9 YIL SONRA KV BİR OTURMAK

evi kiraya vermeyin. bir ay deneyin bakalım nasıl oluyor. hatta siz onun evine inin. olmazsa kendi evinize çıkarsınız. yoksa gelen kadına evine git demek de kolay değil.

Ama herkese maaşı var biz neden verelim diycekki kimse bakmaz zaten eşim kabul etmez sığıntı gibi der o ne 1 ay onda 1 ay onda diye

Bazen bazı şeyleri mecburen yapmak kalırız.
Bakıcı tutulmazsa 1 ay onda 1 ay diğerinde kalmak gibi mesela.

Bu problemin HERKESİ memnun edebilecek bir çözümü yok ne yazık ki.

Zaten kv ile anlaşamıyorum diyorsunuz. Aynı evde herşey batar. Çocuklarınız ile kuşak farkı olacak. Çocuklara karışmaya başlayacak bir süre sonra. Sonra da sizin çocuk yetiştirmenize karışacak. Kendi arkadaşlarınız misafir gelmek istese rahat edemeyeceksiniz. Çocuklarınızın arkadaşları geldiğinde gidip yanlarında oturacak, karışacak.

Yatalak olsa, felçli olsa neyse.

Bu şekilde çok zor.

Eşinize "aynı ev olmaz" deyin. Kendisi başka çözüm bulsun o zaman. sizin sorununuz değil bu. Kaç kardeş, kendi anneleri için çözüm bulsunlar.

evi kiraya vermeyin. bir ay deneyin bakalım nasıl oluyor. hatta siz onun evine inin. olmazsa kendi evinize çıkarsınız. yoksa gelen kadına evine git demek de kolay değil.
Onun evine inilsee kolay benim evde zorlanacağımı zaten çok kırdı kv benı yani ne bileyim ben istemiyorum net ama etraftan tepki alıyorum

Sakın öyle bi hata yapmayın
9 sene sonra beraber oturamazsınız
Sizde kayınvalideniz icinde çok zor olur
Heleki anlayışsız biriyse sinir hastası olursun
Alt katındaymış zaten arada gider gelirsin
Büyük ev diye durmadan cümbür cemaat gelirler bütun iş sana kalır

Bazen bazı şeyleri mecburen yapmak kalırız.
Bakıcı tutulmazsa 1 ay onda 1 ay diğerinde kalmak gibi mesela.

Bu problemin HERKESİ memnun edebilecek bir çözümü yok ne yazık ki.

Zaten kv ile anlaşamıyorum diyorsunuz. Aynı evde herşey batar. Çocuklarınız ile kuşak farkı olacak. Çocuklara karışmaya başlayacak bir süre sonra. Sonra da sizin çocuk yetiştirmenize karışacak. Kendi arkadaşlarınız misafir gelmek istese rahat edemeyeceksiniz. Çocuklarınızın arkadaşları geldiğinde gidip yanlarında oturacak, karışacak.

Yatalak olsa, felçli olsa neyse.

Bu şekilde çok zor.

Eşinize "aynı ev olmaz" deyin. Kendisi başka çözüm bulsun o zaman. sizin sorununuz değil bu. Kaç kardeş, kendi anneleri için çözüm bulsunlar.
Tüm bu ayrıntıları düşününce zaten olmaz diyorum herşeye karışıyor benimde bi çevrim var arkadaşım var bi süre sonra gelmiycek ler ben çocuklarıma bazen kızıyorum bağırıyorum onu bile üstüne aiyo bazen düşünün aetik aynı evde olsak daha beter

Sakın öyle bi hata yapmayın
9 sene sonra beraber oturamazsınız
Sizde kayınvalideniz icinde çok zor olur
Heleki anlayışsız biriyse sinir hastası olursun
Alt katındaymış zaten arada gider gelirsin
Büyük ev diye durmadan cümbür cemaat gelirler bütun iş sana kalır
Aynen öyle canm anlayissiz zaten bende ondan çok şey istemiyorum herşeye karışmasın tepki vermesin

Etraftan neden tepki alacaksınız ki!Millet dedikodu yapmaya bayılır.Aynı binada oturuyorsunuz zaten yardım ediyormuşsunuz da.Kim ne derse desin tek çocuğu siz değilsiniz.Ona göre hareket edin

