Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Merhabalar tartı günü olduğu öğleden sonra aklıma geldi. Aslında dayanabilirsem bayrama kadar tartılmak istemiyorum çünkü diyetime devam edip kilo verince rehavet gelsin istemiyorum. Bilemedim ne yapsam?
böyle bizim gibi haftalık yazarsan da motive olursun. bir de günlük menü yaz buraya. çok iyi oluyor.

Bugün ki sahur menum ve iftar
Sahur da
Limonlu ılık su
Yarım domates
Salatalık
Beyaz peynir
Yarım yeşil elma
Haşlanmış yumurta
3 dilim ekmek
1.5 bardak ayran
Yeşilçay
2. Litre su

40 Dk yürüyüş
İftar
2 siyah zeytin ve su
1 kepçe ezogelin çorbası
3 YK taze bezelye
1 YK yoğurt
2 dlim ekmek

Şimdide bı bardak çay
Ve 1.5 ltr şu bitcek ☺️

24 Mart 2023

sahur 05.10
füme etli çeçilli omlet
az yeşillik, domates, kapya
avuç içi kadar yulaf kepeği lavaşı
1 ceviz

iftar 19.40-20.20
1,5 kepçe tarhana çorbası
tire köfte domatesli biberli (3-4 köfte kadar)
1 küçük kase makarna
salata
az tahinli cevizli tarçınlı kabak tatlısı+ şekersiz kahve

ara 21.30
1 küçük portakal

sahurdan yatana kadar 1,5 lt den fazla su

Kızlar hayırlı sahurlar valla çok savaştım ama kazandim
1 sade poğaça yedim ama ikinci yemedim 😅
Bı de yatarken tartıldım 🙈 ne olursa olsun dedim -900/1 kg çıktım salatalık yemiştim ondan 900 düşünüyorum
97.8 çıktım bı daha da tartilmicam 🙈
Bakalm ne çıkcam bayramda 😌
Yarında yapabilirsem yürüyüş yapcam hava güzel olduğu sürece cabalicam bakalm

Günaydın hanımlar
Özledim sizleri
Bende bugün tartildim yerimde sayıyorum 81.6
Beslenmeyi bozmak için sebebim yok ama savaşma isteği de duymuyorum 🙄
Buralar yine aktiflesmis ne güzel. Sonuna kadar gider inşallah. Ben daha Ramazan'a kavusamadim haftaya kavusurum inşallah 🤲

Herkese günaydın hanımlar 🤗
H.sonu belimi incittim uzun oturmak dışında hiçbir şey yapamadım. Tabi her öğün dışarıdan oldu. 2 günün bilançosu kilo açısından benim için çok kötü 🥺
Ters birşey de yapmadım eğilip kalkarken oldu ve biliyorum ki kilodan oluyor bana bunlar. Yetti artık gerçekten canıma tak etti.
Bu çektiğim acıyı hafızama kazıyıp sıkı sıkıya sarılacağım diyetime yok reglmiş canım tatlı çekmiş bilmem ne sonuna kadar direneceğim.
Bayramda kendime büyük hedef koyuyorum 10 kilo gitmesi lazım hadi bismillah
Canım çok geçmiş olsun alıntı yapmışım ama cevaplamamisim kusura bakma 😘
Üşenmek değil de tek başına yemek olarak görmüyorum yanında çok ekmek yiyorum. Şöyle söyleyeyim mesela ıspanak deyince benim için börek demek.
Benim için de kek 😅
Ama güzel sulu yemeği oluyor yoğurtlu. İçine biraz kıyma da ekleyebilirsin.
Dün nöbet çıkışı ortancayi doktora götürdüm. Okulda işitme taraması yapmışlar sıkıntılı çıkmış. Hastaneye yonlendirmislerdi. Geçen cuma götürmüştüm. 4 gün damla kullandı. Dün tekrar gittik kulagini temizledi tekrar işitme testine gönderdi. Yine sıkıntı çıktı. Merkezde eğitim araştırmada tekrar yaptır dedi. Ordada aynı şekilde sonuç alınırsa cihaz kullanması gerekebilir dedi. Sonra eve geldik okula gönderdim zeynebi. 1 saat uyudum sonra sonucu ilçe sağlığa götürdüm. Ordaki arkadaşlarlada biraz konuştuk. Dedim iyi olmuş bu tarama programı bizim farkedebildigimiz bir durum değildi dedim. Neyse öyle böyle hep disarilardaydim.

