5 Aylık evliliğim ve uğradığım ihanet

ailenin size sevgisi boşanacağınızı öğrenene kadar, haklı bile olsanız ilk size düşman olurlar.
bu herifin çenesi de durmaz. sağlam bir gözdağı verin. boşanma sonrası ailesine etrafa kim bilir neler söyler.
cahil cesaret var belli ki.

Kurtuldu tamamen. 4 yıl çekişmeli sürdü dava. İzini kaybettirdi arkadaş ve ailesi çok destek oldu. Ama aileler hâla normal aldatma falan olarak biliyor.Adam çevresinde farklı bilindiği için rezil olmamak için herhalde bir yerden sonra fazla uğraşmadı neyseki.

Neden 4 yıl bekledi arkadaşınız? Adamın öyle bir eğilimi varsa 2 günde anlaşmaya ikna ederdi.

Doğru.Hiç o açıdan bakmamıştım..

Ilk etapta danismanlik ucreti ödeyeceksiniz. Takilar, tasinmazlar, borc vs ile ilgili sorularinizi soracaksiniz. Sahsi tavsiyem avukatiniza basinizdan gecen herseyi cekinmeden anlatmaniz. Avukatiniz size neleri talep edebilirsiniz onlari soyleyecek. Ilk adim anlasmali bosanma. Esinize gidip avukatla gorustum, bunlari bunlari istiyorum diyeceksiniz(avukatinizda arayip anlatabilir esinize), esiniz talepleri kabul ederse tekrar avukata gidip anlasmali bosanma protokolu olusturacaksiniz, bu kisimda yine ucret odeniyor.
Esiniz ben bosanmayacagim diye diretirse tekrar avukata gideceksiniz. Cekismeli bosanma icin bir yol izleyeceksiniz.

5 yıllık ilişkinizde de aldatmıştır bu adam sizi, yakalamamışsınızdır sadece. Bayağı sağlam çalışmışsınız bu sefer yakalamak için. Ay lütfen boşanın. İşsiz güçsüz bir de bir de seks işçilerine mi para yediriyor beyefendi. Hiç beklemeden bir avukatla görüşün. Kıskançlığın ötesinde bir terbiyesizlik bu yaptığı, hem sizin sağlığınızı riske atıyor hem aile bütçenizi uçkurunun keyfine harcıyor.Bir de iş görüşmem var demiş evden çıkarken gerizekalı, aşırı sinirlendim. Siz de 10 saat çalışın günde, bilmemkaç saat git gel yol çekin beyefendi evden sadece travestilerle keyif yapmaya çıksın diye.

Şu an işsiz diyorsunuz, çalışmazsa veya sigortasız olarak çalışırsa üstüne de haciz koyabileceğiniz bir mal varlığı yoksa öylece beklersiniz sigortalı bir işe girmesini. malesef hiç bir şey ödemez bu süreçte.
anlaşmalı boşanırsanız çok sürmüyor mahkeme yoğunluğuna göre en fazla 1 ay diye biliyorum.
ama çekişmeli boşanırsanız o uzattı sen uzattın o itiraz etti sen itiraz ettin derken 5 yıl sürer ortalama
üzerine mal varlığı yoksa çekişmeye değmez. Benim eski eşimin evlilikten önce aldığı ev vardı üzerinde. Aile konutu şerhi koydurdum da satmasını engelledim. o şekilde altınlarımın parasını ve tazminatımı aldım yoksa evini sattıracaktım ondan korkusuna yatırdı avukatın hesabına.
altınlar gelinin hakkı kanunen onları vermeyi kabul etmezse düğün cd ve fotografları veriyorsunuz mahkemeye bilirkişi hesaplıyor. o şekilde alabiliyorsunuz ama birlikte borçlarınız için harcadığınızı eşiniz kabul etmezse ispatlamanız gerekecek şahit vs ile.
Ben çekişmeli boşandım 5 sene sürdü 5 senede de altımlarım pul oldu. tazminat deseniz minnacık verdiler. şiddetten ve geçimsizlikten dolayı ayrılmıştım. mahkeme açıldığı tarihteki altın fiyatları ile hesaplıyor çekişmeli uzun sürünce de düşük tutarda para olarak alıyorsunuz.
not: çocuksuz olarak boşandım ve bekar biriyle evlendim 6 sene sonra ve çok mutluyum..şimdiki eşimle tanıştığımızda halen mahkeme sürüyordu temyize gitmişti itiraz etmişti. sonuç beklemek zorunda kaldık bu sürede de boşanamadım. o yüzden olur mu olmaz mı diye düşünmeyin. bu şekilde evlenen çok fazla. en büyük şansınız ortak bir çocuk yokken ayrılıyor olmanız. sizi bağlayan hiç bir şey olmuyor.