Etraftan neden tepki alacaksınız ki!Millet dedikodu yapmaya bayılır.Aynı binada oturuyorsunuz zaten yardım ediyormuşsunuz da.Kim ne derse desin tek çocuğu siz değilsiniz.Ona göre hareket edin
Bende aynj şeyi diyorm ama onlar vicdansız bizdeki öyle olalım diyor

Aynen öyle canm anlayissiz zaten bende ondan çok şey istemiyorum herşeye karışmasın tepki vermesin
Ben 2 sene beraber oturdum genclik di cahillikti derken gecti gitti.
Ama şimdi asla oturamam kac senedir kendi evimin rahatlıgina alıştım.
Kendi düzenimi kurdum simdi evde kv olmasına tahammül edemem .

Ben 2 sene beraber oturdum genclik di cahillikti derken gecti gitti.
Ama şimdi asla oturamam kac senedir kendi evimin rahatlıgina alıştım.
Kendi düzenimi kurdum simdi evde kv olmasına tahammül edemem .
İste sorun orda bende düzenimi kurdum alıştım istediğim saat iş yapıyorum istediğim zaman otryorum

Yine kıyamazdım ve ben kv için kıyamam demiyorum koca kadın kirletecek değil ama gelen torunlar ixin diyorum kalabalık için yani kv istisna sözüm ona degil
Alt katınızda oturuyormuş bir seslense zaten duyarsınız sesini madem hasta siz yemeğini ve ilaçlarını düzenli verirsiniz,ara sıra temizliğe yardım edersiniz daha iyi olur aynı evin içine gerek yok şimdilik hani felçli olmuş olsa o zaman aynı evin için de olur du eşinizin dediği gibi.

Hastalığı ne burada yaşı kaç.

Zaten bu konuda 2 ye bölündü bitarafim aah rızası için yap birşey olmaz diyo bitarafımda ya herşey daha kötü olursa
Allah rızası için olacak bir şey yok ortada kadın alt katınızda oturyormuş işte daha ne
yemeğini götürüsünüz her gün haftada bir temizliğini de yaparsınız gece de yanında torunu kalıyormuş olmadı eşinizin içi rahat etmıyorsa kendı gıtsın gecelerı kalsın anasının yanında !
asla kabul etmeyın boyle sacmalık mı olur zaten altlı ustlu oturmak aynı ev gıbı bırsey daha dıbıne sokmaya ne gerek var

Zaten bende asla para için huzurumu bozmam evet uzak değil ama bende de 3 çocuk var okulları var evin işi gücü yetişemiyorum ki
Vallahi uyuma,ne yap ne et yetiş,en azından cocukları geleceği zaman yemeklerini yada iş neyse yapar bırakırsın,çıkar evinde bir kahve içer,ayaklarını uzatırsın...Bundan büyük nimet olur mu?
Evindeyken nasıl yetişeceksin o halde?
Yanına alma demiyorum,ama bu işe kalkışanın gönlü geniş, eli çabuk olmalı...

Ama tek bildiğim evi dağıtmayın. Babanemin evini dağıttı babam. Bak amcamın yanında sığıntı gibi kalıyor küçük odada. Nefret ediyorum babamdan. Babanem hep ağlıyor. Babanemi kandırıp imza aldılar. Babanemim tek istediği bir evim olsun arada sizde gelip rahatla kalın. Bende kafa dinlemeye gidiyim derdi. Ama tabi hayırsız babam sattı evi. Hep dua ederim keşke param olsa ilk iş ona ev almak olur.hep dua ediyorum. Şu dünyada tek istediğim o. Benim evin yok onun olsa keşke.çok üzülüyorum ona. O yüzden annesi içinde yanlış birşey bu emin olun. Eltiyle kavga etsen gelemez evine. Kaynananda üzülür.
+ 1Yaşlı bir teyze var bulunduğum yerde,evi güzel,düzenli,üstlerde kat kat gelinleri var,ama o evinde çok mutlu,bazen köydeki evine gidiyor bir kaç gün...
Bazıları da ana babalarının evini dağıtmayı da geçin,sözde ziyarete geldikçe,80 yaşındaki babasının aldığı zeytini evine götürüyor,size çok gelir diye,kendi eli kolu dolu geleceğine.:KK11:

X