Adetin bir hafta gecikmesi ve testin negatif çıkmasını yorumlar mısınız?

Benim de reglim 10 gün gecikmişti testlerim negatif çıkıyordu.Senede iki kez böyle gecikmeler normal kabul ediliyormuş.Strese bağlı olduğunu düşünüyorum.
Adet oldunuz mu ? Benimde 9gün gecikti test yaptım negatif çıktı. 6ay önce doğum yaptım 3kere adet oldum Buda 4.olacakto ancak hala adet olamadım

Benim bı ara 3 hafta gecikti her hafta gebelik testi yaptım sonuç negatif geç olmadan doktora goruk bı

Olabilirsin benim 4 gün gecikmişti öğrendiğimde ama evde yaptığın testler negatif çıkmış olmama ihtimali de yüksek canım testlerin çıktı mı ne oldu son durum nedir

maalesef benim negatif 17 sinde yumurtlama olmustu bat yarin. Sizin pozitif tir insallah ben gunde 1 kullandim 5 gun boyunca adetimin 2 yada 3. Günü baslamistm galiba
Allah razı olsun canım. Benim doktorum günde iki tane kullan dedi . Kontrole gittiğimde de yumurtaliklarin çok iyi iğneye gerek yok dedi . Umudumuzu kaybetmeyelim inşallah olur

Canim ne noldu sonuclarin

Allah razı olsun canım. Benim doktorum günde iki tane kullan dedi . Kontrole gittiğimde de yumurtaliklarin çok iyi iğneye gerek yok dedi . Umudumuzu kaybetmeyelim inşallah olur
Bugun benim bat, erken gebelik negatif büyük ihtimal yarin regl olurum. Yani insallah gecikmez olurum

Kan sonucu 0.2 çıktı adet olmuyorum hala
Sağlık olsun adetten sonra tekrar denersiniz biraz sabırlı olmanı tavsiye ederim benim hamile kalmam 4 yılı mı aldı çok stres yaptım, üzüldüm kendimi boş yere yıpratmışım hem bedenen hem fiziken ama dönüp baktığımda Rabbimin her işinde bir hayır var o yüzden sabırlı olmanı tavsiye ederim

Kızlar merhaba . Ya benim adetim 4 gün gecikti. Bugün gebelik testi aldim yaptım negatifti . Adet gunum rahimde çok kramp oldu bir gün sürdü. Suan sadece hafif bel agrim oluor geçiyor . Adetim gecikmez 26 günde bir olurum . Halsizlik var 2 gündür. Adet günümde goguslerim hassaslasti ama dun yani gecikmenin 3.gunu hassasiyet azaldı. Çok değişik bisey yaşıyorum bu ay . Gebelik olsa çıkardı buyuk ihtimal testte degilmi ?

Bence sizde var gebelik bi kan verin

Düzensiz reglin olduğu için net birşey söylemek istemem ama adetin 1 hafta geçmesine rağmen kaset test negatif çıkması imkansız kan değerin kaç çıktı? Psikolojik olarakta kendini baskılıyorsan adetin gecikebilir. Benim başıma böyle bir durum malesef gelmedi.

Merhaba benimde adet düzensizliğim var bir ara 50 gün sonra adet oldum bunu hemen gebeliğe bağlamayın isterseniz çünkü sonra gebelik çıkmazsa insan hayal kırıklığına uğruyor eğer gebe kalmak istiyorsanız ve hiçbir sorununuz yoksa gebeliği tamamen kafanızdan çıkarın inşallah öyle müjdeli haberde almış olursunuz çünkü bunu bir tanıdığımın doktoru demişti ona Rabbim isteyen herkese hamileliği nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…