*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Misafirim annemglide şimdilik artik bana ugramaz:).
Valla 3 kiloyu verirsin sen maşallah 7 kilo vermisin ben de kocaman bi 0 ama yeniden baslicam hep yeniden baslicam verene kadar pes etmicem bu sene nolduysa bana bi istikrarli olamadm genc kizligimdan beri kilo savasi veriyordum yoruldum heral artik bunye vurdum duymaz oldu hiccc umrunda bile degil ama bir gun bisey olacak ben bu kilolari verecem istedigim herseyi yapacam(bebekk).yine bi bahce işleri başlasa maraton o zaman super olacak gecen sene bahçe is sayesinde 5 kilo vermistim hemde 1.5 ayda oyyyy.
Canim o kadar istiyorsan bahce isleri yakinda baslar merak etme, yaz geliyor :KK66:bahce islerini de bu kadar seveni ilk defa goruyorum:KK66: insallah kilolarindan kurtulur bebegine kavusursun canim.

Canim bahceyi sevdigimden degil oda bana yarar hic olmasa ucunda kilo verilmesi var yoksa didise didise gidiyorum.sen uyguladigin bi diyet varmi bende karatay diyetini arastiriyorum saglikli besleniyim bari herse bebis için. Bugun hic iyi degildim regl gunummu yaklasti bi duygusallik aclik yok surekli elim yiyeceklerdeydi o derece Ayyyyyy. Biran once birseyler uygulamaliyim yoksa iyice kilo alicamm.

Ben bu aralar bir gun sadece az yemek yiyorum, diger gun protein diyeti. Az yedigim gunler evde ne pisirmissem onlardan yiyorum. Ama evde de saglikli seyler pisirmeye calisiyorum. Bazen esim ya da oglum istemisse kizartma vs. turu seyler yapiyorum o zaman kendime ayri hazirliyorum digeeinden sadece tadimlik yiyorum. Protein diyeti cok etkili yiyeceklerin karbonhidrat degerlerini hesaplayarak yiyorum 40 i gecmemeye calisiyorum. Ama ben vejeteryan oldugum icin bu diyet beni biraz zorluyor. Surekli yumurta ya da omlet, peynir yiyorum. Ekmek yarim dilim kullaniyorum ogunlerde, protein diyeti yaptigimda. Gunde 600 gr falan veriliyor genelde 35- 40 i gecmedigim zaman. Sen yaparsan benim kadar zorlanmazsin et yiyorsan. Tavugun protein degeri cok dusuk, bol bol tavuk yersin.

Bugun tatil olunca firsat bulup okul bahcesinde ogrencilerimizle kahvalti yaptik. Hem de dogum gunum ogrencilerim surpriz hazirlamis pasta fln getirmisler. Mecburen yedim, insallah yarina 1kilo almis olmam cok fazla yedim pismanim:oops:

Afiyet olsun kilo almazsin canim iyiki dogdun dogum günün kutlu olsun allah hayirli ömürler versin...
Bizde tatili firsat bildik annemin evini badana boya yaptik sabahin 8 de gecenin 11:30 ayaktaydim ayaklarim fenaa menume gelince dana ciğer almistim annem güzel kavuruyor yiyelim dedim pek yiyemedim iki çatal aldim tadi süper de benim aram iyi değil canim isticek.. soyle bir dilim kadar patatesli börek şekersiz cay
16:30 da tavuklu bulgur pilavı üç yemek kasik ,Yoğurtlu cacik, 3-4 catal kadayif tatli yedim valla annem guzel yapmis yagsiz yedim.
11:30 da bir kupa bardak yesil çay içtim .suyumuda 2 lt ictim 30 dk yürüyüş yaptim.

Afiyet olsun kilo almazsin canim iyiki dogdun dogum günün kutlu olsun allah hayirli ömürler versin...
Bizde tatili firsat bildik annemin evini badana boya yaptik sabahin 8 de gecenin 11:30 ayaktaydim ayaklarim fenaa menume gelince dana ciğer almistim annem güzel kavuruyor yiyelim dedim pek yiyemedim iki çatal aldim tadi süper de benim aram iyi değil canim isticek.. soyle bir dilim kadar patatesli börek şekersiz cay
16:30 da tavuklu bulgur pilavı üç yemek kasik ,Yoğurtlu cacik, 3-4 catal kadayif tatli yedim valla annem guzel yapmis yagsiz yedim.
11:30 da bir kupa bardak yesil çay içtim .suyumuda 2 lt ictim 30 dk yürüyüş yaptim.
Teşekkür ederim canım. Sen de iyi çalışmışsın bir nevi spor yaptın say:) Yediklerin de o kadar fazla değil. İnşallah hedefimize ulaşacağız.

Tebrik ederim azmine hayran kaldim.gecen hafta soylemediydim kilomu ogun tartldim 84.50 daha sonra iki gunde bi tartildim 85.sonra 86. Canim sıkıldı yedim Sonra 87 sonra iki gun dikkat ediyim dedim bugun tartldim 84.80 geldim şuan vucudumda bi şişlik var relg gunumede iki gun var amannn ne bilim böyle gidim ama hep yeniden baslicam hep yeniden.iki haftada 800 gr almışım. Menüye gelince sabah degilde ogle yaptim kahvaltiyi once sabahlari mutlaka su yada elma sirkeli su yada tarcinli bugunku tarcinli suyu ictim.zeytin peynir domates sslatalik ispanak kavurmasi sekersiz cayy uc dilim çavdar ekmek yedim aksam menü planim daha yok.

Bende perşembe günü karatay diyetine başladım çok zorlandim bendemi sorun var bilmiyorum surekli atak gecirdim elim ayağım titredi tansiyonum çok düştü cuma gunu kan tahlili verdim sorun varsa çaresine bakacagim öyle böyle atakta gecirsem artik yeter kilolu halimden biktim ramazanda geldi bakalim haftaya cumaya ne verecegim bu arada iki haftadir diyeti bozduydum verdigim iki kiloyu almışım 84 dum86 cikmisim sindi bir kilo vermisim 85 .inş karatay diyetiyle devam edrimde bu kilolar gider en azindan ekmegi tamamen biraktim şükür üçüncü güne girdim.ekmegi birakinca vicdanim icim rahatladı birde böyle denicegim.

IRost: 46764127 .!.:
Geçen hafta 62.7 kg
Bu hafta: 61.7 kg
Fark: 1 kg
Seni cani gönülden tebrik ediyorum.ben martan beri kilo veremedim bi azim olmadi ekmegi dahil biraktim kipirdama bile olmadi duzensiz beslenme yuzunden veremedim sabahlari erken saatte aksamları erken saatte yemedigimden veremedim bir turlu rayina otutturamadim ogunlerde gelirde inş rayina otuttururum.

Seni cani gönülden tebrik ediyorum.ben martan beri kilo veremedim bi azim olmadi ekmegi dahil biraktim kipirdama bile olmadi duzensiz beslenme yuzunden veremedim sabahlari erken saatte aksamları erken saatte yemedigimden veremedim bir turlu rayina otutturamadim ogunlerde gelirde inş rayina otuttururum.
Tesekkur ederim canim eger ne yaptiysam olmuyor diyorsan protein diyetini dene birde ben degerleri cok asmadigim zaman her yaptigim gun mutlaka 600 gr falan veriyorum eger yapmak istersen ayrintida yazarim zaten ekmegi biraktiysan fazla da zorlanmazsin

X