50 gunluk bebeğimle bosanma karari aldim.

Evet bize değer miydi kendimi geçtim bebege değer miydi
böyle evliliklerde kasıtlı çocuk yapıyorsunuz bence. yani bu adam bebek olunca aniden böyle olmadı değil mi. hamile kalana kadar sabrediyorsunuz sonra boşanıyorsunuz bunu içten içe kadında anne olmayı isteme ama kocayı sevmemeye bağlıyorum. burda sizinle aynı durumda bir kadına madem çocuk istiyorsun hamile kal öyle boşan diye tavsiye veren bile var. bence erkek tarafını damızlık olarak kullanan birsürü kadın var

Son düzenleme:
böyle evliliklerde kasıtlı çocuk yapıyorsunuz bence. yani bu adam bebek olunca aniden böyle olmadı değil mi. hamile kalana kadar sabrediyorsunuz sonra boşanıyorsunuz erkek tarafını damızlık olarak kullanan birsürü kadın var
Anacim kadin doğurmuş artik, lohusa kadina yapmayin şu muhabbeti gercekten, ben lohusayken bana biri habire niye yaptin dese kafa atardim muhtemelen 😆bi seye yaramiyo su anda niye yaptin niye yaptin

Anacim kadin doğurmuş artik, lohusa kadina yapmayin şu muhabbeti gercekten, ben lohusayken bana biri habire niye yaptin dese kafa atardim muhtemelen 😆bi seye yaramiyo su anda niye yaptin niye yaptin
niye çocuk yaptınız yazmamışım ki yalnız. dikkatimi çeken birşeydi bu, bunu yazdım

Kınamiyorum ki söylediklerim işine gelmediği için nereye çekeceğini bilmiyorsun 😅 her şey insanlar için zaten boşanmak ayıp değil çocuğu sağlıksız aile ortamında büyütmektense bencede boşanma daha mantıklı sende takıldığım nokta bambaşka onu duymakta senin işine gelmiyor. Son mesajımdir. İyi geceler.
Selam d.,
Konuşacak miyiz

Olanla ölene care var mi yok.
Bence once bir soluklan bir dinlen haklı haksız arama su dönem.cok yorulmuşsun ruhen ve eşinden evvelinde tolöre ettiğin tutumları suan edemiyorsun.Sadece sen anne oldun o aynı sorumsuz rahatlığıyla diyorsun doldurma kendini. Oglum doğdu 40 gün bitti herkes gitti 50.gun hic unutmam holde oturup hıçkıra hıçkıra ağlamıştım.ağlamıştım.Yapamiyorum yeter diye..evimde balkon bile yoktu eşimin izni yoktu kimse yoktu.vsvsv dediğim gibi biraz dinlen gerekirse profesyonel yardım al.bosansan da boşanmasan da cocuk ve kendin icin

Bence once bir soluklan bir dinlen haklı haksız arama su dönem.cok yorulmuşsun ruhen ve eşinden evvelinde tolöre ettiğin tutumları suan edemiyorsun.Sadece sen anne oldun o aynı sorumsuz rahatlığıyla diyorsun doldurma kendini. Oglum doğdu 40 gün bitti herkes gitti 50.gun hic unutmam holde oturup hıçkıra hıçkıra ağlamıştım.ağlamıştım.Yapamiyorum yeter diye..evimde balkon bile yoktu eşimin izni yoktu kimse yoktu.vsvsv dediğim gibi biraz dinlen gerekirse profesyonel yardım al.bosansan da boşanmasan da cocuk ve kendin icin
Ben smdi oyle oldum ki kendimi tanıyamadım. Üzülemiyorum adam akıllı bile bebek hisseder sütüm gider bekleyemem onu diye.

