Aile içi anlaşmazlıklar

Israrla eşinizi avucunuzun içine almak istediğinizden bahsediyorsunuz. Onların elinde oyuncak olmuş vs. Bu adamın kendi iradesi, düşünebilme yetisi yok mu? Amip mi bu adam?
Eşimin iradesi sadece fazla iyi niyetli insanları kndi gibi görüyor yengesi birşey yapınca bile kendilerini haklı çıkarıyorlar sanki bütün suç nendeymiş gibi davranıyorlar eşim de onları dinliyor ve aramız bozuluyor 😔😔

Avucun içine almak çok çirkin bir deyim!
Herkes fikrinde hür, davranışında vicdanlı olmalı :KK51:

Yavrum evladım yaşın kaç senin?
Bir de kocanın kendi başına düşünme, değerlendirme kapasitesi yok mu?
Yok diyorsan bunu evlenmeden önce anlamadın mı?
Anladıysan bu saf adamı niye koca diye hayatına aldın?
Kilometrelerce uzak olduğunuz insanlar yüzünden kavga etmeyi nasıl beceriyorsunuz?
10 aylık evlilikte ne evi? Ne arabası?
Şaşkınlık içerisindeyim.

Eşimin iradesi sadece fazla iyi niyetli insanları kndi gibi görüyor yengesi birşey yapınca bile kendilerini haklı çıkarıyorlar sanki bütün suç nendeymiş gibi davranıyorlar eşim de onları dinliyor ve aramız bozuluyor 😔😔
Adam zaten alık, ebleh. Birinin ağzına bakacaksa o ben olmalıyım, yengesi değil diyorsunuz. Peki. 👍🏼

Yavrum evladım yaşın kaç senin?
Bir de kocanın kendi başına düşünme, değerlendirme kapasitesi yok mu?
Yok diyorsan bunu evlenmeden önce anlamadın mı?
Anladıysan bu saf adamı niye koca diye hayatına aldın?
Kilometrelerce uzak olduğunuz insanlar yüzünden kavga etmeyi nasıl beceriyorsunuz?
10 aylık evlilikte ne evi? Ne arabası?
Şaşkınlık içerisindeyim.
Eşimi arayıp benimle ilgili iftiralar atıyorlar eşimi benden soğutuyorlar kendilerini öyle bir dille haklı çıkarıyorlar ki ben bile kalıyorum öyle kendimden şüphe ediyorum her neyse siz anlamadınız beni

Eşimi arayıp benimle ilgili iftiralar atıyorlar eşimi benden soğutuyorlar kendilerini öyle bir dille haklı çıkarıyorlar ki ben bile kalıyorum öyle kendimden şüphe ediyorum her neyse siz anlamadınız beni
Aklı selim insan karısı hakkında iftiraya ve gıybete pabuç bırakır mı?🤔

X