30'undan sonra ilk bebeğine hamile kalmaya debelenenler ;)

bend egeleyım benım yasım 34 oldum bir düşüğüm oldu gecen sene bu sene uc aydır calısıyoruz tutmadı kısmet nasıp ıns kürler denıyorum 3 gundur ıns tutar

bend egeleyım benım yasım 34 oldum bir düşüğüm oldu gecen sene bu sene uc aydır calısıyoruz tutmadı kısmet nasıp ıns kürler denıyorum 3 gundur ıns tutar
Allah kolaylik versin. Hayirlisiyla saglikla hamile kalirsiniz dogar buyur, guzel gunlerini gorursunuz insallah.

oh_ne_ala çok tşjk ederım rabbım kucagımızı boş bırakmasın ıns rabbım ısteyen herkese nasip etsın

Insan once korunayim evliliğin tadını çıkarayım diyor, isteyince hemen olcak sanıyor demi:)
Ben de 33 olmak üzereyim. Her geçen ay bi stres bindiriyor üzerime :KK35::KK35:
evet kesinlikle katılıyorum. öyle hiç birşey türk filmlerindeki gibi değil. biri ceketini atıyor diğeri hemen hamile kalıyor. bende 38 yaşındayım. bakalım nolacak? yaş ilerledikçe insan olacak mı olmayacak mı diye daha çok düşünüyor. malum rezerv azalıyor her ay. kısmet.

evet kesinlikle katılıyorum. öyle hiç birşey türk filmlerindeki gibi değil. biri ceketini atıyor diğeri hemen hamile kalıyor. bende 38 yaşındayım. bakalım nolacak? yaş ilerledikçe insan olacak mı olmayacak mı diye daha çok düşünüyor. malum rezerv azalıyor her ay. kısmet.
Oyle canım.. Allah hayırlısını nasib etsin. Cocuguyla imtihan olan da bisuru insan var.

X