3 erkek ve ben aynı evde!

merhaba arkadaşlar size aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum. 2 aylık bir beraberliğim var öncesinde üniden arkadaştık. ikimiz de öğretmeniz. yaşlarımız 26-28. 2 haftada bir görüşüyoruz bana yakın bir şehirde. o benim krndi çalıştığı yere gezmeye gelmemi istiyor bir hafta sonu. fakat kalacak yer sorun biraz. ben öğretmenevinde kalırım dedim ama o bana gel bizde kal benim odamda kalırsın diyor. evde 2 erkek arkadaşı daha kalıyor. peki ben sizde kalırsam erkek arkadaşların ne olacak dedim onların odaları ayrı biz zaten çoğunlukla dışarıda oluruz dedi.

bu düşüncesi beni rahatsız etti yani bir erkek olarak hiç mi kıskanmıyor?? ben olsam 2 kızın kaldığı bir yerde onun kalmasını istemem aynı evde? biraz uzun olmuş olabilir kusura bakmayın ama cevaplarınız çok önemli benim için

Var oyleleri.nabcaksn.olmasalar daha iyiydi tabi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben başka bir yönden bakacağım olaya..diğer 2 erkek sizin hakkınızda ne düşünür bunu düşünün!!!! ola ki ayrılırsınız ve diğer ikisi sizi tanıyor dünya küçük bir daha nerede görürüm demeyin..Ayrıca kesinlikle de aynı evde kalmayın....burada ne çirkef erkekler okuyoruz Allah korusun kötü bir duruma düşürüp adınızı bile çıkarabilir...

Ogretmenevinde kalman daha makul.iliskimiz cok yeni ne kadar emin olabilirsin sonucta bi yabanci gibi.ayrica ev kalabalik.en cok guvrnlik acisindan uyunsuz bence.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

herkes aynı dusunmek zorunda degil... dolayısıyla bu karsı tarafın size deger verip vermemesini belli eden birsey de degil.
siz evdeki diger 2 erkegi sorun edersiniz,
kimisi erkek arkadasınız gibi dusunur, herkesin kapısı kapalı der,
kimisi de erkek arkadası yalnız olsa dahi gidilmemeli der.

su an sorun ettiginiz sey kıskanıp kıskanmaması gibi gozukuyor ama ben de erkek arkadasınız gibi dusunenlerdenim... eger eve gitmenizi bir sorun olarak gormuyorsanız digerlerinin varlıgı birseyi degistirmez bence.
fakat rahatsız olacagınızı dusunuyorsanız gitmeyin, ogretmenevinde kalın, alternatifsiz degilmissiniz zaten.

merhaba arkadaşlar size aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum. 2 aylık bir beraberliğim var öncesinde üniden arkadaştık. ikimiz de öğretmeniz. yaşlarımız 26-28. 2 haftada bir görüşüyoruz bana yakın bir şehirde. o benim krndi çalıştığı yere gezmeye gelmemi istiyor bir hafta sonu. fakat kalacak yer sorun biraz. ben öğretmenevinde kalırım dedim ama o bana gel bizde kal benim odamda kalırsın diyor. evde 2 erkek arkadaşı daha kalıyor. peki ben sizde kalırsam erkek arkadaşların ne olacak dedim onların odaları ayrı biz zaten çoğunlukla dışarıda oluruz dedi.

bu düşüncesi beni rahatsız etti yani bir erkek olarak hiç mi kıskanmıyor?? ben olsam 2 kızın kaldığı bir yerde onun kalmasını istemem aynı evde? biraz uzun olmuş olabilir kusura bakmayın ama cevaplarınız çok önemli benim için

Ne duymak istiyorsun ? Adamın niyeti belli.2 aylık ilişkide odamda kalırsınlar...:KK37:

Erkek arkadaşları değil sevgilin sakat.

Erkek arkadaşınız muhtemelen birlikte kalmak istiyor. Siz evde sizin dışınızda iki erkek olmasından rahatsız olabilirsiniz. Ortak banyo ilk aklıma gelen gerekçe oldu. Benim eşim şu an iş dolayısıyla yurtdışında yanına gittiğimde ev arkadaşları oluyor ve ben banyodan iğreniyorum. Çamaşır suyuyla kazıyorum resmen. Neyse ki günlük kadınları var, yoksa hiç kalamazdım. Erkek arkadaşına birlikte otelde kalmayı teklif edebilirsiniz böyle bir gerekçen varsa.

Ama sorun seni ev arkadaşlarından kıskanmamasıysa bu yine senin kararın. başkalarından bu yönde fikir almana gerek yok diye düşünüyorum. Seni kıskanacak biriyle birlikte olmalısın o zaman. Ama benim eşim beni ev arkadaşından kıskansa heralde sapık diye kafasına çantamı yerdi.

