7 aylık hamile evi terk ettim...

Allah aşkına hiç birimiz sevgilimizle ya da kocamızla kavga edince arkadaşımıza anlatmıyo muyuz sanki? Dertleşmiyor muyuz? O an sinirimiz geçene kadar arkasından hiç mi sallamıyoruz?
Tamam olaya annesini katması saçma ve doğru değil belki kadının olayla alakası bile yok,ama adamın 2 bardak için karısının huzurunu kaçırması çok mu doğru? Üstelik 7 aylık hamile.

Ve ne olursa olsun helede böyle incir çekirdeğini doldurmayacak sebep için elini,kolunu kırarım denmez.Hıncını alamayıp bir de mesajla tehdit edilmez.

Konu sahibi bacım kocan normalde nasıl biridir sinirlenince gözü döner mi? Sana ya da etrafa zarar verme huyu var mıdır? Bunları bilmediğim için yorum yapamıyorum.Hamilesin de birde kalsan bir türlü ayrılsan bir türlü.
Ama madem gözünü kararttın al adamı karşına, tüm şartlarını,rahatsız olduğun hareketlerini bir bir söyle.Baktın hala devam ediyor bak yoluna.
Allah yardımcın olsun.
Çok haklısınız. Okuduğunuzu anlamamanıza da ayrıca hayran kaldım. 😅

Allah aşkına hiç birimiz sevgilimizle ya da kocamızla kavga edince arkadaşımıza anlatmıyo muyuz sanki? Dertleşmiyor muyuz? O an sinirimiz geçene kadar arkasından hiç mi sallamıyoruz?
Cümleye böyle girince hiç katıldığınız anlaşılmıyor. Pardon sizi anlayamadığım için. Ayrıca daha önceki mesajlarımda yazdım. Eşin dedikodusu yapılır ama en yakın arkadaşa iş arkadaşına değil dedim🤣 onu da artı parantez söyleyeyim.
Aslında asıl anlamayan sizsiniz.Ben dediklerinize katıldığım için,üstüne ekleme yaparak kendi fikrimi belirtmiştim :KK70:

Cümleye böyle girince hiç katıldığınız anlaşılmıyor. Pardon sizi anlayamadığım için. Ayrıca daha önceki mesajlarımda yazdım. Eşin dedikodusu yapılır ama en yakın arkadaşa iş arkadaşına değil dedim🤣 onu da artı parantez söyleyeyim.
Sizde haklısınız aslında :KK70: ya işte sözlü değil yazılı olunca bazen yanlış anlaşılma oluyo :KK70:

Öncesini sonrasını bilmem, herşeyi geçtim karnında bebeğini taşıyan kadına insan biraz daha toleranslı ve dikkatli olur.

Bu adamda saygi yok ki sevgi olsun. Vakit kaybi olur bu evliligi devam ettirmek. Omur curutmek olur. Adam kazmanin teki. O iki bardagi da kendi yikasaymis eline mi yapismis. Tehditi de var. Simdi tehdit eden ileride uygular da. Adam psikopat, ruh hastasi.

Konu sahibi esiyle baristi ve buralari su an okumuyor. Ama ileride okursa diye yaziyorum. Esin seni sevmiyor. Hizmetcisi olarak goruyor. Ikiniz de bir iste calisiyorsunuz. Ev islerini neden sen yapiyorsun? Cok pasifsin ve engelleyerek bu takintili adami gecici olarak yola getirebilirsin evet. Ama bu durum gecici. Yirtici, guclu sozunu sakinmayan bir kadin olmayi ogrenmelisin. Yoksa cok ezerler.

Ben anlamıyorum, konu açıp milleti merakta bırakmak ne demek, hangi kafayı yaşıyor bu insanlar. Kardeşim konu açtın bari durum bildirimi yap. 2 mesaj atıp bırakmış. Üstelik foruma giriyor da.

Ben anlamıyorum, konu açıp milleti merakta bırakmak ne demek, hangi kafayı yaşıyor bu insanlar. Kardeşim konu açtın bari durum bildirimi yap. 2 mesaj atıp bırakmış. Üstelik foruma giriyor da.
E barıştı çünkü neden yazsın? Biz de buradq birbirimize girdiğimizle kaldık.

