Ailem kedimi benden habersiz barınağa vermiş. Mahvoldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu açıp size yardımcı olmaya çalışan insanlara cevap vermiyorsunuz. Sonra saldırgan mesajlar yazıyorsunuz. Bence çok ayıp.

Kedi korkusundan yolunu değiştiren benim bile içim sızladı. Onun da bir canı var ve bir yerlere savrulmuş. Hayvanlara eziyetin bu kadar çok olduğu bir ülkede hayvansever olduğunu söyleyen insanlar da böyle yaparsa, durum çok vahim demektir.

Zamanında sen kurtaramamissin bana mı akıl veriyorsun?
Keşke bu cengaverligini anana da gosterebilseydin de kedinin akıbeti belli olsaydı ..
Evde insan yerine koymamışlar ki seni kediyi alıp sormadan götürmüşler .
Kediyi mı bı şey yerine koyacaklardi ..
Her neyse gidiyomussun selametle 🙋🙋🙋🙋

Allah belalarını versin 🙏 saniyeler içinde neler yaşadığı gozümün önünden geçti yıllarca eve alış bi anda o kötü barinağa düş inş. Sizde onlara bakmaz barınağa verisiniz inş. Çok içten dua ediyorum
Artık buraya adımını dahi atmazmis gitti arkadaş😟😟😟

Geri alır ve eve getirirsem sokağa atacaklar bunu açık açık söylediler. Ve daha önce evin kapılarını açık bırakmışlar zaten
Madem başka hiç bir çare yok bir an önce sahiplendirmek adına bir ilan açın, durumu anlatın (kedim şu an barınakta bakabilecek iyi birini arıyorum elimde olmayan sebeplerden vermek zorunda kaldım vs gibi) en azından bir şahısa sahiplendirin ama önce arayıp barınakta olduğundan emin olun bence. Neden sürekli gidip görmediniz, alıp en azından bir arkadaşınıza emanet etmediniz anlamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X