Adım adim meme küçültme

Muhittin

Guru
Pro Üye
29 Şubat 2012
10.419
17.852
Merhaba yıllardır istediğim sonuca ulaşmaya çalışıyorum ve sizinle paylaşacağım süreci.
170 boyum 67 kg mim. Ve goguslerim 100 c
Malum ozellerin 70 80bin den başlamasıyla devlet hastanesine yöneldim.
En son etlik sehir hastanesine başvurdum.
Gazi uni den sıra alamadım çünkü. Eğer burda da çok gün atarsa gaziyi deneyeceğim.
İlk önce plastik cerrahiye gittim bakti ve dedi evet şekil bozukluğu ve sarkma var.
Beni fizik tedavi ve genel cerrahi bölümüne yönlendirdi.
1.fizik tedavi bölümü röntgene yolladı fıtık duzlesme hiç birsey yok. Meme büyüklüğüne bağlı diye rapor verdi.( bu rapor çok onemli)
2. Genel cerrahiye gittim baktı evet büyük dedi ve meme ultrason çekelim eğer bir sıkıntı çıkmaz ise inşallah ameliyat tarihi verelim dedi.
Yarın inşallah ultrasonumu cekiliyorum ve gün alacağım. 🤗

Güncelleme : ultrasonumu çektirdim çok şükür hiç birsey cikmadi ameliyat günü alacağım önce doktor secmeliyim🤩
Güncelleme 2 : ultrason sonucumu göstermeye gittim ve doktor onay verdi genel cerrah .
Sonra plastik cerrahiye gittim kan tahlillerimi yaptılar, akciger röntgeni çekindim ve meme fotolarımı çekip konseye yolladi. KONSEY akşam döndü bi evragimi sisteme islememisler onay vermişler ama o evrak olmadan imzalamamislar. 23.11.2023 günü gidip evragimi verip gün alacağım.
Güncelleme Tam tarih hatırlamıyorum perşembe evrak işleri bitit anestezi felan cuma aradılar gelin diye. Pazartesi ameliyat oldum.

Güncelleme 28 .11.2023 ameliyatimi oldum. Ben 100 b c küp sutyen kullanıyordum doktor aşırı sarkma var dedi içi sönük dedi. Ameliyatim şükür güzel geçti ağrım sızım yok. Ücretsiz oldum ins böyle devam eder sabah kontrole gelsinler bakacagiz😁
Ameliyatim tam 5 saat sürdü 1 saatte çizim sürdü

1300 gram alinmis🫠

10.gunumdu bugun ben kendime aşık oldum 🥰🥰🥰🥰

Son düzenleme:
Ben korkuyorum ya. Benim koca da bir kaç kere silikon mu taktırsan ne dedi 😡 Kusura bakmasın onun keyfi için bıçak altına yatamam.
Sen süreci paylaş Mahmut. İnşAllah benim korktuğum kadar zor bir süreç değildir 🙏🏻 Küçültmek büyültmekten daha kolay diyorlar ama.

Merhaba yıllardır istediğim sonuca ulaşmaya çalışıyorum ve sizinle paylaşacağım süreci.
Gazi uni den sıra alamadım çünkü. Eğer burda da çok gün atarsa gaziyi deneyeceğim.
İlk önce plastik cerrahiye gittim bakti ve dedi evet şekil bozukluğu ve sarkma var.
1.fizik tedavi bölümü röntgene yolladı fıtık duzlesme hiç birsey yok. Meme büyüklüğüne bağlı diye rapor verdi.
2. Genel cerrahiye gittim baktı evet büyük dedi ve meme ultrason çekelim eğer bir sıkıntı çıkmaz ise inşallah ameliyat tarihi verelim dedi.
Ayy sevindim Mahmut takip edeceğim konunun bana da umut olsun 🫠

Ben korkuyorum ya. Benim koca da bir kaç kere silikon mu taktırsan ne dedi 😡 Kusura bakmasın onun keyfi için bıçak altına yatamam.
Sen süreci paylaş Mahmut. İnşAllah benim korktuğum kadar zor bir süreç değildir 🙏🏻 Küçültmek büyültmekten daha kolay diyorlar ama.
Büyütmek ciddi anlamda keyfi keyfiye bence hiç yaptırma. Kolay değil süreç birde yaptıranlar tekrar kilo aldığında büyüdüğünü söylüyor.

Ayy sevindim Mahmut takip edeceğim konunun bana da umut olsun 🫠
İnşallah güzelce yaptiririmda

Büyütmek ciddi anlamda keyfi keyfiye bence hiç yaptırma. Kolay değil süreç birde yaptıranlar tekrar kilo aldığında büyüdüğünü söylüyor.

İnşallah güzelce yaptiririmda
Merhaba.öncelikle Geçmiş olsun. Umarım bu süreci kısa sürede atlatırsınız.
Büyütmek keyfi yazmıssınız. Sizi şöyle bilgilendirmek istedim. Ben 26 yaşıma kadar bir gram bile meme görmedim😅😀sadece meme ucum gelişti. kilo alsamda versemde asla büyümüyor. Dondu kaldı. Kıyafet giyiniyorum kadınlar bile dalga geciyor(memeni evde mi unutttun, sen sütyen kullanma zaten memen yok) şimdi sorarım size ben meme büyütme amelıyatı oldum. Sizce keyfi bir durum mu.

