Aileden uzak şehire evlenenler

CiRiLLA

Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
19.945
72.031
Hehh tam olarak böyle düşündüğüm için gitmiyorum bende 😂 kesinlikle katılıyorum size ama bunu uygun dille anlatmayı beceremedim eşime 😂

Eşiniz yaninizda olsa birlikte gidiyor olsaniz belki oglundan dolayi kiskanclik yapip bize de gelin diyebilirdi, bu bile gereksiz bir cikiş olurdu ama tek başiniza nereye gittiginiz zerre ilgilendirmiyor kvyi.

Eşinize de soyleyin. Kvdem sagolsun beni seviyor gormek istiyor ama annem babam beni daha çok özlüyorlar.🙄

Cicek kiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2018
3.926
10.360
Daha cok yeni evlisiniz. Muhtemelen ne eşinizi ne kayinvalidenizi kırmak istemiyorsunuz. Belliki yaşınızda küçük. Ama ailenizle asla kayinvalideye bir tutmayın. Şimdi güllük gülistanlık olan kayinvalide en ufak problemde nasil düşmana dönüşecek şaşıracaksınız.. insallah olmaz tabii.
Kayınvalidenin sizin nerede kalacağınız karışmaya hakkı yok. Sizde hesap vermeyin Allah aşkına. Aradığı zaman öğrenir. Kaos falan neden çıksın korkmayın bu kadar insanlardan

Son düzenleme:

Lady Tenar

Nirvana
Pro Üye
6 Aralık 2010
25.095
65.537
esim yokken kayinvalidede gidip kalmam,
sizin gibi cok seviyorum desem bile korona zmani gidip kalmam, tum gun dib dibe, canin sikilsa soyle kendini bir sokaga atamazsin, dusununce bile daral geldi :olamaz:

aileye gitme meselesi de istiyorsam giderim,
ama gitmisken 8-9 gunu soyle bir 15 gun yaparim, hem de esim de gelince kendi ailesinin gonlunu yapsin derim, madem iki taraf da bekliyor, iki taraf da kendi cocugunu agirlasin.

amma velakin yerinizde ben olsam evimde otururdum en nihayetinde galiba. Bu korona kisitlarina uyarak kendi ailem bile olsa bir baskasinin evinde kalmak cok bunaltici bir fikir gibi geliyor bana.

girlinred

Önümüzdeki maçlara bakıcaz😎🏆
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2012
7.424
12.559
Kayınvalidenizle aynı şehirde değil misiniz ki yatıya gitmeniz bekleniyor..buna alıştırmayın başınız ağrır sonra uyarması benden.

Meraklihatunnn

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
65
22
Daha cok yeni evlisiniz. Muhtemelen ne eşinizi ne kayinvalidenizi kırmak istemiyorsunuz. Belliki yaşınızda küçük. Ama ailenizle asla kayinvalideye bir tutmayın. Şimdi güllük gülistanlık olan kayinvalide en ufak problemde nasil düşmana dönüşecek şaşıracaksınız.. insallah olmaz tabii.
Kayınvalidenin sizin nerede kalacağınız karışmaya hakkı yok. Sizde hesap vermeyin Allah aşkına. Aradığı zaman öğrenir. Kaos falan neden çıksın korkmayın bu kadar insanlardan
Korkum sadece kırmaktan çünkü gerçekten çok seviyorum kvmi. Ama ailemin yeri ayrı tabiki de