6 aylık evliliğimi sonlandırmayı düşünüyorum lütfen yardım.

Alkolikler olsun madde bağımlısı olsun bağımlılar asla bağımlılıklarından vazgeçmez. Akşam şeytanın vücut bulmuş haline dönüşen adam, sabah kuzuya döner. Her seferinde pişmanım, tövbe ettim, bırakacağım der ama asla bırakmaz. Olan size olur. Yol yakınken boşanın.

Benim de 6 aylık evliliğim bitmek üzere. İnsannın içinde ne ukteler kalıyor. Baştan anlıyoruz aslında nişanlılık aşamasında bişeylerin yanlış gittiğini.. keşke o zaman dinleseydik ama yaşamamış gerekiyordu ve yaşadık Allah daha beterinden saklasın. Zararın neresinden dönsek kardır

Boşanmak en doğru karar, bebekte yok.

Şikayetçi olmadığınızı yazdığınız andan itibaren başınıza ne gelirse ve gelecekse hakettiğinizi düşünüyorum. Devamını okumadım sizin komşunuz olsaydım sizin gibi biri aparmanda oturmasın diye her türlü şeyi yapardım. Hem baş belasına sahipsiniz hem de onu koruyorsunuz.

I
Insan 7 snde neyse 70 ndede o olur bosan zaten gencsn cocuk oldumu zora girersin icip bunlari yapan dahada kotu seyler yapar yani o alkolun etkisiyle siniriyle bi bıcak sallasan gidersn yani kndni neden yoruyosun ki bosverr bosa gtsin daha rahat olursn bak vlla

Sonuna kadar okudum. Bence ailesine de konuyu bildirin ve çözüm yoksa boşanın. Böyle hayat geçmez.

Sonuna kadar okuyamadım ama göz göre göre lades demiş,alkolik,çirkef tarafı olan biriyle evlenmissiniz.Bu adamdan bı cacık olmaz.Yol yakınken bosan.

Ayrıl kuzum mutlu ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…