Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Aman canım büyük geçmiş olsun önlemlerin alınmış çok şükür artık bundan sonrasına daha dikkatli olmak lazım sen dediklerini yap şunun şurasında ne kaldı zaten yat dinlen bol bol
Allahım yardımcımız olsun vakti zamanında sağ salim alalım kucağımıza inşallah

Çok geçmiş olsun ya artık doğuma kadar hiçbişeyi sallamamazlık etme Bak çok şanslısın ailen yanında, doktor ahbapların var falan Uslu uslu yatıver 3-4 haftacık
ben de bundan korkuyorum, sancıları anlamayıp doğumun başladığını farkedememek. ben de o yüzden nst cihazından gözümü alamıyorum, bişey hissettiğim an kasılma mı değil mi anlamaya çalışıyorum ki geldiğinde anlayabileyim belki ama diğer belirtilerİ anlarız herhalde yaa nişan gelmesi, suyun gelmesi gibi...
Ben de evde fazla kendimi dinlemeye başladım sanırım, belirti arıyorum habire... bağırsaklarım yumuşadı iki gündür ve bir enerji geldi üstüme temizlik vs uğraşıyorum ince işlerle... çantamı hazırladım ama Ben zaten sabırsızlanıyorum gelmesi için

Gecmis olsun , bebis annesine dinlenmesi icin uyarida bulunmus, evet haklisiniz dikkat etmek lazim ama bazen ise guce kaptiriyoruz kendimizi.

Rainbow66 tekrar geçmiş olsun canım. Ilk aylara geri döneceğiz anlaşılan. Bol bol dinlen evet bu sıcaklarda kulağa sıkıcı geliyor ama. Mecburen ne kadar içerde kalırlarsa o kadar iyi Yeni dizilere falan başla. Kardeşim de bir sürü isim verdi. Son ayın gezip durma yat diyor Ben de çok iyi hissetmiyorum zaten. Oldukça ağırlaştık. Geri sayım başladı umarım biraz daha dayanır minikler ve sağlıkla gelirler

Tekrar geçmiş olsun.Evde daha rahat edersin dediğin gibi.2 hafta daha dursa sonrası çok önemli değil. Şeker de erken doğumu tetikliyormus. Onu da tekrar kontrol altına alırsan birde magnezyum ve su iyi geliyormuş 2 hafta sorunsuz geçer herhalde . Bu arada hastane çantasını da hazirlarsin . Bende senin tavsiye üzerine yıkayıp ütüleme işini hallettim.Canta hazırlaması kaldı.

Çok geçmiş olsun Rainbow66 şunun şurasında ne kaldı bebişlerimizşn kokusunu içimize çekmemize. Evet kabul ediyorum sıkıcı ama olsun yat sen birkaç haftacık daha. Doğacak olursa da hiç ama hiç korkma artık Allah’ın izniyle. Ben çok verdim Doğumdan sonra anne yanına 34 haftalık bebiş, hem de nasıl canavar oluyo onlar, nasıl memeye yapışıyorlar bi görsen

Kızlar sizi hep takip ettim acaba bende yasar miyim bugünleri dedim cok şükür rabbim nasip etti ins hepiniz saglikla kucaginiza alirsiniz yavrularınizi
Ayy maşşallah Allah yavrunuzu sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Gebelik sürecinizde hiç sıkıntısız bir çırpıda geçiversin inşallah

Çok geçmiş olsun,artık belli bir haftayı aştık Allah'ın izniyle dogsalar bile bir şey olmaz,tabi yine de vaktinde doğsunlar inşallah,bende geçen haftalarda vuruldum o ciğer gelisitiriciden,benim de hem sekerim yükseldi hem de aşırı bel ağrısı yaptı bana,gecmeseydi nörolojiye sevk edecekti doktorum,şükür iki güne geçti.Sekerde yine normale döndü.Minnaklarimiz iki üç hafta daha sabretsinler inşallah

Şekerini ölçen arkadaşlara bir sorum olacak tokluk sekerinizi ne zaman olcuyorsunuz. Benim hastanede yapılan 2 ölçümler yemekten 1 saat sonraydi 170 civarında çıkıyordu. Evde ölçerken 2 saat sonra olcuyorum şekerim gayet düşük çıkıyor 100 110 civarlarında (tabi diyet yapıyorum )

Yemeğe oturup ağzına ilk lokmayı aldıktan bir saat sonra ölçüm yapman lazim

Rainbow66 her şeyin yoluna girmesine sevindim. Umarım sağlıkla zamanında kucağımıza alırız hepimiz. Son ayımız kızlar şaka gibi azcık dişimizi sıkıp bol bol uzanıp dinlenmemiz lazım. Ben geçen bi dışarı çıkayım dedim, ay fenalık geçiriyordum hem sıcak hem yürüyemiyorum artık

Çok geçmiş olsun.

Çok güzel İnşallah en kısa zamanda evinize götürürsünüz bebişlerinizi
Teşekkür ederim sizde sağlıkla zamanı gelince kucağınıza alın inşallah
Sizinle konuştuktan sonra emzirmeye çağırdılar çocuklarıma ilk kez dokundum kucağıma aldım zaman geçirdim onlarla bu bayram en güzel bayram oldu benim için şimdiden yarında gideceğim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…