Adım adım incelme

bbstyle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2016
104
54
27
Evett kızlar. Bu da benim zayıflama günlüğüm olsun. Kendimi bildim bileli zayıf ince bi kızdım ama dısarda yemeyi ve abur cuburu arttırınca haliyle kilo almalar yağlanmalar oluştu. Her ne kadar şu an 52 kilo olsamda yağlanmadan dolayı 60 gibi gözüküyor ve hiç hoş bi görüntü değil. Bel oyuntum baya azaldı simit bölgemde yağlanmalar oluştu. Bunlardan diyetle ve sporla kurtulma kararı aldım. Benim gibi veya bana yakınsanız beraber yapabiliriz.
Boy-1.55
Kilo-51.6
Bel çevresi-72 cm
Simit bölgesi-84 cm
Kalça-94 cm
Üst bacak-54 cm
Üst kol-26 cm
Her çarşamba tartı günüm. Hedefim 45 kilo olmak bel bacak ve simit bölgemden en az 5 6 cm incelmek. Kalçamdan incelmek istemedigim gibi sporuma sqaut katıp daha sıkı olmayı hedefliyorum.

bizimde zayıflama için açtığımız bir konumuz var 4 kişi takılıyoruz istersen gel tek kalma :) başarılar dilerim..

Evet bugün spora gittim 2 saat boyunca en verimli sekilde sporumu yapmaya calıstım. Haftada 3 gün spor salonuna 2 gün de yürüyüşe cıkmayı düşünüyorum. Eğer aletler yanlış göstermiyosa bugün 250 300 kalori civarı yaktım. Sabah reglden sonra ödem atıcı bi detoks suyu hazırladım 3 gün onu uyguluycam.

Evet bugün ufakta olsa hedefime yaklaştıgım icin yazmak istedim. Güncel kilom 48.7
Bel 72 den 68
Göbek 84 den 79
Kalça 94 den 92
Üst bacak 54 den 52
Kol 26 dan 25
Bu süreçte haftada 3 gün spor yaptım. Diyet yaptım. Ve incelmek için yamuna korse kullanıyorum 1 haftadır. 45 olana kadar devam edicek bu süreç. Hedefime az kaldı...

X