Ayrıca evet diğer erkeklerle evin içinde karşılaşmazsın bile. Belki meraba iyi akşamlar görüşürüz memnun oldum. bundan öteye gitmez. :)

Yıllarca tanısanızda aynı evde kalmak aynı odada kalmak doğru değil.erkek arkadaşlarına onunla beraber oldum dese herkes inanır çünkü durum ortada yapmasanız bile aynı odada olmak yeterli başkalarının sizin hakkınınızda olumsuz düşünmeleri konusunda.diğer bir konu ise yıllarca tanıdığınız bir erkek olsa da başka erkeklerle aynı ev çok itici ve bunu siz hoşgörüp kabul ederseniz daha da itici.nasıl güvenirsiniz neler okuyup izliyoruz.ya size bir şey yaparlarsa?hiç korkmuyor musunuz?

2 aydır tanıdığın adamla kalmakta hiç sorun yok
Ama o evde 2 erkeğin olması çok büyük sorun
Hmmmm
O da ilginç

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Senin ahlaki değerlerin kalmana

izin veriyor mu? vermiyor mu?

Ahlaki değerlerde Erkek arkadaşının fikri önemli değil bu kocan bile olsa. İnsanın aklakı kendine has ve şahsına aittir.

Sen zaten kalmak iistemiyorsun. erkek arkadaşına yorum istiyorsun

Sitedeki evli bayanlar bilir eşleri akrabalarından bile kıskanırken bu adamın arkadaşlarından kıskanmaması ya midesizlik yada sana değer vermediği anlamına gelir.

buradan fikir almak akıllıca her kesimden insan olumlu olumsuz yorum yapar sende kısa ssürede mukayeseni yaparsın

şu anda bence ne nerede kalacağınız önemli nede sevgilinizin kıskanması

bence şuan önemli olan sevgilinizin iğrenç teklifi ...

Acaba çok mu rahat bir insan ...

Benim de arkadaşlarım sevgililerinin evinde kalmaya gidiyordu, ama gittiği evde sevgililerinin de kız arkadaşları gidiyordu o vakit

ben olsam bu böyle bir durumda kıskanmış mı diye sormam herşeyden önce bu düşüncesi zoruma gider çünkü herşey ortada!

ne abartmışsınız ya kızın kalacağı 2 gün zaten dışarda olurlar bir tek yatmaya giderler adamın midesizliği mi kalmamış genişliği mi... sokakta insan görmğyormusizi ordaki erkek görmüyor mu ne farkı var?

Kalmamalisin. Bi erkek nasil boyle bisey soyler hayret bisey. Kal diyenlerde ne kadar genis insanlarsiniz ya sizin basiniza ne gelse hak ediyosunuz namusu bu kadar basite indirgeyip sonrada yok efendim bana bakti neymis taciz etti diye sikayet etmeye hakkiniz yok kendine helal olmayan uc erkekle ayni evde kalmasini soyluyosunuz kendiniz yapinda baskasinin gunahina girmyin

çevremde bunu kıskanmayan ve bundan rahatsızlık duymayan tanıdıklarım çok var.
benim erkek arkadaşım böyle bi'şey bana teklif etmez, zaten edemez de.
ben erkek olsam bende etmezdim.
bilmiyorum ben hoş bulmadım açıkçası.

şu anda bence ne nerede kalacağınız önemli nede sevgilinizin kıskanması

bence şuan önemli olan sevgilinizin iğrenç teklifi ...

Acaba çok mu rahat bir insan ...

Benim de arkadaşlarım sevgililerinin evinde kalmaya gidiyordu, ama gittiği evde sevgililerinin de kız arkadaşları gidiyordu o vakit

ben olsam bu böyle bir durumda kıskanmış mı diye sormam herşeyden önce bu düşüncesi zoruma gider çünkü herşey ortada!

Aynen diyeceklerimi demişsiniz... Ben de zamanında aynı durumu yaşamıştım. Erkek arkadaşımda kalmıştım ama sevgilimin ev arkadaşlarının bütün kız arkadaşları vardı o evde.. Kızlar bir odada kalmıştık.. Hatta hep beraber otururduk falan akşamları. Böyle bir ortma varsa tamam da ne bileyim. Sabah kalkcak tuvalete gidecek yzünü yıkamaya banyoya gidecek, dişini fırçalamaya falan.. Tuvalatten çıkacak evdeki diğer erkekle burun buruna kalacak. Pijamalarla rahat rahat dolaşabilecek mi? Hep bir odada tıkılı kalmak 2 gün. Sakına sakına hareket etmek.. Kızlar olsa yine bir rahatlık oluyor ama saafi 2 erkek.. Erkek arkadaşının bir kere bunu düşünmesi ve rahatsız olması gerekirdi.. Erkek aklına gelmez demeyin. Gelenin geliyo valla:KK34:

ne abartmışsınız ya kızın kalacağı 2 gün zaten dışarda olurlar bir tek yatmaya giderler adamın midesizliği mi kalmamış genişliği mi... sokakta insan görmğyormusizi ordaki erkek görmüyor mu ne farkı var?

Aynen, bukadar abartilacak bi durum bende goremedim

Son düzenleme:
erkek arkadasınla uzun birbırlektılıgınız varsa ve sız gercekten ıyı tanıyorsanız onu kalmanızda hıcbır problem yok...ama 2 aylık bır ılıskı var ve sız okadar guvenmıyorsunuzkı ve bu durum rahatsız etmıs olmalıki konu acmıssınız buraya ozaman kalmamalısınınız...

X