Aglamaktan gözlerim şişti

Bozup veriyorlarmış lafı gerçek değil konu sahibi ablanız bilgisayarına zarar geldiği için yapılmasına tahammül edemiyor bu zararı başkası verdi.Yenisini istiyor sizden.Ve muhtemelen bu abla malını paylaşmaktan nefret eden bir abla.

Alt kasa ve üst kasa satılıyor hemde orjinalleri. Isterseniz yeni almak yerine onlari alip taktirabilirsiniz. Kardesinizin huyunu biliyorsunuz keşke bilgisayar düştüğünde hemen halletmeye çalışsaydınız böylelikle bu kadar aglamak zorunda kalmazdınız. Ablanızın bu kadar üstünüze gelmesi yanlış ama sizde huyunu bilipte bisey olmamış gibi davranmaniz hoş degil, belki ona sıkılmıştır canı. Bide bilezikleri falan karıştırıp iyice mahvetmişsiniz ortalığı

Sizin kediniz neden annenizin evinde?
Eşinizle siz gidip eve yerleşecek yerine kediyi getirseydiniz daha mantıklı olmaz mıydı ?
Telefonda o kadar tartıştıktan sonra neden evinize dönmesinin de 2. Bir tartışmaya girdiniz. Sizde bı garipsiniz
Soru sorduğunuza göre garip olup olmadıgıma cevaba göre karar vermeniz gerekirdi. Kedi benim ama anneme bağımlı onsuz durmuyor. Babamın evine alışkın başka yerde kalmıyor. Kedi besleyen bilir, yemeden içmeden kesiliyorlar düzenleri değişince. Ben evlenince kendi evime alıştırmaya çalıştım, hatta annemi de getirdim birkaç gün kaldı ama kedim alışmadı. Yatagın altından cıkmadı.
Telefonda tartışma derken ben zaten telefonda tartışırken kendi evimdeydim o kısmı anlamadım

Bozup veriyorlarmış lafı gerçek değil konu sahibi ablanız bilgisayarına zarar geldiği için yapılmasına tahammül edemiyor bu zararı başkası verdi.Yenisini istiyor sizden.Ve muhtemelen bu abla malını paylaşmaktan nefret eden bir abla.
Kısmen dogru tahmininiz. Bence başkası vermemiştir çünkü ne kadar kötü biri de olsa bu kadarını yapmaz. Ama evet pc nin yan tarafından o şekle girmesine tahammül edemiyor. Yenisini istiyor ama bunu benden isteyemez o yüzden de kudurdu.

Son düzenleme:
Alt kasa ve üst kasa satılıyor hemde orjinalleri. Isterseniz yeni almak yerine onlari alip taktirabilirsiniz. Kardesinizin huyunu biliyorsunuz keşke bilgisayar düştüğünde hemen halletmeye çalışsaydınız böylelikle bu kadar aglamak zorunda kalmazdınız. Ablanızın bu kadar üstünüze gelmesi yanlış ama sizde huyunu bilipte bisey olmamış gibi davranmaniz hoş degil, belki ona sıkılmıştır canı. Bide bilezikleri falan karıştırıp iyice mahvetmişsiniz ortalığı
Ama konuda belirttim, ben bir zarar geldigini kontrol etmeme ragmen farketmedim. Etsem neden söylemeyeyim. Ayrıca pc tam olarak da onun sayılmaz. Sekiz bine babam aldı ben bekarken ve ablam bir veya iki bin falan ödedi. Babam da zaten bu olaydan sonra pc ikinizin de degil ben sorun etmıyorım deddi en son. Bir de ben elimden geleni yapacağımı söylememe ragmen saygısızca konuştu.

Yeni bilgisayar istiyor alın verin.
Paramı verince almayı düşünüyorum ama konuda birçok kişi alma diye yorum yaptı. Bir de pc nin tamamını o ödemedi babam yarısından fazlasını ödedi. Altı bin babam iki bin o ödemişti sanırım. Babam da "aldırmıyorum, pc benim, konu kapandı" dedi. Yine de kararsızım. Orijinal parçaları satılıyor dedi bir üye belki de öyle yaparım. Şuan nu konuda kesin bir karar veremedim

Paramı verince almayı düşünüyorum ama konuda birçok kişi alma diye yorum yaptı. Bir de pc nin tamamını o ödemedi babam yarısından fazlasını ödedi. Altı bin babam iki bin o ödemişti sanırım. Babam da "aldırmıyorum, pc benim, konu kapandı" dedi. Yine de kararsızım. Orijinal parçaları satılıyor dedi bir üye belki de öyle yaparım. Şuan nu konuda kesin bir karar veremedim
Yorumları okumadım zarar vermıssiniz alın bılgısayarı

Borcu acik bir durum var de iste 3 güne lazım de sonra pc yi al götür bir daha da konuşma kedin neden sizde değil bu arada yanına alsan ya

Uzmeyin kendinizi.
Bir sure muhattab olmayin hic biri ile. Belki kiymetinizi anlarlar.
Pc e de hicbirsey olmamis ki. Illede bir yerden catmaya yer aramis evin buyuk cocugu.

Abla demiyorum. Ablalik boyle olmaz.
4kardesin en buyuguyum.
Laptopu mu kirsalar bile ses etmem. Bilerek yapilacak birsey degil nede olsa.

X