Adım adim meme küçültme

Surecin devamını dört gözle bekliyorum ve fark fotografinida darısı bana insallah🙂😇

Merhaba yıllardır istediğim sonuca ulaşmaya çalışıyorum ve sizinle paylaşacağım süreci.
170 boyum 67 kg mim. Ve goguslerim 100 c
Malum ozellerin 70 80bin den başlamasıyla devlet hastanesine yöneldim.
En son etlik sehir hastanesine başvurdum.
Gazi uni den sıra alamadım çünkü. Eğer burda da çok gün atarsa gaziyi deneyeceğim.
İlk önce plastik cerrahiye gittim bakti ve dedi evet şekil bozukluğu ve sarkma var.
Beni fizik tedavi ve genel cerrahi bölümüne yönlendirdi.
1.fizik tedavi bölümü röntgene yolladı fıtık duzlesme hiç birsey yok. Meme büyüklüğüne bağlı diye rapor verdi.( bu rapor çok onemli)
2. Genel cerrahiye gittim baktı evet büyük dedi ve meme ultrason çekelim eğer bir sıkıntı çıkmaz ise inşallah ameliyat tarihi verelim dedi.
Yarın inşallah ultrasonumu cekiliyorum ve gün alacağım. 🤗

Güncelleme : ultrasonumu çektirdim çok şükür hiç birsey cikmadi ameliyat günü alacağım önce doktor secmeliyim🤩
Güncelleme 2 : ultrason sonucumu göstermeye gittim ve doktor onay verdi genel cerrah .
Sonra plastik cerrahiye gittim kan tahlillerimi yaptılar, akciger röntgeni çekindim ve meme fotolarımı çekip konseye yolladi. KONSEY akşam döndü bi evragimi sisteme islememisler onay vermişler ama o evrak olmadan imzalamamislar. 23.11.2023 günü gidip evragimi verip gün alacağım.
Güncelleme Tam tarih hatırlamıyorum perşembe evrak işleri bitit anestezi felan cuma aradılar gelin diye. Pazartesi ameliyat oldum.

Güncelleme 28 .11.2023 ameliyatimi oldum. Ben 100 b c küp sutyen kullanıyordum doktor aşırı sarkma var dedi içi sönük dedi. Ameliyatim şükür güzel geçti ağrım sızım yok. Ücretsiz oldum ins böyle devam eder sabah kontrole gelsinler bakacagiz😁
Ameliyatim tam 5 saat sürdü 1 saatte çizim sürdü

1300 gram alinmis🫠

10.gunumdu bugun ben kendime aşık oldum 🥰🥰🥰🥰
Doktor adı ne acaba ?

3 ay oldu . 3ay dikişler aciyor ve kabarıyor. İyileşme maksimummus. Dün penti den sutyen aldim ve 80b 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

X