5 Mile Fat Burning

naniq09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2011
193
3
Daha önce belki izlemişsinizdir bu videoyu ama ben yinede tavsiyede bulunmak istiyorum. Son 3 yılda toplam 20 kilo aldım tamamen hareketsizlikten ve bitmek bilmeyen iştahım yüzünden.
Şimdi son derece kararlı bi şekilde önce sigarayı bıraktım sonrada aşağıda gördüğünüz videoyu yapıyorum hergün. Başlayalı 3hafta oluyo ilk hafta kendimi yormadım sadece ilk 20 dakikasını yaptım 2 saat sonrada 40 dakikalık yürüyüşümü yapıyorum. Bilhassa kalça baldır ve alt bacak için muhteşem bir çalışma oluyo. gerçekten yoruluyorum ve ter atıyorum. Kimisi haldur huldur sokakta yürümeyi sevmez bu düşüncedeki arkadaşlarım bu videoyu sonuna kadar yapmayı başarırsanız ve belli bir rutininiz olursa kilo verebiliyorsunuz.
evet yediklerime dikkat ediyorum ama bunun yanında hareketinde etkisiyle şuanda (tam 3 hafta oldu bugün) 5 kilo vermiş bulunmaktayım. bol bol su içiyorum ve bir tv programında diyetisyenin biri ''pirinç pilavı yemek bir badak dolusu toz şekeri kafaya dikmekle aynı etkiyi yaratır'' dediği için pilavı kestim anca bulgur pilavı yiyorum onuda haftada 2 falan.
Birde bağırsaklarım düzenli çalışır aslında ama ben normal çayı şekersiz sevemeyenlerdenim ama bitki çaylarını şekersiz içebiliyorum oyüzden günde 1 bardak formun kayısı çayını içiyorum. tadı ve kokusu hoşuma gidiyo onuda tavsiye edebilirim.
bu aşağıdaki videoyuda yeni başlicak arkadaşlar için her hafta 20 dakika arttırarak yapmalarını tavsiye ederim. Bir anda yüklenip kas ağrısı çekmeyin.

NOT: Teyzenin çenesi bazen fena halde daraltıyo insanı bilginiz olsun :)))
[video=youtube_share;ZEEOSE5dBo4]http://youtu.be/ZEEOSE5dBo4[/video]

Son düzenleme:
paylastigin icin tesekkür ederim.. tam aradigim sey diyebilirim.. benimde 2. bebegimden sonra 8,5 kilom kalmisti geriye.. 4,5 kilo verdim ama farkli saglik sorunlari yuzunden kortizon tedavisi gördüm ve verdigim kilonun 2 kilosunu geriye almistim.. megerse kilo degilde ödem yapmis vucudum.. malum kortizonun yan etkilerinden.. ilac vucuttan atilinca tekrar o 2 kilo gitti.. ama 54 kiloda cakilip kaldim.. hipoglisemi hastasiyim kan sekerim anormal düsüyor bu yuzden diyet yapamiyorum.. anladimki ben diyet insani degilim, ancak bu sekilde hareketle verebilirim.. aslinda kilo vermekten ziyade ben vucudum toparlansin istiyorum, kilo olarak cok fazlam yok hatta herkes böyle cok iyi oldun diyor ama göbek kalca ve belim dogum sonra resmen pelte :KK70: pazartesiden itibaren bende basliyorum.. umarim basarili olurum :)

Başlık yanlış yere açılmış. :) Forumda Leslie Sansone için açılmış başlık var ayrıca ama emeğiniz için teşekkürler. Azminizi de takdir ettim. :)

paylastigin icin tesekkür ederim.. tam aradigim sey diyebilirim.. benimde 2. bebegimden sonra 8,5 kilom kalmisti geriye.. 4,5 kilo verdim ama farkli saglik sorunlari yuzunden kortizon tedavisi gördüm ve verdigim kilonun 2 kilosunu geriye almistim.. megerse kilo degilde ödem yapmis vucudum.. malum kortizonun yan etkilerinden.. ilac vucuttan atilinca tekrar o 2 kilo gitti.. ama 54 kiloda cakilip kaldim.. hipoglisemi hastasiyim kan sekerim anormal düsüyor bu yuzden diyet yapamiyorum.. anladimki ben diyet insani degilim, ancak bu sekilde hareketle verebilirim.. aslinda kilo vermekten ziyade ben vucudum toparlansin istiyorum, kilo olarak cok fazlam yok hatta herkes böyle cok iyi oldun diyor ama göbek kalca ve belim dogum sonra resmen pelte :KK70: pazartesiden itibaren bende basliyorum.. umarim basarili olurum :)

bende öyle kesinlikle katı diyetler uygulayamıyorum ve belkide bendede hipoglisemi olabilir açlığa dayanamıyorum elim ayağım titriyo resmen agresif oluyorum. bu hareketleri an be an yaparsan ve videonun tamamını uygulayabilirsen gerçekten farkı görüyorsun. ben bugün ilk defa videonun tamamını bitirdim hayal ettiğim kadar nefes nefese kalmadım demekki vücudum alışmış diye düşünüyorum. ilaveten yürüyüşüde tavsiye ederim işallah faydası dokunur canım benim. bu arada annem lahana çorbası tarifi almış yarın başlicam bi deniim faydasını görürsem yazarım sanada.

Başlık yanlış yere açılmış. :) Forumda Leslie Sansone için açılmış başlık var ayrıca ama emeğiniz için teşekkürler. Azminizi de takdir ettim. :)

aaaa zayıflama kürlerine açmıştım ama yanlış mı olmuş, çok pardon.
takdirin için teşekkür ederim iyi gidiyo ama umarım yılmam :))

X