37+4 te bebeğimi kaybettim/ 7.11.2018

Canım arkadaşım öncelikle başın sağolsun rabbim sabrını ve şükrünü çoğaltsın bende 3bebek kaybettim ilk düşük yaptım ikinci karnımda kalbi durdu üçüncü erken doğum yaptım oğlum ayazım 33gün küvezde yaşadı sonra kaybettim 3yıl önce şimdi yine hamileyim 22haftalık yşadıklarını çok iyi anlıyorum canım arkadaşım hiç kolay deil doğurup öpüp koklayamamak bağrına basamamak çok acı çok rabbim kimseyi evladıyla sınamasın güzelALLAHIM tez zamanda kucağını doldursun inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin başka ne diyim canım arkadaşım bu acının tarifi yok RABBİM sabırlar nasip etsin

İnşallah sizler sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alır dönersinşz evlerinize. Keşke yaşanmasa ama rabbim daha iyisini biliyor bizden. Dediğiniz gibi inşallah cennette karşılar bizi kuzumuz melek kızımız

Benim kızım 13 ay önce gitti cennete. Ben de senin gibi inancım sayesinde hep güçlü kaldım. Bu dünyada her şey geçici. Allah burda yaşayayamadığımız o güzel duyguların daha güzelini sonsuza dek yaşatacak belki bize. bilmediğimiz ne güzellikler bekliyor bizi kim bilir. İnşallah cennetine layık oluruz.

Canım arkadaşım öncelikle başın sağolsun rabbim sabrını ve şükrünü çoğaltsın bende 3bebek kaybettim ilk düşük yaptım ikinci karnımda kalbi durdu üçüncü erken doğum yaptım oğlum ayazım 33gün küvezde yaşadı sonra kaybettim 3yıl önce şimdi yine hamileyim 22haftalık yşadıklarını çok iyi anlıyorum canım arkadaşım hiç kolay deil doğurup öpüp koklayamamak bağrına basamamak çok acı çok rabbim kimseyi evladıyla sınamasın güzelALLAHIM tez zamanda kucağını doldursun inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin başka ne diyim canım arkadaşım bu acının tarifi yok RABBİM sabırlar nasip etsin
Amin amin bebeğinizi sağ salim doğurun inşallah siz de neler yaşamışsınız çok zor gerçekten ama bebeğiniz şimdi umut olmuştur kalbinizi ferahlatmıştır. Bize de nasip eder inşallah

Benim kızım 13 ay önce gitti cennete. Ben de senin gibi inancım sayesinde hep güçlü kaldım. Bu dünyada her şey geçici. Allah burda yaşayayamadığımız o güzel duyguların daha güzelini sonsuza dek yaşatacak belki bize. bilmediğimiz ne güzellikler bekliyor bizi kim bilir. İnşallah cennetine layık oluruz.
Evet bizim hayal edemediğimiz güzellikler yaşıyor onlar orada ve inşallah biz de onlarla birlikte olacağız. Size de sabır versin Allah başınız sağılsun tekrar

Allah senden de razi olsun hep duamda olacaksin her namazda unutmadan edicem insallah..
Çok sağol canım. Maşallah namazını da kılıyorsun ben bir ara bırakmıştım ama şimdi çok üzülüyorum bebeğime haksızlık ettim gibi geliyor :KK43:

Sizin de başınız sağolsun bunu şimdi gördüm. Dediğiniz doğrudur onlar seçilmiş melekler Allahın bildiğini biz bilmiyoruz. Bize kötü gelen aslında çok güzel olabilir arkasındaki sebebi anlamadığımız için üzülüyoruz. Belki de bu ğzüldüğümüz şeyin iç yüzünü bilsek mutlu olacağız.

Tşk ederim canım Allah razı olsun Allah sabır versin

Çok sağol canım benm üzülmenizi ağlamanızı istemiyorum ama paylaştıkça rahatlıyorum sanki öyle hissediyorum. Hele ki sizin gibi güzel yürekli insanlar teselli yzıyor dualar ediyor çok iyi geliyor bu bana

Canım ya kıyamam ben sana iyi ki yazdın bak bir dert bin dostluk getirdi. derdini paylaştık bizde anlattık yalnız olmadığını görüp için rahatladı biraz. Umut dolsun için Rabbim sana çok hayırlı evlatlar nasip etsin

Amin canım RABBİM sanada tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bilirim evlat acısı ne demek o kadar acı çekip doğurmak bi kere sevip okşayamamak dokunamamak buda bizim sınavımızmış ilk zaman acımla çok isyan ettim yanlış yapmışım RABBİM beni affetsin ona sığındım 3 sneden beri çocuk yapmıyorum bidaha aynı şeyleri yaşarım korkusuna istemeden hamile kaldım inşallah sağlıkla kucağıma alabilim sizde dua edin canım arkadaşlarım RABBİM isteyen her kuluna tattırsın analık duygusunu

Vallahi dünden beri kendimde değilim ağlamaktan mahvoldum nasıl bi acı olduğunu biliyorum çünki ALLAHIM sabırlar versin canım benim yaaaa

Canım ya kıyamam ben sana iyi ki yazdın bak bir dert bin dostluk getirdi. derdini paylaştık bizde anlattık yalnız olmadığını görüp için rahatladı biraz. Umut dolsun için Rabbim sana çok hayırlı evlatlar nasip etsin
Aynen gerçekten yalnız olmadığımı bilmek bu acıları başkalarının atlatabildiğini bilmek çok moral verici. Acı geçmesin bebeğimi asla unutmam unutmak da istemem ama dayanılır hale gelmesi bile rahatlatıcı

Amin canım RABBİM sanada tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bilirim evlat acısı ne demek o kadar acı çekip doğurmak bi kere sevip okşayamamak dokunamamak buda bizim sınavımızmış ilk zaman acımla çok isyan ettim yanlış yapmışım RABBİM beni affetsin ona sığındım 3 sneden beri çocuk yapmıyorum bidaha aynı şeyleri yaşarım korkusuna istemeden hamile kaldım inşallah sağlıkla kucağıma alabilim sizde dua edin canım arkadaşlarım RABBİM isteyen her kuluna tattırsın analık duygusunu
Korkma canım kendine eziyet etme bebeğin de hisseder. Bunları söylemek kolay tabi ben henüz o aşamaya gelmedim ama güçlü olabilirsin inanıyorum. Ben niğde de yaşıyorum canım sen neredesin

Tatbiki unutmasın bitanem zaman unutturmuyo dediğin gibi hafifletiyo ilk günkü acıda olsak bizde yaşayamayız meleklerimiz bizi cennette bekliyo RABBİM en kusa zamanda sanada nasip etsin inşallah canım ben izmirde yaşıyorum

Tatbiki unutmasın bitanem zaman unutturmuyo dediğin gibi hafifletiyo ilk günkü acıda olsak bizde yaşayamayız meleklerimiz bizi cennette bekliyo RABBİM en kusa zamanda sanada nasip etsin inşallah canım ben izmirde yaşıyorum
Amin canım. Uzakmışız yakın olsak görüşürdük

X