ablamın düğününde ne takmalıyım?

sonsuz00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2011
73
2
selam bayanlar temmuzda ablam evleniyor ve bende bu sene çalışmaya başladım..ona bir bilezik lamalıyım diye düşünüyorum fakat kaç gr ve kaç ayar almam yakışık alır bilemiyorum uzağım biraz bu işlere yarım lütfennnnn tecrübelerinizi paylaşır mısınız:KK54:

teşekkür ederim...10.5 gr bilezik düşndüm sonra çok mu hafif acaba 12,5 ya da 14 ge mı alsam dedim ama fiyatlar çok uçuk..o kadar farkediyorki tabi birde işcilik war

rica ederim canım 15 gr lık bir bileklik iyi olur bence güzellll olur

kuyumcularda çok güzel seçenekler var.çokta dandiri bişi alma.bari satarlarsa bir işe yarasın.kuyumcu sana yardımcı olur para ortalamasını söylersin onlar sana seçenekleri gösterir...yada şık bir kolye al bence senden hatıra kalır....bilezik nasıl olsa bozdururlur...

kuyumcularda çok güzel seçenekler var.çokta dandiri bişi alma.bari satarlarsa bir işe yarasın.kuyumcu sana yardımcı olur para ortalamasını söylersin onlar sana seçenekleri gösterir...yada şık bir kolye al bence senden hatıra kalır....bilezik nasıl olsa bozdururlur...

kolye pek düşünmedim canım çünkü düğün sonuçta bilezik takılır hep bizim oralarda bozdururlarsa işlerine yarasın bari napalım 14,5 gr olanlardan alayım paraya kıyıp..bu arada Allah ewleneceklere sabır wersin özellikle erkek tarafına geline takılacak bilezikler nerden baksan 1000 lira felan :KK53:

selam hayırlı olsun artık kuyumcular taksitle alışveriş imkanı sunuyor bence 12- 15 gr arası düz hiç işçiliği olmayan bi bilezik alırsan :80: onların işine yarar

ATTACH=CONFIG]174985[/ATTACH] $DSCF2843.jpg $DSCF2849.jpg $DSCF2845.jpg ben ailenin taktığı takıları sonradan satma taraftarı değilim arkadaşlar şahsi fikrim tabii. temmuzda kısmet olursa düğünüm var annem bilezik takmak istiyodu ama ben annemden hatıra kalması için günlük kullanacağım bi set istedim size de fikir olsun fantazi bir bilezikle bu set hemen hemen aynı fiyata geliyo ve takınca inanılmaz şık duruyo ışıl ışıl oluyosun resmen ben çok severek aldım

Eklentiler

• $DSCF2845.jpg
    $DSCF2845.jpg
    128,7 KB · Görüntüleme: 136
ATTACH=CONFIG]174985[/ATTACH]Eki Görüntüle 174988 Eki Görüntüle 174986 Eki Görüntüle 174987 ben ailenin taktığı takıları sonradan satma taraftarı değilim arkadaşlar şahsi fikrim tabii. temmuzda kısmet olursa düğünüm var annem bilezik takmak istiyodu ama ben annemden hatıra kalması için günlük kullanacağım bi set istedim size de fikir olsun fantazi bir bilezikle bu set hemen hemen aynı fiyata geliyo ve takınca inanılmaz şık duruyo ışıl ışıl oluyosun resmen ben çok severek a

eldiven kullanacaksan yüzüğü sakın üstüne takma yoksa üstüne bir bardak su içersin..

ATTACH=CONFIG]174985[/ATTACH]Eki Görüntüle 174988 Eki Görüntüle 174986 Eki Görüntüle 174987 ben ailenin taktığı takıları sonradan satma taraftarı değilim arkadaşlar şahsi fikrim tabii. temmuzda kısmet olursa düğünüm var annem bilezik takmak istiyodu ama ben annemden hatıra kalması için günlük kullanacağım bi set istedim size de fikir olsun fantazi bir bilezikle bu set hemen hemen aynı fiyata geliyo ve takınca inanılmaz şık duruyo ışıl ışıl oluyosun resmen ben çok severek a

eldiven kullanacaksan yüzüğü sakın üstüne takma yoksa üstüne bir bardak su içersin..