5 yıllık birlektelikte aldatmadı yazmışsınız yakalamadım evlenince yakaladım diye yazın. aldatmak bir kişilik bozukluğudur, hele ki eşinizin ki kendinizi suçlamayın.

İyi de suç esas eşinde..
O kendi isteği ile gitmiş bulmuş belki evli oldugunu soylemedi hatta sozkonusu bile olmadı

Bir de şunu diycem travesti veya gayle ilişki moktasına gelmiş bir adam artık doyumsuzdur yani bence kadınlarla cok fazla birlikte olmuş ve artık yeni fantezilere girmiş...senin eşin için böyşe düşündüm

Benim ex-esimde sensiz yaşayamam ölürüm diyordu, resmi olarak boşandıktan sonra 1 sene içinde evlendi, Allah bağışlasın şimdi çocuğu bile var erkeklerin böyle laflarına inanmayın
Ben de beteri var.Beni aldattığı op ile bosanmadan 1 ay sonra evlendi bebek bekliyorlar.Bensiz nefes alamaz , ölsem intihar ederdi aşkından güya.Erkek milleti işte

Yok 4 yıl beklemedi. Ailesine kaçar kaçmaz dava açtı. Ama adam boşanmak istemediği için dava süreci uzun sürdü. 4 yıl sonunda sonuçlandı
Ben de onu diyorum işte, yapacağı şey çok basitti, "Anlaşacağız, bu iş tertemiz bitecek. Yoksa marifetlerini herkes öğrenir.". 4 yıl dava ile uğraşmasına hiç gerek yoktu.

Kadının erkeğe 5 beden büyük geldiği evlilik bu.
Nerde görsem tanırım.
Sevgili konu sahibi, boşanmıyorsunuz siz.
Bunun adı boşanmak değil.
Evlatlıktan reddetmek.
Boşanmak iki yetişkin arasında olur.
Bu adam 12 yaşında.
Siz de yıllardır onun bakımını üstlenen ebeveyn.
Merak etmeyin onun gibi seven bulursunuz.
Ama o kadar zarar vermeyeninden inşallah.
Umarım hemen kurtulursunuz

Ben de onu diyorum işte, yapacağı şey çok basitti, "Anlaşacağız, bu iş tertemiz bitecek. Yoksa marifetlerini herkes öğrenir.". 4 yıl dava ile uğraşmasına hiç gerek yoktu.
Adam dayak da atıyordu. Anlaşmaya gidecek bir adam değildi. Sonu kötü olabilirdi kadının.Paçayı zor kurtardı.Son kez evden şehirden ayrılıp ailesinin yanına giderken bile bin türlü plan program yaptı

Adam dayak da atıyordu. Anlaşmaya gidecek bir adam değildi. Sonu kötü olabilirdi kadının.Paçayı zor kurtardı.Son kez evden şehirden ayrılıp ailesinin yanına giderken bile bin türlü plan program yaptı
Adamın ailesine biraz çıtlatsa kuzu olurdu o. Ailesi de millet duymasın ortalığa dökülmesin diye üstünü kapatmaya bakardı. İlk defa böyle bir durum gördüm. Normalde g.tü tutuşuyor bunların, evi arabayı bırakıp giden var.

Adamın annesi aldatmayı normal karşılıyordu. Sonuçta evine bakıyor seni yedirip içiriyor daha ne istiyorsun gibisinden. Ne derse desin kızın tarafında olmazdılar muhtemelen.Kızın ailesinin durumu çok çok iyi olduğundan evi arabayı umursamadan çekti gitti.

Toplu seks ve travestiyi de mi normal karşılıyormuş ailesi? Oğullarının sapık olduğunu herkes duysa erkektir yapar mı diyeceklerdi ?

Terapıye git onlar duygusal dusunmemızı engellıolar. Kararlı oluosun. Yani bence ınsanladın nankör ünden hayır gelmıyor. Travestı neden? Bunu sordunuz mu? Gerçi sorsan ne ki sonuna kadar inkar. Kime guvenıcez ben bılmıorum. Allah ıyı insanlar denk getırsın tam olarak bu işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…