. Ama adam sizi darp etmiş resmen kardeşine de ona alacağı arabaya da başlarım yani. Siz erkek gibi her şeyine ortak olun ödeyin birde üstüne yalan söyleyip bir sürü borç çıkarsın üstünüze.
Bu kadar psikolojik baskıyla vajinismus da olursun her türlü psikolojik sorunu da yaşarsın, afedersin de adamın şeyi altından falan mı da çekeceksin böyle aileci bir adamı? Kusura bakma böyle yorum yazmam pek ama çok sinirlendim. Bende yeni evlendim sayılır bir sürü borç ödedik ödüyoruz ama benden gizli eşim borç çıkarsa bana güvenimi kaybederim. Üstelik ben sıkıntı çekicem o hala kardeşine benden habersiz bizim hayallerimizi erteleyip kredi çekecek, o adamı paralarım.
Valla bak ailene anlat çocuğun da yok terk et aç boşanma davasını. İyi de kazanıyosundur sen maaş olarak . Keyfine bak değmez.

Seven insan yalan söylemez, seven insan sorumsuz davranmaz, seven insan kendinden önce sevdiğini düşünür. Seven insan ŞİDDET uygulamaz!! Lütfen kurtulun bu yalancı adamdan!

AYNI MODELİN BİR DEĞİŞİĞİ BENDE VARDI.
Bana evlenirken 0 borçla evlenicez dedi.
Ana ben evlenince ne göreyim 60 bin tl borcumuz var.
Ailesine hiç bir şey yaptırmak istememiş. Kajmery34 te elini taşın altına koyacak demiş. Tüm altınlarımı salak gibi verdim.
Çok pişmanım .
Sonra ne mi oldu?
3.5 yıl sonra o pisliği boşadım. Geçen onca zamana yazık.
Lütfen arkadaşım tutma bunu başında.
Darp raporunu da al süründür bu karaktersizi.
Sana ne koca olur ne de iyi bir baba...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…