bide cnm takıları satma taraftarı değilim diyorsun inşallah allah sana hep iyi maddiyatlar verirde satmazsın.ama inanki başına bişi gelince insanın öyle bir satıyorkii..

kolye pek düşünmedim canım çünkü düğün sonuçta bilezik takılır hep bizim oralarda bozdururlarsa işlerine yarasın bari napalım 14,5 gr olanlardan alayım paraya kıyıp..bu arada Allah ewleneceklere sabır wersin özellikle erkek tarafına geline takılacak bilezikler nerden baksan 1000 lira felan :KK53:

altın fiyatları tavan yaptı bu sene bencede allah sabır versin.ama bunlar boş şeyler takı makı huzur olsun mutluluk olsun işte bunlar prosedür...

altın fiyatları tavan yaptı bu sene bencede allah sabır versin.ama bunlar boş şeyler takı makı huzur olsun mutluluk olsun işte bunlar prosedür...

bencee canım evleneceklerin biraz kanaatkar olması lazım yoksa çok zor...bende ablamlara maddi destek olmak amaçlı bişi düşündüm e bozdurunca değer kaybetmeyen en iyi hediyebilezik galiba

ATTACH=CONFIG]174985[/ATTACH]Eki Görüntüle 174988 Eki Görüntüle 174986 Eki Görüntüle 174987 ben ailenin taktığı takıları sonradan satma taraftarı değilim arkadaşlar şahsi fikrim tabii. temmuzda kısmet olursa düğünüm var annem bilezik takmak istiyodu ama ben annemden hatıra kalması için günlük kullanacağım bi set istedim size de fikir olsun fantazi bir bilezikle bu set hemen hemen aynı fiyata geliyo ve takınca inanılmaz şık duruyo ışıl ışıl oluyosun resmen ben çok severek aldım
ayy bu setlerde çok güsell...canım çok sağol werdiğin fikir için ama ben ablamlara destek olmak amaçlı bişi takıcam yani büyük ihtimal bozduracaklar takılanları ew kurmak biraz zor:KK61:
setleride çok beğendim ama bilemedim işte..:44:

canım bence bılezık yerıne uygun kelepce tarzı ınce nazık bıleklıkler var ve gunluk ıster bıyere gıderken takabılrı hem ılerde sıkıstıgında ablan bılezıklerını bozsada onu bozmazaynı fıyat hem bılezıkde oda

kelepçe tarzı olanlarda bir alternatif ewet birazda onları araştırayım bari ay ne zor işmiş...:85:

kelepçe tarzı olanlarda bir alternatif ewet birazda onları araştırayım bari ay ne zor işmiş...:85:

:KK70: bızımde yazın dugunumuz vardı bızde kelepce aldık genelde arkadslara yada kuzenlerımızn dugunu oldugunda kelepce tercıh edıyoruz bız:KK70: hatıra olur hıc degılse bozdumazlar cok sık kelepceler var ben bıle takı takmasını sevmem ama kelepcemı takarım:KK70: ınce nazık taslı olsun cok gzuel oluyor:KK70:

benimde ablamın düğünü var mayısta ben set takıcam bu sene muhteşem yüzyıl sayesinde osmanlı modasından yola çıkıp 3lü set alıcam bence hoş bir hediye olacak yani sonucta benim aldığım şeyi satmaz bozdurmaz diye düşünüyorum şık bi şey olsun özel günlerinde takıp kullanabileceği türden

benimde ablamın düğünü var mayısta ben set takıcam bu sene muhteşem yüzyıl sayesinde osmanlı modasından yola çıkıp 3lü set alıcam bence hoş bir hediye olacak yani sonucta benim aldığım şeyi satmaz bozdurmaz diye düşünüyorum şık bi şey olsun özel günlerinde takıp kullanabileceği türden

hımm peki o tür setler ne kadar acaba...

canım tahminimce 1000 lira civarı olabilir tabi pazarlıkta yaparsın yani almayı düşündüğün bilezik fiyatına bulabilirsin diye düşünüyorum

X