Acil yardım

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Arkadaşlar,balkonuma yayıntı dolabı koymak istiyorum,çelik beğendim yağmurdan zamanla paslanır dediler,beyaz mdf dolaplarda yağmurdan etkileniyor,içine temizlik gereçlerimi ve eşimin takım aletlerini koyucam,şu anda beyaz plastik bir dolap var balkonumda 3-4 sene sonra güneş ve yağmurdan etkilendi ve kırılmaya başladı,ne dersiniz yine plastikmi alayım,yoksa siz daha dayanıklı bir şey tavsiye edermisiniz?Acil yardımlarınıza ihtiyacım var,yağmurlar geliyor...

canım ben pvc sektöründe çalışıyorum biz genelde evin balkonlarına yapıyoruz ne yağmur ne güneşten etkilenir şakır şakır suyla yıka şu zaman a kadar hiç bir şıkayette almadık gir bi pvc doğramacıya gelip ölçüsünü alsınlar istedğin şekilde yaptır ömürboyu kullan

açık balkona metal türü kesinlikle tavsiye etmem. eskiden kapalı balkonumuzda kullandığımız bir tel rafı taşındığımız bir sonraki evde açık balkona koymuştuk, 15 yıldan daha uzun sürede paslanmayan raf, 1 kışta mahvolmuştu.

Plastik türü sizin de dediğiniz gibi çok daha doğru olur bence.kaydirigubbakcemile5

benım balkonumöda acıktı normal mutfak dolabı tarzında bısey koymustum 3 yıl bısey olmadı ama yagmur almıyodu benım balkon
bencede palstık tarzı ıı olur

benimde balkonum kapalı ne yağmur ne çamur giriyor güzel gerçekten pvc ile kapalı bu arada
ama içine dolap şart yoksa çok yayıntı oluyo çünküü evdeki bütün lüzümsuz şeyleri atıyosun oraya

X