Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Kızlar ben bugün sabah 09.15 itibariyle minnagimi kucağıma aldım,son haftalar tansiyonum çok yükseliyordu bebekte beslenemedigi için çok ufak kalmıştı doktor riske atmamak için alalım dedi,minicik doğdu kuzum iki kilocuk,şuan yanımda şükür emzirmeye çalışıyorum ama çok minik yoruluyor,mama takviyesi de yapıyoruz bu sebeple bakalım inşallah sağlıcakla evimize gideriz yarın,uamrim sizler vakitlice ve sağlıcakla dogurursunuz sırasıyla🤲🤗
Gözünaydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah sende o güzel duyguyu yaşadın çok şanslısın aman sağlığı iyi oluşunda alır kilosunu ☺️allahım bizede sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin sizin gibi 😘

Kızlar ben bugün sabah 09.15 itibariyle minnagimi kucağıma aldım,son haftalar tansiyonum çok yükseliyordu bebekte beslenemedigi için çok ufak kalmıştı doktor riske atmamak için alalım dedi,minicik doğdu kuzum iki kilocuk,şuan yanımda şükür emzirmeye çalışıyorum ama çok minik yoruluyor,mama takviyesi de yapıyoruz bu sebeple bakalım inşallah sağlıcakla evimize gideriz yarın,uamrim sizler vakitlice ve sağlıcakla dogurursunuz sırasıyla🤲🤗
ayyyy canım benim hayırlısı olsun Allahım analı babalı sağlıkla büyütmek nasip etsin inşallah çok sevindim sağlıklı olmanıza maşallah size🧿 ❤️🥰

gözünüz aydın olsun ❤️ Sağlıkla büyüsün yavrucak ❤️ Darısı başımıza inş 🙏 bir avazda kucağımıza sağ salim alalım hepimiz 🌺

Gözün aydın, Allah analı Babalı büyütsün ❤️ Bizim için de kokla, maşallah size 💓💓💓💓

Yaa maşallah çok sevindim Allah uzun ömürler versin kuzucuğa 😍😍 Minik bebekler hemen toparlıyor benimkilerde iki kilocuklar baka baka gözümüz alıştı bizim 😂😂
Bende mesajlarınızı tek tek okudum hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim burdan alıntılayamadım iki minikle uğraşmaktan hiç vakit kalmıyor topiğimizin bebekleri geliyor bir bir maşallah ya 😍😍

Kızlar günaydın, doğum öncesi covid testi yapacakmış benim hastanem. Size de böyle bir prosedürden bahsedildi mi veya yapıldı mı?

Günaydın. Kızlar doğum paketi mi aldınız önceden.? Karar vermeye çalışıyorum hastane için.Doktorun ayrı gelmesi başka bir maliyet.Ücretler epey yüksek görünüyor. Bir tüp tedavi fiyatı neredeyse.

Günaydın. Kızlar doğum paketi mi aldınız önceden.? Karar vermeye çalışıyorum hastane için.Doktorun ayrı gelmesi başka bir maliyet.Ücretler epey yüksek görünüyor. Bir tüp tedavi fiyatı neredeyse.
Bizim hastane normalde 7 bine yapıyordu sezeryani,bize bir paketten soz ettiler onu yapınca 5 bine geldi.Muhakkak araştır sende hastanenin anlaşmalı olduğu yerler oluyor doğum yaotigin gün bile arayıp yapabiliyorsun.

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar,bizler kolay bir sekilde hamile kalmadık bizim için süreç çok daha hassas,son ana kadar tadını çıkarın,şükür bu aşamaya geldiniz hepiniz Allah sağlıkla sihhatle kucağınıza almayı nasip edecek,Sonra ki aşama emzir,altını değiştir,emzir,altını değiştir😀 size tavsiyem bol bol bez koyun hastane çantasına ilk gün emdikçe ya da mama yedikçe kakasını yapıyor bebekler,ağız bezi de bol bol koyun,ben beş tane koydum ama tabiki yetmedi,hadi bakalım sizlerde sırasıyla inşallah güzel haberlerinizi yazarsınız buraya,bundan sonra da bebeklerin gelişimi,bakımını konuşuruz inşallah 🤗

Merhaba hanımlar öncelikle hamile olan anne adayları Allah sagsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲 çocuk sahibi olmak isteyen anne adaylarınada Rabbim en kısa sürede nasip etsin inşallah🤲 bir sorum olacak sizlere hamileliğin 33.cü haftasında bebeğinizin kilosu ne kadardı acaba?

bizde sağlık sigortamızı doktora yollayıp kent hastanesi ve çınarlı hastanesi için fiyat talep ettik nekadara çıkarız bilmiyorum ama bizim özel sağlık sigortası olduğu için baya ucuk fiyat çıkar sanırım...