Kahvaltıyı bir iki bisküvi vs gecistirdim. Akşam da köfte, salata, 1 kase çorba, azicikta pilav yedim. Pilav yemeyeydim iyiydi.
Çok geçmiş olsun ihtiyaç olmaz inşallah
Hayırlı ramazanlar 🤲😌🌿 bugün 16.30 gibi tartilirim bakalım kaç geleceğim. Ramazanda amacım vermek ama veremesemde üzerine almamak 😞 Instagram'da takip ettiğim birkaç kişi çok fena kg aldılar geri. Bende 90 olmak istemiyorum 😔
Canım azmin harikaydı. Keşke o isteğini yakalayabilsen keşke. Bana anlattıkların sağlıklı kaçamaklar harikaydı❤️
Teşekkür ederim canım ♥️

Kilo verdim diye rehavete kapılmamak gerekiyor. Nasıl olsa verdim şundan yiyim, azıcık şunun tadına bakayım, 2 kilo aldım amaaann nasıl olsa verebiliyorum yeniden veririm. Rehavetlerine kapılmamak lazım. Kendi adıma konuşayım ben hep bu yüzden geri aldım kiloları. Sonrasında nasil olsa aldım şunu da yiyim, bunuda yapayım. Sonra battı balık yan gider derken kat kat geri aldım. 😔
Aynen 72 ye kadar düşmüştüm bende ama hiç 69 göremedim sanırım kırılma noktam benim. Hiç umudum ve azmim yok bu konuda 😔

Slm kızlar
Bugün hava güzel güneşli bir gün var. Eşime çocukları parka çıkar diyorum o da bana sen çıkar diyor. Ben nöbetten çıktım sen götür diyorum. Çocukları birbirimize paslamaya çalışıyoruz 🤣

Çok geçmiş olsun ihtiyaç olmaz inşallah

Teşekkür ederim canım insallah

Slm kızlar
Bugün hava güzel güneşli bir gün var. Eşime çocukları parka çıkar diyorum o da bana sen çıkar diyor. Ben nöbetten çıktım sen götür diyorum. Çocukları birbirimize paslamaya çalışıyoruz 🤣

Benimki işte malesef, uyansinlar ben götürecem ordan da kayinvalideme gecicem 😌

Şimdi eve geldim 44 Dk olmustir sanırım bugünde yürüyüş tamam şimdi yemek yapcam ☺️

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-25-15-58-14-61_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-03-25-15-58-14-61_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_2023-03-25-15-57-55-31_8ad6d90908ac114fc0161ff570a43277.jpg
    Screenshot_2023-03-25-15-57-55-31_8ad6d90908ac114fc0161ff570a43277.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 16
Selam canlar

Sahur menüm
Yumurtasiz menemen(yarım domates ve yarım biber 1.tk zeytin yağı ile kavurma iste🤣
Beyaz peynir
Salatalık
Haşlanmış yumurta
1 sade poğaça
1 buyuk bardak ayran
2 ltr su

Öğlen
40 Dk yürüyüş

İftar
2 adet hurma
1 kepçe ezogelin çorbası
1 avuç içi kadar pide
4 yk yağsız baharatli kavurma
Salata
Yarım su bardağı soğuk cay
1 tane şekerpare
1 bardak normal çay
1 fincan yeşil çay
1 fincan Nescafe
2 ltr su

Slm kızlar

Valla bana çok tanıdık bir an, bu durumda ihale bana kalır artık rutin oldu.

X