*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Geçmiş olsun seymacigim amann dikkat et benim basimada öyle bişey geldi ama kalici oldu.annem televizyonda mayayla yüze maske yapiliyormus Çiller gidiyormus falan neyse yüzüme gözümün ustunede surdu bu arada sicak havluylada yüzüme koyuyordu yarim saat sonra yuzumu yikadimki gozumu acamiyorum gozumun beyaz yeri kan canagi oldu korkunç tu beni goren noldu böyle o derece kirpkirmiziydi beyaz denen bisey yoktu.sindi her dus aldigimda yada yuzumu yikadigimda gözüm kan canagina döner allah tan verilmis sadakam varmista kör olmadim.o yuzden kizlar maske be yaparsaniz cildinize goz cevresinden uzağa yapın temastan kacinin.
Benimde iki gundur misafirim vardi yatili ne suyumu icebildim ne diyet yapabildim.ankaradanda kardesimgil geldi bi hafta yogun olacagim menü bildirimi yapamayabilirim canlar.

Geçmiş olsun seymacigim amann dikkat et benim basimada öyle bişey geldi ama kalici oldu.annem televizyonda mayayla yüze maske yapiliyormus Çiller gidiyormus falan neyse yüzüme gözümün ustunede surdu bu arada sicak havluylada yüzüme koyuyordu yarim saat sonra yuzumu yikadimki gozumu acamiyorum gozumun beyaz yeri kan canagi oldu korkunç tu beni goren noldu böyle o derece kirpkirmiziydi beyaz denen bisey yoktu.sindi her dus aldigimda yada yuzumu yikadigimda gözüm kan canagina döner allah tan verilmis sadakam varmista kör olmadim.o yuzden kizlar maske be yaparsaniz cildinize goz cevresinden uzağa yapın temastan kacinin.
Benimde iki gundur misafirim vardi yatili ne suyumu icebildim ne diyet yapabildim.ankaradanda kardesimgil geldi bi hafta yogun olacagim menü bildirimi yapamayabilirim canlar.
Kimseye yan etki yapmadı ben herzmana ki gibi yine şanslı olatak beni buldu çok ucuz kurtuldum diyemicegim ama kalıcı hasar yok Allaha Şükürler. Geç saatte yememeye dikkat et ama canım bari ve tatlı yemeden önce mutlaka su ic ki daja az yiyesin :)

Kimseye yan etki yapmadı ben herzmana ki gibi yine şanslı olatak beni buldu çok ucuz kurtuldum diyemicegim ama kalıcı hasar yok Allaha Şükürler. Geç saatte yememeye dikkat et ama canım bari ve tatlı yemeden önce mutlaka su ic ki daja az yiyesin :)
Geçmiş olsun. Allah daha beterinden korumuş, şükür kalıcı hasar yokmuş.
Menü bildirimimi de yapayım dün sabah ve öğleni yazmıştım. Akşam da türlü ve yarım ekmek yedim. Bu sabah da 1 yumurta, bir dilim ekmek, 5 yeşil zeytinle yaptım kahvaltımı.

Sabah 1 Yumurta haşlanmış
Zeytin
Az domates
Salatalık
Bi kase pirasa yemeği (kahvaltıda yenmez ama annem cok güzel yapmış dayanamadim)

Ara öğün bi kase yoğurt kuru üzüm bi kuru incir 2 kuru erik
Öğle bulgur pilavı
Cacik

Ogle yemegini 6ya doğru yediğim icjn akşam yemeği yemicem acta değilim zaten

Kacamak oldj maalesef 2 3 kurabiye 1 avuç çekirdek

Su 1.5 lt Icildi 2.5 lt tamamlarim

Bu bir haftayı grip ve boğaz enfeksiyonuyla geçirdim. Yediğime içtiğime hiç dikkat edemedim.
Geçen hafta:64.1
Bu hafta:64.6
Fark: +500 gr
Bu çok kötü oldu. Ama yapacak bir şey yok. Hastalığım biraz hafifledi artık tekrar başlayacağım.

Slm hanımlar
Gecen hafta 75.700
Bu hafta 75.400
Fark -300
Gecen yil diyet yaparken 76 nin altına inememistim.benim için sinir bi kilo ama 75 in altına inersem kilo verdim başardım diyeceğim.

günaydın arkadaşlar. Bu hafta çok az kişi bildirim yaptı. Camilya ve selcanmehmet her zaman bildirim yapardınız. İnşallah kötü bir durum yoktur.

Sabah: 1 kibrit kutusu peynir, yarım lavaş ekmek, 2 çatal patatesli yumurta
Ara: 1 adet kuru kayısı
Öğlen: Yarım lavaş ekmek, 1 yumurta-1 patlıcandan omlet
Ara:1 kuru kayısı ya da incir
Akşam: Kapuska yiyeceğim 1 porsiyon. Belki yanında 1 bardak ayran.
Su 1.5 litre içtim, akşama kadar en az 2 olur. Spor 4000 adım attım, akşam da leslie 1 mile yapacağım.

