Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Bizim bugün kontrolümüz vardı ilk defa 36+3 de nstye girdim ve biraz sancı çıktı. Önümüzdeki çarşambaya sezeryan günü verdi kavuşuyoruz inş. Tabi o güne kadar rahat dururlarsa. Heyecanım had safhada :KK17:
Ayy kavuşuyorsunuz 37+3 olacak haftaya iyi ni zamanlama bencede. Ne güzel ilk bebişler geliyor, sağlıkla kucaklayın inşallah

Bizim bebekler de beni gittikçe yordukları için en ufacık yürümede bile tansiyonum yükseldiği için doktorumuz 36. Haftamız dolunca almayı düşünüyor. Kilolarımız iyi gidiyor ve ciğer geliştirici vurulmuştuk 31. Haftada erken doğum sinyalleri nedeniyle. Önümüzdeki hafta kontrolde günü belirleyeceğiz. Her gece rüyamda sezaryendeyim🙈🙈🙈🙈
sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏼 Sizinle aynı haftayız biz sanırım benim 35. Haftam

sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏼 Sizinle aynı haftayız biz sanırım benim 35. Haftam

Evet bende 34+4 deyim. Normalde 37 dolunca alıcaktı ama bizimkiler beni hep fiziksel olarak yordular hemde kendileri de doğmak için sabırsızlanıyorlar sanırım 😊 sizin doktor ne diyor

150 /100 su. Bu hafta kilo almamış. Şimdi 140/100. Ama stres yapmayın. Herkes aynı değil.
Çok geçmiş olsun benim de 32. Haftadan beri yuksek,ilaç kullanmama tuzsuz yememe rağmen düşmüyor tansiyon malesef😔üstelik şeker de var,azıcık fazla yesem bebeğim kilo alsin diye bu defa da sekerim cikiyor,inşallah sağlıcakla kucağımıza almak nasip olur

Bizim bugün kontrolümüz vardı ilk defa 36+3 de nstye girdim ve biraz sancı çıktı. Önümüzdeki çarşambaya sezeryan günü verdi kavuşuyoruz inş. Tabi o güne kadar rahat dururlarsa. Heyecanım had safhada :KK17:
Çok heyecanlı resmen kontrole gidip doğum günü belirleniyor ☺️
benimde önümüzdeki çarşamba kontrolüm var 37+1 oluyoruz ve bizede sanırım gün verecek 38den sonra alıcaz dedi çünkü doktorum bende biraz daha dursun istiyorum gönlümden geçen 24 Ağustos ama bakalım doktor ne dicek ☺️

Çok heyecanlı resmen kontrole gidip doğum günü belirleniyor ☺
benimde önümüzdeki çarşamba kontrolüm var 37+1 oluyoruz ve bizede sanırım gün verecek 38den sonra alıcaz dedi çünkü doktorum bende biraz daha dursun istiyorum gönlümden geçen 24 Ağustos ama bakalım doktor ne dicek ☺
Tahmin ediyordum aslında gün vereceğini çünkü çok zorlanıyorum artık. Sancı çıkmasa 38 i tamamlardık ama bende sabredemiyorum artık ☺️ hepimiz için hayırlısı 🤲🏻

Evet bende 34+4 deyim. Normalde 37 dolunca alıcaktı ama bizimkiler beni hep fiziksel olarak yordular hemde kendileri de doğmak için sabırsızlanıyorlar sanırım 😊 sizin doktor ne diyor
Benim tek gebelik olduğu için o kadar baskı hissetmiyorum. Her şey yolunda giderse 39 u doldurucaz, dedi. Her hafta nts var o belirleyecek artık. Ama ben de sabırsızlanıyorum ☺️ Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Çok geçmiş olsun benim de 32. Haftadan beri yuksek,ilaç kullanmama tuzsuz yememe rağmen düşmüyor tansiyon malesef😔üstelik şeker de var,azıcık fazla yesem bebeğim kilo alsin diye bu defa da sekerim cikiyor,inşallah sağlıcakla kucağımıza almak nasip olur
Size de geçmiş olsun. Şeker problemi bende de var dı ama ilaç kullanmıyordum diyetim vardı. Tansiyonda hamileliğin başında yüksekti sonra normale dönmüştü. Şimdide böyle oldu işte

Size de geçmiş olsun. Şeker problemi bende de var dı ama ilaç kullanmıyordum diyetim vardı. Tansiyonda hamileliğin başında yüksekti sonra normale dönmüştü. Şimdide böyle oldu işte
Seker icin ben de ilaç kullanmıyorum çok şükür,ama işte dikkat etmedigim zamaan hemen çıkıyor,bu ara tansiyondan dolayı bebek pek gelişmedi,biraz fazla yiyeyim dedim hemen seker fırladı😔 Ama tansiyon ne kadar dikkat etsem ilaç kullansam da özellikle küçüğü çok yüksek,size de çok geçmiş olsun,inşallah biraz daha kalır bebeğiniz,idrar ve kan verin muhakkak ben düzenli veriyorum preeklamsiye karsi

Kızlar bu gün kontrolüm vardı bize de çarşambaya gün verdi 🙈🙈 Nst de biraz ağrı çıktı. İnşallah sorunsuz bir şekilde kavuşuruz 🙏🙏
Doğum icin mi çarşambaya gün verdi? Ağustos annelerinde takip ediyorum,sanci başlı başına bir doğum sebebi değil ki, genelde serum veriliyor,dinlenme veriliyor sizin sadece sancifan mi doğum kararı alindi

Benimde kontrolüm pazartesi günü umarım bende 38. Haftayı felan görebilirim hiç umudum yok ama benim sanki ikizmis gibi çok sistim göbek deligim dışarı fırladı ki hiç sevmediğim bi görüntü artık göbek deligimin etrafı sızlıyor geriliyo iyice sanırım her ayağa kalktığımda tedirginim asadan firlayivercekmis suyum gelcekmis gibi hissediyorum korkuyorum

Günler verilmeye başlanmış. Nereden nereye geldik😍 Hayırlısıyla inşallah sağlıkla gelir minikler. Biz de yarın gideceğiz bakalım ne diyecek doktor? 38 dolsun isterdim ama sanki iyice ağırlaştım. Gerilmeler ve baskı arttı.

Doğum icin mi çarşambaya gün verdi? Ağustos annelerinde takip ediyorum,sanci başlı başına bir doğum sebebi değil ki, genelde serum veriliyor,dinlenme veriliyor sizin sadece sancifan mi doğum kararı alindi
Sancıdan değil aslında. Doktorum daha önceden de 37. hafta gibi konuşmuştu zaten. Tüp bebek olduğu için riske atmak istemediğini söyledi. Güveniyorum Doktorum’a vardır bir bildiği diye düşünüyorum 😊😊

Günler verilmeye başlanmış. Nereden nereye geldik😍 Hayırlısıyla inşallah sağlıkla gelir minikler. Biz de yarın gideceğiz bakalım ne diyecek doktor? 38 dolsun isterdim ama sanki iyice ağırlaştım. Gerilmeler ve baskı arttı.
Aynen öyle baskılar ve gerilmeler beni de biraz zorluyor. Ara ara kasıklarımda ufak ağrılar oluyor beni de onlar korkutuyor açıkçası

X