Ablamdan dayak yiyorum

Gercekten cok uzuldum, kardeşim benim icin dunyadaki en degerli insan bir abla bunu nasil yapar diye düsündüm, okumaya devam ettikce anladim, babam en cok ona vurdu o once dogdugu icin demissiniz once veya sonra dogmak bizim elimizde olan birsey mi? Ve sizce ablaniz kendimden kucuklere siddet uygulayabilecegini kimden ogrendi? Bu olaylarin tek suclusu ablaniz degil, ablaniz da sizin gibi magdur, keske ana babaniza karsi birbirinizi korusaniz birbirinizin gozunu oyacaginiza :KK43:
Siz kardeslerinize lutfen bunu yapmayin cunku dogrusu bu degil,
Umarim her sey yolunda gider sizin icin

Annem de erkek kardesinden dayak yermis habire. Ayni sekilde (hic tanimadigim) rahmetli dedem de ikisini de dovermis. Annem, cocukken olabilir de artik yetiskin sayilabilecegim yasta da beni dovunce cok agirima gitti demisti. Babasi oldugunde hic uzulmedigini anlatir hep, bu yuzden ona kini varmis. Evden tek universite okuyan cocuk olarak ayrilmis. Okul biterken de evlenmis ki eve geri donmesin. Ananem dovmuyormus ama cocuklar dovulmesin diye de bir sey yapmiyormus. Pasif sessiz bir karakteri var. Tek onerim psikolojinizi korumaya calismaniz. Annem hala o gunleriyle alakali sesli konustugu ciglik attigi kabuslar gorur. Basit seylerden asiri sinirlenip sesini yukseltir. Siddet gormememe ragmen bu bagirma huyunu bana da gecirdi. Ailede ne goruluyorsa insan kendini cok kurtaramiyor maalesef. Sizin de karakteriniz bu sebeple olumsuz etkilenmis. Bu yasta hala paylasamama sorununuz var ve bu ilerde arkadasliklarinizi etkileyebilir.

18 yaşında biriyle böyle konuşulmaz. Önce bunu öğrenin belki sizin hayatınız için de değerli bir bilgi olur.
Yaş kontrolü mu yapıyorum ben burada😂 18 yaşındaki biri dediğiniz 18 likler bizi ceplerinden çıkarır, duyar kasmayın bebek degiller
Pedagogta ilgilenmiyor malum 😘

Yaş kontrolü mu yapıyorum ben burada😂 18 yaşındaki biri dediğiniz 18 likler bizi ceplerinden çıkarır, duyar kasmayın bebek degiller
Pedagogta ilgilenmiyor malum 😘
konunun en başında yazıyor, kontrol yapmanıza gerek yok. Hala ergen olan bir kız, Ergen Psikiyatrisi ilgileniyor. Böyle ne kullanıyorsun falan. Her konuda kakara kikiri yapılmaz. Bu da öyle bir konu. Duyarsa duyar😉

X