Canim Merhaba bildirim yapamadim sehir dışında kardesimgil geldi bugün gittiler diğer kardesim de haftaya gidecek bu hafta çok yogun geçti benim icin diyet ne kalmadi,kalmadı derken duzenli saatlerde yiyemedim kesin ayni kilodayim dir artık cuma tartilinca soyleyim bi fark yok bende.tabi kilo veremeyincede ne yüzle yaziyim diyorum en cok istediğim kilo vermek ondada tikandim kaldim hep bi bahanemi ediyorum acaba:KK43:(( sabit kalsana hedefini dusunsene dimi....

Canim Merhaba bildirim yapamadim sehir dışında kardesimgil geldi bugün gittiler diğer kardesim de haftaya gidecek bu hafta çok yogun geçti benim icin diyet ne kalmadi,kalmadı derken duzenli saatlerde yiyemedim kesin ayni kilodayim dir artık cuma tartilinca soyleyim bi fark yok bende.tabi kilo veremeyincede ne yüzle yaziyim diyorum en cok istediğim kilo vermek ondada tikandim kaldim hep bi bahanemi ediyorum acaba:KK43:(( sabit kalsana hedefini dusunsene dimi....
Üzme kendini. Şükür ki kötü bir durum yokmuş. Misafir varken çok da dikkat edemiyor insan, Sen kilo almamaya şartlandır kendini, misafirlerin gidince tekrar başlarsın diyetine.

Sabah: yarım lavaş ekmek, 1 yumurta, 1 kaşık kadar krem peynir
Ara: 1kuru kayısı
Öğlen: 1 porsiyon kapuska, 1 dilim ekmek, 2 sigara böreği
Akşam: 4-5 sıkım çiğköfte yiyeceğim.
Su: 1.5 litre kadar içtim henüz. Akşama kadar 2 lt geçerim. 4000 adım attım. Akşama ya leslie 1 mil yaparım ya da bi 4000 adım daha atarım. Bu günlük bu kadar.

Geri sayım başladı artık. Bugünü saymazsak 15 gün kaldı. Benim vermem gereken 3 kilom kaldı hedefime ulaşabilmek için. Umarım bu 15 günde 3 kiloyu verebilirim.

Sabah: 1 haşlanmış yumurta, yarım dilim ekmek, 1 kibrit kutusu peynir
Öğlen: yarım dilim kepekli ekmek, 2 biber 2 yumurtadan omlet
Akşam: 1 patlıcan bir yumurtadan omlet yiyeceğim.
1.5 litre su içildi. 2 ltyi geçerim akşama. 4000 adım attım.

Dünkü menu sabah 11:00 ciris otu kavurmasi zeytin peynir iki dilim kepek ekmek dere otu nane domates salatalik
16:00 da sulu kofte bir kase yoğurt salata
Aksam cocuklara 20:00 da makarna pisirmistim 4 kaşık yedi. Sonra cay ictim.
Gun içeri sinde 2.5 lt su 1 saatte yürüyüş yaptim

Bugünkü menü 11:30 da tere yağlı omlet salata vardi peynir kk kepek ekmek yoktu 2-3 dlim normal ek.
Ara bi fincan neskafe bir dilim karpuz yedim.
Aksam menu ıspanak yemegi pişirmeyi düşünüyorum yoğurt salatada olur muhtemelen.
Irmakcim seni azimli gordum maşallah verirsin ben inanıyorum sana.camilya nerdesin iyimisin.
Kızlar hepniz allaha emanet olun..

Bugünkü menü 11:30 da tere yağlı omlet salata vardi peynir kk kepek ekmek yoktu 2-3 dlim normal ek.
Ara bi fincan neskafe bir dilim karpuz yedim.
Aksam menu ıspanak yemegi pişirmeyi düşünüyorum yoğurt salatada olur muhtemelen.
Irmakcim seni azimli gordum maşallah verirsin ben inanıyorum sana.camilya nerdesin iyimisin.
Kızlar hepniz allaha emanet olun..
Misafirin olmasına rağmen menülerin güzel, fazla abartmıyorsun. İnşallah hep birlikte veririz. Bu 3 kg bu topikteki hedefimdi 9 mart-1 haziran arası hedefim 10 kg vermekti. 7 si gitti 3 kaldı. Sonrasında da bir 10 kg daha vermem lazım. Bakalım artık hayırlısı herkes bırakmazsa sonraki 10 kg içinde buradan devam ederim, hayırlısı artık.

Misafirim annemglide şimdilik artik bana ugramaz:).
Valla 3 kiloyu verirsin sen maşallah 7 kilo vermisin ben de kocaman bi 0 ama yeniden baslicam hep yeniden baslicam verene kadar pes etmicem bu sene nolduysa bana bi istikrarli olamadm genc kizligimdan beri kilo savasi veriyordum yoruldum heral artik bunye vurdum duymaz oldu hiccc umrunda bile degil ama bir gun bisey olacak ben bu kilolari verecem istedigim herseyi yapacam(bebekk).yine bi bahce işleri başlasa maraton o zaman super olacak gecen sene bahçe is sayesinde 5 kilo vermistim hemde 1.5 ayda oyyyy.

X