Aamir Khan filmleri sevenler ?

suskunsevda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
259
57
Kızlar Aamir Khan'ın filmlerinden önerecek olanlar varmı? Ghajini, taare zameen par, fanaa hariç :)

taare zameen par bu her çocuk özeldir mi oluyor hani bir ögretmeni canlandırıyor o mu?

Evet.. $14.jpg .........

Kızlar Aamir Khan'ın filmlerinden önerecek olanlar varmı? Ghajini, taare zameen par, fanaa hariç :)

severek izlerimmmm çocukluguma dair anımsadıgım seler hint danslarım ve sarkılarımdır ayrı bir sempati duyuyorum hint insanınaaa ortaokul gösterimde bir zamanlar hindistanın müzikalını cevrip arkadaslarla sergilemiştik :) hatırlayabildiğim güzel bir anım var o film sayesindeeeee defalarca sarıp sarıp izlerdimmmmm teyzemleee <3

taare zameen par filmini eskiden izlemiştim, çok beğenmiştim. tüm anne baba ve eğitimcilerin izlemesini tavsiye ederim.

3 idiots u izleyince, gerçekten hayran kaldım. mükemmel... Hint filmlerine karşı önyargımı yok etti resmen.
mutlaka izlemelisiniz. Her türlü duyguyu yaşatıyor size. :KK31:

3 idiots' tan sonra tüm filmlerini izleme kararı verdim.

Ben 3 idiots ve taare zameen par izledim ikisinide çok beğendim sırada şuan Ghajini var yakın zamanda onuda izleyeceğim

Bir aamir khan hayranı olarak çoğu filmini izledim:KK16: hayran olmama sebep olan da ilk olarak 3 idiots'la başlamam oldu çünkü ordaki oyunculuğu zekası gerçekten çok güzeldi kesinlikle tavsiye ederim:KK34: sonrasında en beğendiklerim ghajini:KK14: taare zamaen par ve fanaa. Dil chahta hai için de güzel denilebilir:KK76:

fanaa filmini de izledim. bazı sahneler biraz zorlama olmuş gibi ama yine de beğendim.
:KK31:

Ben de seviyorum onun filmlerini, çok sempatik ve başarılı bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

3 idiots en guzeli bence
tüm filmlri güzel çok şirin bir aktör mimiklerinide çok hoş kullanıyor

fanaa filmini bugün izledim,çok güzeldi.:KK16:
onun dışında ghajini,Taare Zameen Par,3 idiots izledim.onlarda çok iyi .
yarın birkaç filmini daha izlemeyi düşünüyorum.

bende yeni izledim 3 idiots u çok beğendim normalde sevmem hint filmlerini yanılmışım.. sırada my name ıs khan var onu izlicem iyi filmmiş ..

Aamir'i hiç olmadığı kadar ciddi ve sert şekilde görmek isterseniz Talaash filmini izlemenizi öneririm. Gece izlediğim bir filmdi ve açıkçası sonunda çok korktum :KK1:

X