30'undan sonra ilk bebeğine hamile kalmaya debelenenler ;)

kızlar bende 30 yaşında anne oldum şimdi 31 yaşındayım. Yüce Rabbim hepinize bu en güzel yaşlarınızda nasip etsin.

hiiç geç kaldım diye de üzülmeyin. stres yapmayın.

bakın çoğu ünlü kadınlar 30 undan sonra anne oldu.

en güzel yaşlarımız...
yürekten diliyorum anne olmanızı...

sevgiler

Evlendigimden beri bebek mucadelesi icindeyiz.. tup bebekler.. kayiplar... gittikce umutsuzluga gidiyorum. .. hatta dua bile edemiyorum. Nasil bir ogrenilmis caresizlik olduysa....evlenip de cocuk dusunmeyenleri anlamiyorum. Sanki cok dogurganlar gibi bir de dusunmuyorlar...
Bir arkadasim da dogal yoldan hamile.. keseyi gormeye gitti dün.. nasil imrendim.. olsun NASIL OLSA HERKES IMTIHAN OLACAK COCUKLARI kolayca OLANLAR DA !

kızlar bende 30 yaşında anne oldum şimdi 31 yaşındayım. Yüce Rabbim hepinize bu en güzel yaşlarınızda nasip etsin.

en güzel yaşlarımız...

sevgiler
Gunumuzun radyasyonlu hormonlu zamanlarinda hamile kalabilmek artik cok zor.. menapoz yasi 35 e kadar dustu.. nasil stress yapmayalim ki...

Gunumuzun radyasyonlu hormonlu zamanlarinda hamile kalabilmek artik cok zor.. menapoz yasi 35 e kadar dustu.. nasil stress yapmayalim ki...

haklısın benim annemde çok genç menapoza girdi 36 yaşındaydı .. anneye benzermiş kızın durumuda. bende çok stres yapmıştım.1 yıl olmadı çocuk..

sonra ovu takibi ve preeseed kullandım

başka bir hormonel bozuklugunuz yoksa tavsiye ederim ..

haklısın benim annemde çok genç menapoza girdi 36 yaşındaydı .. anneye benzermiş kızın durumuda. bende çok stres yapmıştım.1 yıl olmadı çocuk..

Canim preseed filan cok basit kaliyor bizim icin. 2 kere tup bebek denedik. Birinde erken dogum kaybi oldu .digeri de tutmadi. Agir bir durum yasiyoruz... iskence cekmeden bu kadar basit yollarla hamile kaldigin icin cok sanslisin.. bizim gibilerin durumunun agirligini anlayamayabilirsin..

en güzel yaşlarımız...

sevgiler
Tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün :emir_bebek::KK54:

Evlendigimden beri bebek mucadelesi icindeyiz.. tup bebekler.. kayiplar... gittikce umutsuzluga gidiyorum. .. hatta dua bile edemiyorum. Nasil bir ogrenilmis caresizlik olduysa....evlenip de cocuk dusunmeyenleri anlamiyorum. Sanki cok dogurganlar gibi bir de dusunmuyorlar...
Bir arkadasim da dogal yoldan hamile.. keseyi gormeye gitti dün.. nasil imrendim.. olsun NASIL OLSA HERKES IMTIHAN OLACAK COCUKLARI kolayca OLANLAR DA !
Moraliniz çok bozulmuş sizin haliyle. Allah kolaylik versin. Tup bebek cok yıpratıcı bi süreç tabi. Insallah en kisa zamanda hayirli saglikli bebekleriniz doğar büyür. Herkesin imtihanı baska baska..

Preeseed ne icin kullaniliyor canım? Dogum yapmak menapozu erteliyormus bi sure daha.

Tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün :emir_bebek::KK54:

tşk ederim .. çok yürekten diliyorum sizlere de nasib etsin Rabbim.
benimde etrafımda hep 20 yaşında gencecik anneler vardı.. hep kendimi yaşlı ve çirkin hissederdim ..

o yüzden sizleri anlıyorum destekliyorum dualar ediyorum...

merhabalar bende 30 3 yıldır evliyim ve 1,5 yıldır bebek için uğraşıyoruz eşimde ve bende herhangi bir sorun yok doktorlara göre ama bekliyoruz ben de yaza kadar bekleyip temmuzda bayram dönüşü aşılama düşünüyorum inşallah gerek kalmaz

Preeseed ne icin kullaniliyor canım? Dogum yapmak menapozu erteliyormus bi sure daha.

cnm şöyleki bazı kadınların vücüdu asidik yapıda olurmuş ve PH derecesi spermi yumurtaya ulaşamadan yavaşlatır yada öldürürmüş.

bu jel spermi kadının asidik yapısındak koruyarak sağlıklı bi şekilde yumurtaya ulaşmasını sağlıyormuş..

benimde 1 yıl olmadı ... hiç bir sorun görünmüyordu aşılama yaptırdım olmadı.. bunu denedim.. Rabbim vesile kıldı ..

cnm şöyleki bazı kadınların vücüdu asidik yapıda olurmuş ve PH derecesi spermi yumurtaya ulaşamadan yavaşlatır yada öldürürmüş.

bu jel spermi kadının asidik yapısındak koruyarak sağlıklı bi şekilde yumurtaya ulaşmasını sağlıyormuş..

benimde 1 yıl olmadı ... hiç bir sorun görünmüyordu aşılama yaptırdım olmadı.. bunu denedim.. Rabbim vesile kıldı ..

peki bu jeli nerden temin ediyoruz sgk karşılıyormu nasıl kullanılıyor her ilişki demi kullanılıcak

Uf uff ben nerden başlasam ki evliliğimiz haziran da 4 yıl olacak ve yine haziranda ben 33 olucam. Evlendigimizden beri bebek istiyoruz ama yok. Troid yüksek dediler normale döndü. Morfoloji biraz düşük dediler 1 tup denedik olmadı. Sonra bekledik biraz. sonra bi şeyiniz yok sebepsiz .beklemekte sizin için bir tedavi yöntemi dediler ama olmuyor olmuyor. Bugün yarın adet gunum yine olacak gibi..ahhh rabbim ol demiş olsa ve bu ay hamile kalsam keske..artık çoook istiyoruz. Bizden sonra evlenen lerin hep çocuğu oldu 2.ye bile hamile olanlar var. Kendimi bazen yaşlanmış yıpranmış hissediyorum. Su an iş Yerimdeyim adet olacam diye canim çok sıkkın..insallah olmam insallah..böyle iste benim hikayem ruh halim.

peki bu jeli nerden temin ediyoruz sgk karşılıyormu nasıl kullanılıyor her ilişki demi kullanılıcak

gg den almıştım botanik ecza siesinde de alan var.

ovulasyon takibi ile birlikte kullanmıştım..

yumurtlamanın olduğu 3 gün ilişki...

burda kullananları okuyupta kullandım bende..

Selam kızlar bende 31 yaşındayım haziranda evleneli 6 yıl olcak korunmayı bırakalıda 2 buçuk sene oldu hala bebiş yok arada bir kist ameliyatı oldum 6 ay önce şimdide tüp bebek tedavisine başladım daha fazla geç kalmak istemediğim için. hepimizin gönlüne göre versin rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah :anneadayı::KK200::nazar:

tşk ederim .. çok yürekten diliyorum sizlere de nasib etsin Rabbim.
benimde etrafımda hep 20 yaşında gencecik anneler vardı.. hep kendimi yaşlı ve çirkin hissederdim ..

o yüzden sizleri anlıyorum destekliyorum dualar ediyorum...
Cok saolasin. Halden anlayan birileriyle konuşmak insanı rahatlatıyor. Memlekete bile gitmek istemiyorum bazen herkes çocuk meselesini sorduğu için. Hayırlısı inşallah. ..

X