Merhaba hanımlar öncelikle hamile olan anne adayları Allah sagsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲 çocuk sahibi olmak isteyen anne adaylarınada Rabbim en kısa sürede nasip etsin inşallah🤲 bir sorum olacak sizlere hamileliğin 33.cü haftasında bebeğinizin kilosu ne kadardı acaba?
Allah sağlıkla kucağına aldırsın..
canım sen grupta yenisin sanırım ama biz hiç böyle karşılaştırmalar yapmadık yapmıyoruz. Eğer doktorun iyi diyorsa iyidir, şüphen varsa başka doktor görüşü almanı tavsiye ederim. Herkesin kendi kilosuna, fizyolojisine, eşinin fizyolojisine bağlı değişebilir bebeğin kilosu ve gelişimi.. o yüzden başkalarıyla kıyaslayıp şüpheye düşmeye gerek yok 🥰
Sağlıkla kucağına almanı dilerim 💐

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar,bizler kolay bir sekilde hamile kalmadık bizim için süreç çok daha hassas,son ana kadar tadını çıkarın,şükür bu aşamaya geldiniz hepiniz Allah sağlıkla sihhatle kucağınıza almayı nasip edecek,Sonra ki aşama emzir,altını değiştir,emzir,altını değiştir😀 size tavsiyem bol bol bez koyun hastane çantasına ilk gün emdikçe ya da mama yedikçe kakasını yapıyor bebekler,ağız bezi de bol bol koyun,ben beş tane koydum ama tabiki yetmedi,hadi bakalım sizlerde sırasıyla inşallah güzel haberlerinizi yazarsınız buraya,bundan sonra da bebeklerin gelişimi,bakımını konuşuruz inşallah 🤗
Tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün. Bizde her an süpriz yapabiliriz.

Bizim hastane covid testinden bahsetmedi. Doğum için ben 3. Doktor ve hastane tercihimdeyim şu anda 🙈 Kendi tüp bebek doktorumu çok seviyordum ama 9 bine sadece doğuma geliyordu, bir de 7-8 bin hastane ücreti çok fazla geldi bana. Sonra başka bir hastaneye ve doktora başladım her şey normal gidince. Taşınınca da tekrar değiştirdim hastane evime yakın olsun dedim, bir de her şey yolunda gidince çok şükür çok büyük paralar vermeye gerek yok diye düşündüm. Şimdi gittiğim doktoru da önceden tanıyordum içim rahat o yüzden.

Bebeğin kilo muhabbeti gerçekten konuşup kafayı karıştırmaya gerek olmayan bir konu katılyorum sana bu konuda Glueckwunsch Glueckwunsch
Ben şimdiye kadar hiçbir kontrolden sonra doktorum bebek gelişimi önden gidiyor veya geriden geliyor yok şu kiloda diye yazmadım gruba. Herkesinki kendine özel kalsın, şimdi ben 3 kg yazsam bir diğeri kendininkiyle kıyaslayıp üzülecek belki, ne gerek var böyle karşılaştırmalara. Hepimiz yetişkin insanlarız uzman kontrollerinden geçiyoruz zaten sürekli, bunları kıyaslamamıza gerek olmadığını düşünüyorum

Bebeğin kilo muhabbeti gerçekten konuşup kafayı karıştırmaya gerek olmayan bir konu katılyorum sana bu konuda Glueckwunsch Glueckwunsch
Ben şimdiye kadar hiçbir kontrolden sonra doktorum bebek gelişimi önden gidiyor veya geriden geliyor yok şu kiloda diye yazmadım gruba. Herkesinki kendine özel kalsın, şimdi ben 3 kg yazsam bir diğeri kendininkiyle kıyaslayıp üzülecek belki, ne gerek var böyle karşılaştırmalara. Hepimiz yetişkin insanlarız uzman kontrollerinden geçiyoruz zaten sürekli, bunları kıyaslamamıza gerek olmadığını düşünüyorum
Evet herkesin farklı kıyaslamak yanıltır. Doktor bile söylemiyor benim ileri geri diye. Her şey normal seyrinde diyor. Hatta boyunu falan çoğu zaman ben soruyorum😄
Onların dikkat ettiği başka şeyler var. Kiloyu biz anneler dert ediyoruz

X