Adana bulumada r ayor

ohooo ama olmadı kıslar yaaa... bissürü fire verdik şimdiden... neyse bi dahakine inşallah...

ben de adanadanım ama okul kapalı oldugundan memleketteyim şu an :) eylül sonu itibarı ile her türlü buluşkuya açığım :eek:

enee benim adımı da yazmışlar :eek:

gelerim ama fotoğraf çekittirmem lülülülülülü

Adanalı değilim ama bugunden sonra yarı adanalı sayılırım bugun belli oldu ğlum çukurova üniv kazandı
yarı adanalı sayılırım bugunden sonra

yerimi bilmiyorum ama adana hakkında öğrenci yaşamı hakkında yurtları hakında bilgi vere bilcek arkadaşlardan yardım bekliyorum tşk :)

Adanalı değilim ama bugunden sonra yarı adanalı sayılırım bugun belli oldu ğlum çukurova üniv kazandı
yarı adanalı sayılırım bugunden sonra

yerimi bilmiyorum ama adana hakkında öğrenci yaşamı hakkında yurtları hakında bilgi vere bilcek arkadaşlardan yardım bekliyorum tşk :)

canım ablam hayırlısıyla gelirsiniz inşallah benim yurtlar hakkında pek bir bilgim yok ama bilgisi olan arkadaşlar eminim yardımcı olacaktır​

Buluşun buluşun.:umursamaz:Ben de gurbet ellerde Adana'ma özlemim artsın..mafoldumben
Geçen sefer ki buluşmanızdan 2,3 gün sonra Adana'ya gelebildim yetişemedim yani.Fazlada kalamadım bu sene..Neyse nasıl olsa bir buluşmanıza denk gelirim ben de katılırım aranıza..İyi eğlenceler güzel dostluklar size kızlar..:gitme:eek:puyorumnanaktan

X