Ailesiyle görüşmeyi kesen var mı

Polis olmasının nesi kötüymüş ? Sorun yaşadığında bu insanlara gitmiyorlar mı ? Nasıl bi kafa ya😑 insanların giyimine laf etmekte ayrı bir yobazlık isteyen istediği gibi giyer ister açık saçık ister çarşaf ailen bunları bilmiyor sanırım
Köylü gibiler aynı kendine bunları mı layık gördün diyor. Köylü gibiler dediği insanlar lise mezunu. Annem ilkokul mezunu ben hep derim ilkokul mezunusun ama kendini çok güzel geliştirdin diye... gördüm geliştirmesini...

Anne babanızın mesleği nedir acaba ben de bunu merak ettim... Türkiye şartlarında çoğu mühendis maaşından polisin maaşı da fazla🤣

Benim sevmediğim kişiyle asla evlenmezsin evlenirsende yuvanı dağıtırım diyor. Beni bir birey gibi değil kendi kolu bacağı gibi görüyor. Asla fikirlerime saygı duymadı mesleğimi seçerken bile mimar olmadığım için 4 senemi burnumdan getirdi.

Büyük ihtimalle bu şekilde yetiştirildiğin için bu derece sinmiş vaziyettesin, terapi aldıkça yaşadığın psikolojik şiddetin ayırdına varacağına inanıyorum. Annem bana bunları yaşatsa çoktan burnundan getirmiştim ki daha azı sonucunda bile iletişimi kestim. Dünyaya getirdi diye beni mutsuz etmeye hakkı yok. Bu bilince eriştiğimden beri çok daha mutluyum. Lütfen kendi hayatını kur, büyük ihtimalle o zaman da herkese karşı seni suçlu gösterecek ama kulağını tıkamalısın.

Psikiyatristim de benim için görüşmeyi kesmenin sağlıklı olacağını önerdi. Toksik bir aile yapın var ya ev içinde mesafeli olacaksın ya da evden uzaklaşacaksın dedi
Gorusmeyi kesmeye maddi manevi gucunuz yetiyorsa tabiki kesin..

Köylü gibiler aynı kendine bunları mı layık gördün diyor. Köylü gibiler dediği insanlar lise mezunu. Annem ilkokul mezunu ben hep derim ilkokul mezunusun ama kendini çok güzel geliştirdin diye... gördüm geliştirmesini...
İsterlerse köylü olsun köylü olunca ne oluyor görende tüm ülkenin insanları İstanbul un vs yerlisi:KK12: erkek arkadaşından eminsen mesleğinde elindiyse mesafe koymalısın bu tarz aileler kendi evlatlarına büyük zararlar verebiliyor. Meslek seçimine karışılması insanları tanımadan hakaret etmek kılık kıyafetten aşağılamak cahillikten yobazlıktan başka bir şey değil

Büyük ihtimalle bu şekilde yetiştirildiğin için bu derece sinmiş vaziyettesin, terapi aldıkça yaşadığın psikolojik şiddetin ayırdına varacağına inanıyorum. Annem bana bunları yaşatsa çoktan burnundan getirmiştim ki daha azı sonucunda bile iletişimi kestim. Dünyaya getirdi diye beni mutsuz etmeye hakkı yok. Bu bilince eriştiğimden beri çok daha mutluyum. Lütfen kendi hayatını kur, büyük ihtimalle o zaman da herkese karşı seni suçlu gösterecek ama kulağını tıkamalısın.
Teyzeme dayıma her gün ağlıyor beni ne hale getirdi bir görün bir bakın diye. İki lafından bir ben senin annenim benim hakkım var sende helal etmem zehir zıkkım olsun vs diyor.terapiler sayesinde ne kadar toksik olduğunu farkettim. Pazartesi günü evden ayrılmayı düşünüyorum. Mesafeli daha sağlıklı olacağımızı düşünüyorum.

Peki siz ailenizden vazgecebilecekmisiniz?
Annem hafta bir dövüyor her gün iş yerinde mesajla evde hakaretle psikolokil şiddet uyguluyor. Babam deseniz karım karım karım sen ne yaparsan yap diyor. Sizce de vazgeçmem normal değil mi onlar benden vazgeçmemiş olsa böyle davranırlar mı? Beni buna ittiler ne yazık ki

Ayrı eve çık bence neden böyle yapıyorlar sana yani acikcasi ben daha küçüksün sandım ama gayette büyüksün bu yaştaki birine böyle davranilmasi hiç iyi ve normal degil
Tek çarem o kaldı 1.5 senedir süren bi işkence var

Maddi gücüm yetiyor. Belki toparlanır diye 1.5 senedir bekledim. Açıkçası manevi gücüm o zamanlr yoktur ancak yaşadıklarımdan sonra kendi sağlığım içim manevi gücede eriştim en sağlıklısı kesmek olacak.
Kesin gitsin o zaman.Hayat cok kisa.

İsterlerse köylü olsun köylü olunca ne oluyor görende tüm ülkenin insanları İstanbul un vs yerlisi:KK12: erkek arkadaşından eminsen mesleğinde elindiyse mesafe koymalısın bu tarz aileler kendi evlatlarına büyük zararlar verebiliyor. Meslek seçimine karışılması insanları tanımadan hakaret etmek kılık kıyafetten aşağılamak cahillikten yobazlıktan başka bir şey değil
İnanın bunu anlatmaya çalışıyorum ancak öyle kirli öyle çirkin bir dili var ki... erkek arkadaşımın yerinde bir başkası olsa ben senlede ailenlede uğraşamıcam der çeker giderdi. Ondan eminim o yüzden güçlendim zaten.

Annem ev hanımı babamın şirketi var. Anlatamıyorum ki rezil ediceksin beni herkese diyor
Bazı kadınlar yapamadıklarını evlatlarına yaptırarak tatmin oluyor... Değişik bi hastalık... Allah yardımcın olsun grup terapisi alın bence. Yorum yapan psikolog psikayatr oluyor mu, böyle yap şöyle yap ailene diyen o da ilginç bi detay...

X