ACİL BAKARMISINIZ LENFOSİT YÜKSEKLİĞİ OLAN VAR MI?

Bicare58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
265
35
50
Bugun hemotoloji sonucumda lenfosit yüksekliği çıktı. Ağlamaktan kendime gelemiyorum. Doktor genetik test için tekrar kan aldi bir ay sonra sonuç çikacakmış. Çok korkuyorum netten bakıyorum kanser öncüsü şeyler yazıyor. Allah korusun aranızda değeri yüksek olan var mi? 😔sonucum bunlar

Eklentiler

• Screenshot_20240108-161807_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240108-161807_e-Nabz.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 696
Cnm Ankaradan cikacak sonucu bekliyorum. Sağlik ocaginda tekrar kan verdim ordakinden farkli cikiyor sonuçlarim. Doktor böyle bir iki değer yüksek cikmakla hemen kötü seyler söylemek dogru degil. Hastanede tsh degerim 6 larda aile hekimin yaptiginda 4 cikiyor. Lym bir iki rakam dusmus bekliyorum cnm
Tek endisem genetik test sonucum
Tamam canım sonuclarinin çıktığında bilgilendirirsen sevinirim.Umarim herşey gönlünce olur

Benimki yüksek sayılmazdı aslında 35 falandı lenfosit doktor takip edelim dedi ama başka doktorlara gittim tabi gerek görmediler onlar
Cnm valla tek bir doktorla kalmamak lazim. Biri korkutuyor digeri normal diyor. Benim bugün biraz carpıntım var.troidim yavaş ilac vermişti henüz başlamadım. Dahiliyede tsh 6.küsürken bir hafta önce aile hekimi baktı kan aldı. Orda da 4 cikmis. Simdi bunlardan hangisi dogru. Ilaca basliyacagim ama icinde yazanlari okuyunca korkuyorum. Kalpte carpinti yapiyormus bilmem baska seyler kafam karisti

Cnm valla tek bir doktorla kalmamak lazim. Biri korkutuyor digeri normal diyor. Benim bugün biraz carpıntım var.troidim yavaş ilac vermişti henüz başlamadım. Dahiliyede tsh 6.küsürken bir hafta önce aile hekimi baktı kan aldı. Orda da 4 cikmis. Simdi bunlardan hangisi dogru. Ilaca basliyacagim ama icinde yazanlari okuyunca korkuyorum. Kalpte carpinti yapiyormus bilmem baska seyler kafam karisti
Canim merhaba yazmadım merak ettim gorustunmu doktorunla

Cnm hic sorma psikolojim alt ust. Hemotolojiden cikamaz oldum. Genetik sonucum cikti mutasyon gorulmemistir yaziyordu. Ona bakti tekrar bir kan istedi o da az once cikmis eritopotein diye birsey. Araligi 4.26 benim 2.61 cikmis dusuk arastiriyom bobrek yetmezligi bilmem ne yeminle iyice bunalima girdim. Sen naptin😔
Otein

Cnm hic sorma psikolojim alt ust. Hemotolojiden cikamaz oldum. Genetik sonucum cikti mutasyon gorulmemistir yaziyordu. Ona bakti tekrar bir kan istedi o da az once cikmis eritopotein diye birsey. Araligi 4.26 benim 2.61 cikmis dusuk arastiriyom bobrek yetmezligi bilmem ne yeminle iyice bunalima girdim. Sen naptin😔

Otein
Dur bakalım hemen panik yapma aman aman düşük değil bakalım belki doktorun önemsiz bişey der

X