Aile içi anlaşmazlıklar

Ama yengesi dün bana çok kötü laflar sarf etti bende saygı çerçevesinde söyledim söylediklerimi ama biraz ağır da konuştum çünkü eşime diyordu Allah sana yardım etsin böyle bir eşle seni bizden koparmaya çalışıyor diye. Bende dedim yaşından başından utan kizin yaşıda insanım aramızı bozmaya çalışmaya iftiralar atti sürekli üzerime ben yalanladikca yenisini etti bende seni Allaha havale ettim dedim yani bundan sonra o kadınla bir araya gelemeyiz yani ikimizde nefret ettik birbirimizden
O zaman başka.. Başta bu kadar detaylı anlatmadığınız için farklı göründü.. O zaman yenge çağırdığı zaman sen eşinle plannlar yap.. oraya gidemesin senin yanında olsun.. Böyle insanlarlasda hiç muhattay.olma boşver eşinde anlar elbette neyin ne olduğuunu..

O zaman başka.. Başta bu kadar detaylı anlatmadığınız için farklı göründü.. O zaman yenge çağırdığı zaman sen eşinle plannlar yap.. oraya gidemesin senin yanında olsun.. Böyle insanlarlasda hiç muhattay.olma boşver eşinde anlar elbette neyin ne olduğuunu..
Nasıl planlar yapicam ki birde biz Istnbulda oturuyoruz onlar adymnda bi ilçede çağırınca mecbur gitmek zorunda kalırız ben gitmek istemesem de eşim gider bende buna çıldırırım eşimle konuyu açsam aramız bozulucak napcam ben 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ben sizi anladım . Bir yengenin evlenmiş barklanmsi adamın evliliğinin bu kadar içinde olması normald değil . Avuca almaktan ziyade aklı selim bir şekilde eğriyi doğruyu görebilmesi gerekir. Bakmayın siz kimelin evliliğinde öyle yenge gelip usrekli eşlerinin parasını istese kıyametleri koparır herkes . Eşini döndürmeye gerçekleri göstermeye çalışır. Maddi durumunuz öyle jestlere hesap ödemelere elverişli mi ? Bu durum sizi zorluyorsa siz kendi ihtiyaçlarınızda kısmak zorunda kaliyorsaniz eşinizle üzüldüğünüzu belli ederek konuşun .
Keşke eşim bu kadar saf olmasa da anlasa gözlerini açsa biz 10 aydır evliyiz ama henüz ne ev alabildik ne de araba hayalimizdi bi evimizin birde arabamızın olması... bunlar da herşeye burunlarını sokuyorlar inanın dün kan kusturdular bana laflariyla Allahtan aynı yerde yaşamıyoruz biz istnbulda onlar adymnda ama yazın mecbur gidiyoruz benim ailem de adymnda gitmek zorunda kalıyorum ve buz oraya gittiğimizde öylece eşimi alıp kullanıyorlar eşim de iyi niyetli sanıyor ben evlenmeden önce de bu şekilde olduğu için eşime normal geliyor bu tavırları

Ki bu insanların da paraya ihtiyacı yok pintilikten yapıyorlar bunu istemezler ku tek kuruşları bir yere gitsin bu yüzden tiksiniyorum onlardan 😖😖

Kapi disindaki yengesinin lafini dinleyebiliyorsa seninkini de dinleyebilir. Biraz taktik yapman lazim sanirim. Onun iyiligini dusunuyormussun gibi konus

Sen anlatınca aklımda bu canlandı reis hayırlısı olsun

Eklentiler

• images (22).jpeg
    images (22).jpeg
    27,2 KB · Görüntüleme: 24
siz İstanbul yenge Adıyaman, her cagrıldıgında gitmesi bana normal gelmedi.
insan kendı annesı bile cagırdıgı zaman sehır dısına çıkamıyor bazen.
herkesin işi gücü var çünkü. siz yeni mi evlisiniz? yeni evlıysenız zamanla esiniz bazı insanların gercek yüzünü görecek zaten. tabii o süreçte siz de sabır kalmayacak. yenge bir de sizin hakkınızda sözler söylemıs

uzun lafın kısası 1 cinnet her seyi halleder :KK70:

Yok eşimi her çağırdığında gitmiyor yanlış anladiniz sadece biz yazın gitmek zorundayız çünkü eşimin de benim de ailemiz ordalar ama 2 haftalığına gittiğimizde de 3 -4 defa eşimi alıp oraya buraya cafelere gidiyorlar ve eşim her defasında 500 liraya yakın hesap ödüyor onlar da elini ceplerine atmıyorlar 🤦‍♀️🤦‍♀️

Avuca almak derken? Esyadan mi bahsediyoruz yoksa bir insandan mi? Ne gereksiz kaygilariniz var. Normal bir hayat surmek cok zor degil

Yok eşimi her çağırdığında gitmiyor yanlış anladiniz sadece biz yazın gitmek zorundayız çünkü eşimin de benim de ailemiz ordalar ama 2 haftalığına gittiğimizde de 3 -4 defa eşimi alıp oraya buraya cafelere gidiyorlar ve eşim her defasında 500 liraya yakın hesap ödüyor onlar da elini ceplerine atmıyorlar 🤦‍♀️🤦‍♀️
Yılda birkere yapılan bir ziyaret yüzünden mi bu kadar kin dolusun.. Sende pek normal sayılmazsn sanke..

O eşnin problemi anlamyor demek ki.. ama ylda 1 kere birkaç gün gördüğünüz insanlar yüzünden evinizde huzursuzluk yaşamanıza gerek yok
Bende aynı şeyi düşünüyorum tabiki herek yok huzursuzluk çıkarmaya ama dün yengesiyle konuştuk baya kötü laflar sarfettik birbirimize konuyu baştan okursan anlarsın ne demek istediğimi kadın beni eşimden ayırmaya çalışıyor bnm tek sıkıntı bu yoksa meraklı değilim eşimle huzursuz olmaya

Bende aynı şeyi düşünüyorum tabiki herek yok huzursuzluk çıkarmaya ama dün yengesiyle konuştuk baya kötü laflar sarfettik birbirimize konuyu baştan okursan anlarsın ne demek istediğimi kadın beni eşimden ayırmaya çalışıyor bnm tek sıkıntı bu yoksa meraklı değilim eşimle huzursuz olmaya
İyi ama bak eşnle kavga ederek onun ekmeğine yağ sürüyorsun gerek yok...dış kapının dış mandalı de eşinle mutlu ol ve onlara istedklerni verme.. onu bu konuyu sürekli açarak bunaltman ters tepki oluşturur.. Oraya gidileceği zaman sadece güzel bir plan yap eşine başbaşa vakit geçiriris diye plan yapmıştım de gitmesini engelle falan işte.. Kavga ve ısrar ters teper kazanan onlar olur.. daha ne diyim bilmiyorum..

eşimi avucuma almak istiyorum ki onlara karşı koysun beni koruyup kollasın istiyorum
Israrla eşinizi avucunuzun içine almak istediğinizden bahsediyorsunuz. Onların elinde oyuncak olmuş vs. Bu adamın kendi iradesi, düşünebilme yetisi yok mu? Amip mi bu adam?

X