Büyütmek keyfi yazmıssınız. Sizi şöyle bilgilendirmek istedim. Ben 26 yaşıma kadar bir gram bile meme görmedim😅😀sadece meme ucum gelişti. kilo alsamda versemde asla büyümüyor. Dondu kaldı. Kıyafet giyiniyorum kadınlar bile dalga geciyor(memeni evde mi unutttun, sen sütyen kullanma zaten memen yok) şimdi sorarım size ben meme büyütme amelıyatı oldum. Sizce keyfi bir durum mu.
Memeni evde mi unuttun diyenlere sen de patavatını evde unutmuşsun, patavatsız patavatsız geziyorsun diyebilirsiniz. İnsanlar ne biçim oldu ya... sadece söyleyenin eğlendiği şey şaka değil gerzekliktir. Bu arada sadece meme değil, standartların çok dışında olan tüm organlar için operasyona girmek kesinlikle keyfi değil.

Memeni evde mi unuttun diyenlere sen de patavatını evde unutmuşsun, patavatsız patavatsız geziyorsun diyebilirsiniz. İnsanlar ne biçim oldu ya... sadece söyleyenin eğlendiği şey şaka değil gerzekliktir. Bu arada sadece meme değil, standartların çok dışında olan tüm organlar için operasyona girmek kesinlikle keyfi değil.
Birde begenmedinigin bir bölge hakkında böyle yorumlar gelince eve gidip aglardım. Sanki mememin olmaması benim suçummuş gibi. Çok şükür ameliyat oldum ve cok mutluyum. Darısı yaptırmak isteyenlerin başına

Birde begenmedinigin bir bölge hakkında böyle yorumlar gelince eve gidip aglardım. Sanki mememin olmaması benim suçummuş gibi. Çok şükür ameliyat oldum ve cok mutluyum. Darısı yaptırmak isteyenlerin başına
Hayırlı olsun yeni memeleriniz ay nasıl söylenir bunu da bilmiyorum ama:))) ben de küçültme için epey araştırma yaptım öyle gözüm korktu ki vazgeçmek üzereyim. Yok meme ucu çürüyen yok enfeksiyon oldu hastaneye yattım diyenler... biraz cesaretimi toplarsam ben de olacağım inşallah..

Hayırlı olsun yeni memeleriniz ay nasıl söylenir bunu da bilmiyorum ama:))) ben de küçültme için epey araştırma yaptım öyle gözüm korktu ki vazgeçmek üzereyim. Yok meme ucu çürüyen yok enfeksiyon oldu hastaneye yattım diyenler... biraz cesaretimi toplarsam ben de olacağım inşallah..
Zaman geçmeden en erken dönemde yaptırın. Fiyatlar almıs başını gidiyor. Her gün ayrı bir zam yapıyorlar. Bahsettiginiz riskleri unutup girin ameliyata 😀ben öyle yaptım

Zaman geçmeden en erken dönemde yaptırın. Fiyatlar almıs başını gidiyor. Her gün ayrı bir zam yapıyorlar. Bahsettiginiz riskleri unutup girin ameliyata 😀ben öyle yaptım
Sonunda ya Allah bismillah deyip dalicam hastaneye:)) bu arada benim mememde anormal fazla yağ dokusu olduğu için devlet karşılıyor ameliyatı..

Öncelikle geçmiş olsun yok bakın sizinki kesinlikle keyfi değil mesela benim kardesimin 75 80 istiyor 85 ee zaten kilo alınca büyüyecek bence bu keyfi ama sizinki cidden zorunlu. Mutlu olmanıza çok sevindim🥰

1.fizik tedavi bölümü röntgene yolladı fıtık duzlesme hiç birsey yok. Meme büyüklüğüne bağlı diye rapor verdi.

Güncelleme : ultrasonumu çektirdim çok şükür hiç birsey cikmadi ameliyat günü alacağım önce doktor secmeliyim🤩
Benim iki doğum ard arda olunca 115 beden oldu oncedende büyüktü ama 90 bedendi diyelim . Bende olmayı düşünüyorum çok hatta istiyorum çok korkuyorum ameliyattan

Aslında Muhittin e yazmak istemiştim size yazmış gibi oldum galiba benden 12000 istediler demişti ya ona yazdım
Belki onunki sağlık sorunu sınıfına girmiyordur. Estetik amaçlı yaptırmıştır belki. Umarım görür de cevap yazar.

Devlet hastanesinde para mı istediler

Doktor bana devlet senin ameliyatını karşılar demişti ama ben korkudan ne herhangi bir girişimde bulundum ne de araştırdım...
Merhaba hanımlar sehir hastanesi rapor verdi ücretsiz olacağım saglik sorunu olmaz olur mu? Gogsunuzun altından olcun bide tam göğüs ucunuzdan ölçün benimki 80 e 90

Özel muayenesi olan hastaneler ucret istiyor...

X