45 kiloyum, sağlıklı kilo almak istiyorum?

Aslında ben bitkisel bı macun almıstım iştah ıcın, bıldıgın pekmez gbı.. Ama benım cidden iştahımı actı baya yıyodum, mantının uzerıne ekmek yedıgım zamanlar oldu.. Her gece ekmek arasıı yemezsem uyuyamıyordum sandıvıch yıyodum 2 3 kıloda aldım cıdden ama cok duzenlı kullanmadım.. Oructan sonra alıp duzenlı kullancam inşallah
Adını yazar mısınız acaba ben de alayım :KK43: tadı kötü müydü

Kuzum ben suan 8 ayligim. Bitmek üzere 8 ay. 54 kiloyum.
45 ile hamile kalmıştım
Bebek 1500 kg. Suyu muyu eşi desen 4 kilo desen.
Bana kalan 5 kilo sanirim dogumdan sonra tartıda en çok o da ennnn coook 50 çıkarım diye düşünüyorum:KK70: sinirlerim bozuldu
Bence tam ideal yaa süpersin maşallah

40 kilo ile hamile kalıp 62 kg ile doguma girdim....4 yildan bildiriyorum 45 kg 😒
En ufak seyde akıp gidiyor
Benim 62 kgm bile 50 gibim duruyordu ki yani yapı meselesi bi yerden sonra
Akışına bıraktım...ahanda cılız kalayim artık umrumda bile değil hih 😑

40 kilo ile hamile kalıp 62 kg ile doguma girdim....4 yildan bildiriyorum 45 kg 😒
En ufak seyde akıp gidiyor
Benim 62 kgm bile 50 gibim duruyordu ki yani yapı meselesi bi yerden sonra
Akışına bıraktım...ahanda cılız kalayim artık umrumda bile değil hih 😑

ben de yavaş yavaş o bıkkınlığa geliyorum😂 hep toplum baskaısı heppp

Kızlar 158 boyundayım kilom 45.
24üme giricem ama bazen çocuk gibi duruyorum. İşim gereği de biraz ciddi durmam gerekiyor açıkçası. Spor yaptım olmadı. Gece yiyorum bazen olmuyo, midem kaldırmıyor iştahım yok yani.
Doktora gittim kilon normal diyip gönderdi. Napıyım böyle bi sıkıntıda olan var mı ?

Emek vermelisin. Sadece sevdigin yemeklere yonel. Bu dediklerimi yap 5 kilon garanti.
Sabah aksam 1 kasik pekmez.
Uyumadan evvel 1 tane muz.
Bu kadar

İki çocuk doğurdum çocuklar da bile kilo alamadım doğru düzgün vitaminlerim gayet iyi hamileyken çatlağım bile olmadı 164 boyun 45 kilom kilo alamamak maalesef çok kötü her ortamda zayıfsın az kilo al diyorlar sanki keyfi ne yapcam bilmem yatana kadar ağzım durmuyor ama hiç biri işe yaramıyor

İki çocuk doğurdum çocuklar da bile kilo alamadım doğru düzgün vitaminlerim gayet iyi hamileyken çatlağım bile olmadı 164 boyun 45 kilom kilo alamamak maalesef çok kötü her ortamda zayıfsın az kilo al diyorlar sanki keyfi ne yapcam bilmem yatana kadar ağzım durmuyor ama hiç biri işe yaramıyor
Kesinlikle ya :KK43: konuyu aötığımdan beri 44e düşmüşüm ben de 😂 sinir bozucu maalesef

24üme giricem ama bazen çocuk gibi duruyorum. İşim gereği de biraz ciddi durmam gerekiyor açıkçası. Spor yaptım olmadı. Gece yiyorum bazen olmuyo, midem kaldırmıyor iştahım yok yani.
Doktora gittim kilon normal diyip gönderdi. Napıyım böyle bi sıkıntıda olan var mı ?
Boyunu göre kilo normal gibi geldi bana. Ama illa kilo almak istiyorsan tek yolu var: İŞTAH. Ben de çok zayıftım. 168 boy 40 kilo. protein tozları, kilo yapıcı gıdalar zorla tükettiğim için hiçbiri işe yaramadı. Çünkü bir yere kadar alıyor mide bu tür gıdaları, isteksiz yediğiniz için. kilo almak isteyen kişi önce iştahını açmanın yolunu bulacak, bitti. Kilo aldırdığını bildiğiz ya da umduğunuz için değil canınız çektiği için yiyeceksiniz bir şeyi.

Metabolizmamiz hızlı ve buna yapacak çok bir şey de yok bizim gibi zayıflara genelde ye kilo alırsın derler ama çok yanlış aslında .
Çünkü metabolizma dediğimiz şey vücuda yakıt girdikçe çalışır metabolizması yavaş olanlar o yüzden yedikçe kilo alırken biz yedikçe zayıflarız. Metabolizmayı yavaş çalıştırmak işin sırrı mesela günde üç öğün yiceksek bi oturuşta allah ne verdiyse yememiz lazım öküz gibi yememiz gerekiyor üstüne tam böyle acıkmadan açlıktan ölüyorum demeden tek bir lokma bir şey bile bir badem bile yenmicekki asıl öğünde metabolizma onu vücuda alınca direk yağa çevirsin. Ben başaramadım yemek yemeyi seviyorum

boyunuza göre kilonuz çok iyi bence. minik bir manken canlandı hayalimde.:KK16:
metabolizma meselesi bu, tiroidleri kontrol ettirdiniz mi?
aman gece sırf kilo alıcam diye yemek yemeyin sağlığınızı bozmayın

X