Merhaba arkadaşlar, kimseye aileme bile anlatamadığım için burdan yazdım. Eşim ile 4 yıldır evliyiz ve 7 aylık hamileyim. Asla yapmam dediğim şeyi yaptım ve evi terk ettiim. Sürekli görüştüğümüz evli arkadaşlarımız vardı. Evli arkadaşlarımız da bizi bir çiftle tanıştırdı , çok iyi insanlar ama bazı insanlarla enerjiniz tutmaz ya onlarla da tutmadı benim enerjim. Birkçaz kez eşim için yemeğe birlikte çıktık. 3 gün önce bizi tekrardan yemeğe davet ettiler, ev aldıkları için kutlama yemeğine. Ben de gitmek istemedim çünkü 2 haftadır üst üste çıktık ve yanlarında çok sıkılıyorum. Kibarca başka bir işimiz olduğu için gelemeyeceğimizi söyledim. Vay efendim söylemez olaydım eşim benim çok problemli biri olduğumu, kimseyle anlaşamaıdğımı, çevremde kimsenin olmadığından tutun benim yüzümden çevremizde kimsenin kalmayacağına kadar bana söylendi. Ki herkesle samimi olmayan ama sevdiğim insanlarla problemsiz ilişki yaşadığım bir yapım var. Bu yüzden aramız zaten limoniydi. Dün iş için evden erken çıktım bizden sonra eve usta gelecekti, bir önceki gece tansiyonum düştüğü için mufağın içindeki 3 bardağı yıkayamadım. Ben iş için evden eşimden erken çkıyorum. Eşim beni aradı ve usta gelecek o bardakları neden yıkamadın diye söylendi. İş yerinde arkadaşıma olayı anlatırken bir yandan eşimi arıyordum(arkadaşıma çok takıntılı titiz annesi sanki bu kadar takıntılı titiz mi dedim.) o arada telefonu açtı ve dediğimi duydu. Bana senin ağzını burnunu kırarım dedi. Telefonu yüzüne kapadım tekrar aradı duyuyor musun ağzını yüzünü kırarım dedi. Her yerden engelleyip dün gece ailemin evine gittim. Kız kardeşine mesaj attırdı, beni beklesin konusmadan gitmesin diye ama artık dayanabilecek gücüm kalmadı... Acaba çok mu ani karar verdim diyorum bir yandan ama öbür türlüsü bana psikolojik şiddet...

İş yerimden izin aldığım için birkaç gündür buraya bakamadım. Eşim arıyor ama hala ailemin yanındayım. Kafamda tamamen bitirdim.
Terbiyesiz varlık, kendi ağzını yüzünü kırsın bir zahmet. Kaldı ki hamilesiniz, corona ortalıkta cirit atıyor hamile eşini her şeyden sakınması gerekirken arkadaş oturmasına gitmedi diye dediklerine bak. Ya gitsin tedavi olsun ya da boşanın. 2-3 bardağı (kaldı ki yemek bulaşığı bile olabilir) yıkamaktan aciz adamlar bir zahmet üremesinler. Not: konuyu hortlatmıslar ben de yeni sandım.

O bardağı alıp….
Yaw arkadaşlar neden her işi üstünüze alıyorsunuz ? Beni eşim arayıp barda yıkamadın dese yemin ederim bir daha elimi bulaşığa sürmem.
Bir sefer ütün çok iyi değil dedi , tam 3 ay ütüsünü falan yapmadım. Sonra geldi özür diledi. Kırış kırış gezdi ohhh olsun. Bir de bana kadına suç bulurlar falan dedi :KK70: sen pasaklıysan bundan banane yahu dedim. Çok meraklıysan al ütüle.
Kimsenin hizmetçisi olmaya niyetim yok.

Eşin çok saygısız ve anlayışsız

Ama arkadaşına onun hakkında konuşman da seni hatalı yapıyor yani konuş hangimiz konuşmuyoruz 😅ama eşin duyması kötü olmuş 😬

Burada daha nolcak ki , ağzını kıracak hali yok diyen kafada düşünceler olduğu sürece bu türler üremeye ve türemeye devam edecek.
Biraz kendinize değer verin yaw…

Burada daha nolcak ki , ağzını kıracak hali yok diyen kafada düşünceler olduğu sürece bu türler üremeye ve türemeye devam edecek.
Biraz kendinize değer verin yaw…
Hemşiree konu sahibi barıştı bile kocasıyla auuuuuuu :KK49:

X