Ben smdi oyle oldum ki kendimi tanıyamadım. Üzülemiyorum adam akıllı bile bebek hisseder sütüm gider bekleyemem onu diye.
Ani kararlar verme kendini sakinleşir bu bir döngü bu hislerin sinirin geçecek emin ol.en az yara ile geçsin hangi gece sabah olmadi o bebek büyüyecek insallah annesi sen cok guzel sağlıklı bir annesin çevren huzursu ise bebeğine sarıl kokla huzurluyum de

Ani kararlar verme kendini sakinleşir bu bir döngü bu hislerin sinirin geçecek emin ol.en az yara ile geçsin hangi gece sabah olmadi o bebek büyüyecek insallah annesi sen cok guzel sağlıklı bir annesin çevren huzursu ise bebeğine sarıl kokla huzurluyum de
Çok şükür bebeğimle xok huzurluyum ondan başka bjseyi düşünmüyorum sürekli yesin içsin uyusun peşindeyim. ailem de yanımda.

Yok ben 32 esim 38 .
Biraz zaman ver kendine, ben senin yerinde olsam adam hastanelik olmus en azindan bi arayip sorardim, sonra su hormonlar biraz normale donene kadar beklerdim, sonra düşünürdüm, bu adamla evli kalmak istiyo muyum, baba olmak sorumluluk sahibi olmak demek en önce, adam nerdeyse 40 yasinda ama daha akil bi karis havada gibi, o seni idare etmeli bu donemde, ama çok uzgun olmasa bu kadar icip kendinden gecmezdi diye dusundum, araba pert olmuş, icinde öledebilirdi de, zaman ver kendine

Biraz zaman ver kendine, ben senin yerinde olsam adam hastanelik olmus en azindan bi arayip sorardim, sonra su hormonlar biraz normale donene kadar beklerdim, sonra düşünürdüm, bu adamla evli kalmak istiyo muyum, baba olmak sorumluluk sahibi olmak demek en önce, adam nerdeyse 40 yasinda ama daha akil bi karis havada gibi, o seni idare etmeli bu donemde, ama çok uzgun olmasa bu kadar icip kendinden gecmezdi diye dusundum, araba pert olmuş, icinde öledebilirdi de, zaman ver kendine
Ama uzgun diye bu kadar düşüncesizlik olur muydu. Neden hic düşünmedi. İçseydi eve de gelmeyip arabada uyusaydı. 150 km öteye neden gitti.hic mi düşünmedi çocuğunu

Kınamiyorum ki söylediklerim işine gelmediği için nereye çekeceğini bilmiyorsun 😅 her şey insanlar için zaten boşanmak ayıp değil çocuğu sağlıksız aile ortamında büyütmektense bencede boşanma daha mantıklı sende takıldığım nokta bambaşka onu duymakta senin işine gelmiyor. Son mesajımdir. İyi geceler.
Canım konuşacak misin yoksa burdan mu konuşalım

Belliki eşiniz pek becerikli değil ve biraz sorumsuzluk var ama bunu zamanla kendi aranızda aşabilirsiniz. Henüz lohusa olduğunuz için en ufak şey gözünüze batıp sizi üzebilir, gerilebilirsiniz çok normal. Çok hızlı karar vermeyin derim. Bebek büyüdükçe kendinize ve birbirinize vakit ayirdikca daha pozitif düşünebilirsiniz.

Alkollü araç kullanmak büyük bir sorumsuzluk. Hiç mi kendini sevmiyorsun be adam ? İnsan kendini sevmezse başkasını hiç sevemez bana göre . Bu profilde birinin iyi bir baba olacağına inanmak güç . Elbette sizin de hatalarıniz vardır hatalar karşılıklı yapılır ama alkollü araç kullanma olayı çok düşündürücü .

İşin maddi boyutunu düşünmeyin , kendinize ve bebeğinize odaklanın . Olan olmuş artık . Biraz sakinlesin gerekirse görüşmeyin kendisi ile duruma göre ayrılma kararı verirsiniz .

Ama uzgun diye bu kadar düşüncesizlik olur muydu. Neden hic düşünmedi. İçseydi eve de gelmeyip arabada uyusaydı. 150 km öteye neden gitti.hic mi düşünmedi çocuğunu
Boyle olacağını dusunemedi iste p yuzden diyorum, 40.yasinda baba olmuş ama sorumsuz, ortalik biraz sakinlesince oturup konusun, artik bi cocugu oldugunu ve 20 yas kafasindan cikmasi gerektigini anlatin, 20 yas falan deme de adama bi daha kavga cikmasin tabii

X