7 zeytin / 1 incir Mucizesi

ben de yarin baslamayi dusunuyorum bu küre instegramda spor hocasi figen hanimdan gordum onceleri hic onemsemiyordum ama cok ovmus Kur an da da geciyor neden olmasin diyorum ve yarin basliyorum umarim istikrarli olurum.keske bu yolla kilo verenler yazsa da gaza gelsek daha cok

Merhabalar ben 2 yıl önce her sabah 7 zeytin, 1 hurma, 1 inçir, 1 çorba kaşığı zeytin yağı ve yarım çay kaşığı üzerlik otu ile 3 ayda 9 kilo vermiştim. Üstelik sadece sabah yiyerek bütün gün tok tutuyor. Ama tabi akşamları normal yemek yedim. Ona rağmen 9 kilo vermiştim. Birde akşamları da uygulasaydım ne olurdu kim bilir. Çok memnun kalmıştım. Bunları hazırlamak zor geliyor diye şimdi hapını aldım daha 5. Günüm 1 kilo verdim ancak emin değilim. Memnun kalsam bile bu haplar biter bitmez gerçekten zeytin incirr ve hurma yiyerek devam edeceğim. Çünkü bunları gerçekten yiyince kahvaltını yapmış oluyorsun zaten belki 1 adet haşlanmış yumurta ilave edebilirsin. Hemde hurma ve incir benim tatlı krizlerime çok iyi geliyor. Tavsiye ederim

Merhaba kürü uyguladiniz mi ? Bende bugün başladım. Kahvaltıdan önce 7 zeytin 1 inciri 400 cc kadar su ile tüketiyorm bakalım 1 hafta sonra ne olacak.

7 zeytin 1incir kürü uygulamak isteyenler için yazıyorum. Bol su içip spor yapmıyorsanız denemeyin. 21 gün düzenli yaptım ben normalde de akşam 5 ten sonra yemek yemem.Sadece spor yapmadım ve çok fazla su içemedim .Sonuç olarak üste 1 buçuk kilo aldım ve bıraktım😂😂

X